Лидл 189 тема, МАРТ

  • 77 137
  • 1 101
# 600
Интересува ме ако някой днес е ходил в някой от магазините в Люлин и е обърнал внимание дали има налични формите за тарталети?
Не е баш Люлин, ама имаше доволно форми цял кош:

Ако това са търсените форми - във филияла на Тодор Александров са.
Виж целия пост
# 601
zenata, то да взема, ама съм в Пловдив.😃
Лидълският черен пипер на зърна ни е любим вкъщи. Дано го върнат в асортимента.
Къде е това клапанче на новото кафе? Погледнах го и аз (сякаш по-червена е опаковката на живо), но не знаех, че има клапанче и не го забелязах. Любопитно ми е в тази опаковка дали се запазва ароматът на кафето...🤔

нищо де, ела, ще пием бира Wink
Виж целия пост
# 602
В Младост 2 (към обяд) имаше също от формичките за печене, забелязах основно от този вид:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 603
Някой взе ли от протеиновата пица, да сподели как е?
Виж целия пост
# 604
A какви тарталети правите в тези формички - може ли рецепта в скрит текст или на ЛС?
Виж целия пост
# 605
Някой взе ли от протеиновата пица, да сподели как е?

В нашия магазин не са получили и няма.
Седят тези от миналата седмица по брошура - с риба тон и леща.
Новите видове - маргарита и салами ги няма.
 Странно, защото на брошурата няма жълт стикер, че се извиняват..
Виж целия пост
# 606
beki8, благодаря! Довечера ще отида, дано има останали форми за тарталети!
Виж целия пост
# 607
Сутринта имах интересна случка. Няколко вида картофи, различни цени. За да съм сигурна какви картофи ще ми маркират поглеждам етикет и такъв на кашона. На касата излезе друга цена и вид картофи. Сигнализирам. Касиерът държи, че картофите са тези, който излизат в бележката. Аз държа, че пише друго по етикет. Сравнихме на място и като видя какво пише и на кашона- махна етикета му. Като не им стигали кашоните, ползвали други. Маркираха ми ги по това, което съм видяла, като им казах, че заблуждават клиентите и ще пиша оплакване. Чудя се още колко хора са се заблудили.
Виж целия пост
# 608
Не ми се е случвало, но ако маркирам грешно плод / зеленчук може ли да се изтрие или задължително се вика служител?
Вчера имаше поне 6 вида червени ябълки на монитора и виках служител за помощ - тези от брошурата са Моди. Пък хич не помня на етикета да е пишело Моди.
Но както и да е, де.
Идеята ми е ако маркирам грешно мога ли сам да се редактирам?
Виж целия пост
# 609
Не мисля че може да се трие, винаги съм викала служител за подобни действия. Те си маркират с чипа и отварят други менюта.
Виж целия пост
# 610
Може да се трият артикули без да идва служител само ако не е натиснато “продължи”/“потвърди”.
 Случи ми се с поничките - обикновената шоколадова и тази милка имат еднакви картинки.
Изтрих я сама, но не бях натиснала продължи затова ми даде.
Като се натисне продължи - артикулът “пада” от лявата страна на екрана с цената при останалите артикули.
А триенето е възможно само докато си в менюто с закуските. (При ябълките ще е същото - ако не е затворено менюто, ще ти даде да ги изтриеш).
 Триенето става като се натисне копчето с кошче за боклук.
Виж целия пост
# 611
Скрит текст:





Виж целия пост
# 612
Може да се трият артикули без да идва служител само ако не е натиснато “продължи”/“потвърди”.
 Случи ми се с поничките - обикновената шоколадова и тази милка имат еднакви картинки.
Изтрих я сама, но не бях натиснала продължи затова ми даде.
Като се натисне продължи - артикулът “пада” от лявата страна на екрана с цената при останалите артикули.
А триенето е възможно само докато си в менюто с закуските. (При ябълките ще е същото - ако не е затворено менюто, ще ти даде да ги изтриеш).
 Триенето става като се натисне копчето с кошче за боклук.

Това не го знаех, благодаря! Веднъж ми се е налагало всъщност, с едни ябълки, бях взела евтини, а маркирах скъпи и виках служител.

RebelHeart, наистина е обърквация с ябълките - сутринта на етикета пишеше "червени ябълки", а на монитора на касата - "ябълки Моди".
Виж целия пост
# 613
Интересува ме ако някой днес е ходил в някой от магазините в Люлин и е обърнал внимание дали има налични формите за тарталети?
Не е баш Люлин, ама имаше доволно форми цял кош:

Ако това са търсените форми - във филияла на Тодор Александров са.
Може ли да помоля ако някой намери от формите за тарталети,да ми вземе 2 бр и да изпрати ако е удобно!В нашия град има само от тези за мъфини 😕
Виж целия пост
# 614
Аз да помоля за 3 бр за тарталети,от Сливен съм.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия