Лидл 189 тема, МАРТ

  • 77 137
  • 1 101
# 615
Може ли да помоля ако някой има възможност да вземе 2 бр от формите за тарталети?При нас зареждат малко и остават само  за мъфини.От Лидъл днес ми отговориха,че утре ще има зареждане във всички филиали!
Виж целия пост
# 616
Имах в камерата кутия със замразени кокосови парченца, които преди малко размразих и според мен не стават за ядене в сегашния им вид. Как мога да ги използвам, какво да приготвя с тях? Купували ли сте?
Виж целия пост
# 617
В нашия филиал днес нямаше от никой вид силиконови формички.😅
Виж целия пост
# 618
Здравейте днес видях нов вид кафе  мляно в Лидл. 3,50лв.
Моля някой, ако го е пробвал вече да сподели. Благодаря
на нас ни допадна, днес взех още
Виж целия пост
# 619
Днес видях аналогично кафе на същата цена и в Кауфланд. Имаше и клапанче и наистина се усещаше ароматът.
Виж целия пост
# 620
В нашия филиал днес нямаше от никой вид силиконови формички.😅
Днес им пратих запитване!Отговориха ми,че утре ще има зареждане във всички филиали!
Виж целия пост
# 621
На кубчета, люспи или стърготини?
Имах в камерата кутия със замразени кокосови парченца, които преди малко размразих и според мен не стават за ядене в сегашния им вид. Как мога да ги използвам, какво да приготвя с тях? Купували ли сте?
Виж целия пост
# 622
Който си хареса нещо да пише:


Виж целия пост
# 623
Здравейте днес видях нов вид кафе  мляно в Лидл. 3,50лв.
Моля някой, ако го е пробвал вече да сподели. Благодаря
на нас ни допадна, днес взех още

Кое е кафето може ли снимка?
Виж целия пост
# 624
В нашия филиал днес нямаше от никой вид силиконови формички.😅
Трябват ли ти още?
Днес към 11ч на Тодор Александров имаше и от двата вида.
Утре ако има да ти взема ли?
Виж целия пост
# 625
Дени, благодаря ти за предложението.🤗 Но си имам достатъчно от формичките вече.🙂 Все пак се учудих, че при нас нямаше нищо днес, дори от формичките за мъфини, а в неделя вечерта имаше доста опаковки...
Виж целия пост
# 626
Знам че имаш много ( както и  гофретници ), но реших че искаш още 😉😘
Виж целия пост
# 627
Знам че имаш много ( както и  гофретници ), но реших че искаш още 😉😘
Ще трябва и шкаф да и пратим скоро на Долчето... Joy Hug
Виж целия пост
# 628
В нашия филиал днес нямаше от никой вид силиконови формички.😅
Трябват ли ти още?
Днес към 11ч на Тодор Александров имаше и от двата вида.
Утре ако има да ти взема ли?
От формите за тарталети имаше ли?Ако е удобно може ли да помоля да ми вземете?
Виж целия пост
# 629
Знам че имаш много ( както и  гофретници ), но реших че искаш още 😉😘
Ще трябва и шкаф да и пратим скоро на Долчето... Joy Hug
Ха ха, опасни сте!😆😁😅🤗
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия