Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията за приемането на Зимафлор по време на бременност?
Какви са обичаите за рожден ден във вашата общност?
Какви са препоръките за бременни жени по отношение на транспорта?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията за приемането на Зимафлор по време на бременност?
Мненията относно приемането на Зимафлор по време на бременност са смесени. Някои лекари препоръчват използването му поради положителното му въздействие върху здравето на зъбите, докато други изразяват загриженост и го считат за потенциална опасност по време на бременност. Важно е да се консултирате с вашия доставчик на здравни услуги, преди да започнете приема на Зимафлор по време на бременност.
-
Какви са обичаите за рожден ден във вашата общност?
-
Какви са препоръките за бременни жени по отношение на транспорта?
Лекарят препоръчва да избягвате пътуване с маршрутки или градски транспорт, тъй като контракциите и тресенето могат да бъдат неприятни за бебето. По-подходящи опции като таксита трябва да се предпочитат. При пътуване с обществен транспорт по време на бременност е важно да избягваш пиковите часове и да предпочиташ по-малко натоварените часове. Носенето на удобни обувки и избягването на високи токчета също е важно. Някои бременни предпочитат таксита или личен транспорт, за да избегнат стреса и блъскането в обществения транспорт.
-
Какви са симптомите на бременността и как се различават при различните жени?
-
Какви са препоръките за бременни жени по отношение на храненето?

Пожелавам ви много здраве и щастие и август едни хубави здрави бебоци!
Беличка честито ти момченце!
Херелинка и аз видях личицето на бебо много е сладко но..... пола още е ч тайна и всеки ми казва ,че щяло да е момиченце щом се крие до сега
в Фемина пр Димитрова но доколкото знам прегледа при нея не е 1 час а много по малко тъй като имало много хора



). Реших, че за днес толкова работа ми стига.
тормозя се но и се успокоявам с това,че е още мъничко и за това няма как да е всеки ден! Минават ми куп мисли през главицата ама.....
а днес влезнах в 20 седмица и се си мисля,че от сега ще започне по така:) Темичката ни е към своя край
.Между другото моя роден град е Видин.Живяла съм там до 17 годишна.