💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 - професионален и личен живот /Тема 45/

  • 43 983
  • 734
# 255
Неподходяща дестинация си е избрала Ханде за връчване на годежен пръстен. Предишният път точно там Керем и даде пръстен и нещата после се разсъхнаха. Дано да не отседне в същата вила, че тогава вече със сигурност ще е лоша поличба.



Виж целия пост
# 256
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един успешен ден, изпълнен с много усмивки и добро настроение Wink

Gift Heart

Sparkling Heart
Виж целия пост
# 257
Здравейте, 🌞


Хубав ден на всички 😃
Виж целия пост
# 258
Инфо:
Адба обяви кои са най-популярните актьори на екрана за периода 12-18 март. Керем е на 6-та позиция Simple Smile

Gift Heart

Sparkling Heart
Виж целия пост
# 259
Линде, надали Ханде си е избрала сама мястото на връчване на пръстен Grinning
Виж целия пост
# 260
Здравейте! Flowers Hibiscus

Честита Първа пролет!
Астрономическата пролет идва на 20 март 2025 година, четвъртък, в 11:01 часа българско време, четвъртък сутрин, в северното полукълбо, в което се намира България. С идването на пролетта настъпва и първото равноденствие за годината.






Днес е ден за 36 епизод на Почукай На Вратата Ми Sen Çal Kapımı Излъчен на 20.03.2021

Кратко съдържание:
Радостта от връщането на спомените на Серкан е помрачена от новината, че бракът между Еда и Дениз е истински. Но Дениз се извинява за стореното, бракът ще бъде анулиран, всички са убедени, че проблемът бързо ще се реши.
Серкан и Еда са щастливи, прекарват мечтаните щастливи моменти заедно.
Селин е ядосана от случилото се, решена е да направи всичко възможно, за да не бъдат щастливи Еда и Серкан, успява да убеди Дениз да не подписва документите за анулиране и да замине.
До крайният срок за подписване остават няколко часа, за изненада на всички не могат да се свържат с Дениз, той изчезва. Еда, Серкан, роднини и приятели се включват активно в операцията по издирването му, и с общи усилия успяват да го открият. Документите са подписани, бракът е анулиран.
На прага на Айдан изненадващо се появява Кемал, тя е удивена и  поласкана от вниманието му, но и неспокойна и тревожна от срещата, настоява повече да не се виждат и Серкан да не разбира, че се познават.
На празненството на офиса Серкан готви голяма изненада за Еда, но за учудване и недоумение на всички, Еда не приема предложението му.



Хаштаг на епизода #büyükaşk   Голяма любов

 

Sen Çal Kapımı 36. Bölüm 1. Fragmanı
https://www.youtube.com/watch?v=-xKL4Kf-aZA



Sen Çal Kapımı 36. Bölüm 2. Fragmanı
https://www.youtube.com/watch?v=4ZAE0i3gs1I




 
 
Еда: Моля? Не разбирам какво означава това?
Дениз: Г-жата казва истината. Тя е истински регистратор на брак.



 
Еда: Не говори глупости, Дениз! Добре, изиграхте го! Много добре го изиграхте, наистина! Повярвахме, но вече може да кажете истината. Можете да кажете, че е фалшива сватба. Защото постигнахме целта си. Моля ви! Дениз!


 
Дениз: Еда, чуй. Много е глупаво, знам, но...Не разбираш. Толкова силно те обичах, бях толкова безнадежден...
Еда: Значи сега наистина съм омъжена за теб?



 
Айдан: Не, не сте женени. Адвокатите ми много бързо ще решат този проблем. Разбира се, ако Дениз ни сътрудничи. Осъзнаваш ли, че постъпката ти е престъпление, Дениз? Въобще не е ясно какво ще направят адвокатите ми. За пет минути ще те вкарат зад решетките.


 
Еда: Дениз! Дениз!
Дениз: Да, разбира се. Извинявам се. Ще направя всичко, за да сложа край на тази глупост.
Мело: В такъв случай можем спокойно да отпразнуваме този момент, нали? Ура!



 
Серкан: Момент, една минутка. Щом всички са тук, искам всички да чуят това. Еда, никога повече, ама никога, няма да те забравя. Няма да преживеем повече подобно нещо. Ще те обичам до края на живота си и никога няма да се отделям от теб. Винаги ще бъда твой. Много те обичам!


 
Еда: А аз повече!
Скрит текст:

 
Почакай, сега ще има изненада. Мело, пусни музиката!


 


 

Еда и Серкан излизат от залата, той обяснява, защо я няма колата му - оставил я насред пътя, трябваше да тича. Да отидат на такси тогава, а след това? След това няма значение, стига да са заедно!
Мело и Джерен ги гледат, разсъждават за живота, приятелството и любовта.



 
Мело: Джерен, интересно, ние някой ден ще преживеем ли такава голяма любов?
Джерен: Докато човек е жив, винаги има надежда, Мело.



Скрит текст:
Мело: Изглежда, че за да преживеем такава голяма любав, трябва да й се противопоставим и да я предизвикаме.
Джерен: Тоест, голямата любов, разбира се, е и голямо изпитание.
Мело: Виж само! На всичкото отгоре е и галантен. Скъпият ми зет!



 
Джерен: Мело, искам да ти се извиня.
Мело: Защо?
Джерен: Защото толкова ме предупреждаваше за Дениз, но не те послушах! Моля за извинение.



 
Мело: Ай! Искаш от мен извинение ли, скъпа моя приятелко? Разстрои ли се?
Джерен: Да, разстроих се. Виж, но давам дума, ясно? Винаги ще те слушам, обещавам.



 
Мело: Обещаваш ли?
Джерен: Обещавам.
Мело: Добре.



 
Джерен: Искам да се влюбя!
Мело: И аз! Така искам да се влюбя!
Джерен: В кого?
Мело: Откъде да знам. В когото падне.
Джерен: И аз трябва да си намеря някой.



 
Мело: Да си намерим ли и ние вече?
Джерен: Но ти си първа, чакаш повече от нас.
Мело: Много чаках, вие взехте всичко! Избрахте всички добри, а аз си останах с нищо.




 

 
Еда: Сега се опитваш да ми докажеш, че помниш всичко ли?
Серкан: Ами...И „да“, така е. Но в същото време...
Еда: Какво?



 
Серкан: Знам ли? За нас това е ново начало. При това на красиво място, пред пролива на Босфора. "За" ли си? Тоест, разбира се, понякога объркан, понякога неспокоен, понякога като робот. Но готова ли си завинаги да преживееш щастлив живот с мен?
Еда: С теб съм готова на всичко! Обичам те! Много те обичам!

Скрит текст:

 

 
Серкан: И аз те обичам много!


 

 

 
Селин: Докато съм жива, не може да бъдете щастливи!


 



 
Серкан: Влизай.
Еда: Добре че дойдохме, иначе щяхме да прогизнем до кости.
Серкан: Да, щяхме да прогизнем до кости, но има и нещо такова, Еда. Влюбен съм в теб до мозъка на костите си!



 
Еда: Май че не трябваше да си спомняш своите неудачни шегички?
Серкан: Но за всяко нещо си има реванш. Нали сега си те спомних. Вече в нашата връзка ще присъстват и неудачните ми шеги.
Еда: Готова съм, устройва ме.
Серкан: Устройва ли те?
Еда: И даже до края на живота си мога да слушам неудачните ти шеги. И даже ще се смея.



Скрит текст:
Серкан: Прекрасно! Добре дошла у дома си!
Еда: Домът ми? Домът ми е до теб.  Но си мисля...Да се преместим ли от тук и да започнем нов живот? Заедно, на друго място.



 
Серкан: Да, това е добра идея. Нов дом, ново начало. Като погледнеш, може да се преместим извън града, извън страната. И без това семейство Болат трябва да се увеличи малко. Да, и за това ми е домъчняло.


 
Еда: За кое?
Серкан: По твоя аромат в дома ми.
Еда: И на мен. Днес толкова се уморих, че чувствам, че ще се разболея.
Серкан: Ами тогава да се обадим на Дениз. Какво беше там? В здраве и в болест...Нали?



 
Еда: Защо напомняш сега?
Серкан: Защото се подписа, Еда!
Еда: Беше фалшив брак, така мислех. Колко пъти ти казах. Какво трябваше да направя? Пред толкова хора да кажа, че е фалшив брак и не мога да кажа „да“ ли?
Серкан: Аха!



 
Еда: Ти трябваше да си спомниш първо, Серкан. Какво да направя?
Серкан: В моята ситуация има нещо такова...Трябваше да получа малко удар с твърд предмет. Затова да ме беше ударила няколко пъти  по главата.
Еда: Всъщност на бокса те ударих, но не си спомни!
Серкан: Не удари достатъчно силно!



 
Еда: Жал ми беше, не можах да ударя толкова.
Серкан: Жал ти беше за мен?
Еда: Жал ми беше.
Серкан: Ела!



 
If Love Is You
https://www.youtube.com/watch?v=DB3-TSWAQmo


Скрит текст:
Ако любовта си ти
Съжалявам, имам чувството, че сме свършили
Гледам в очите ти и също го виждам
Любовта ми беше там и бях загубен
Чрез болката ще преброим цената
Не искам да обичам повече
 
Ако любовта си ти
 
Съжалявам, имам чувството, че сме свършили
Погледни в очите ми и виж също
Една любов беше добра, но сега я няма
Чрез болката ще продължим
Не искам да обичам повече
 
Ако любовта си ти
Ако любовта си ти
 
Никога не знаех, никога не знаех как да обичам
Някой като теб
Не, никога не знаех, никога не знаех как да обичам
Никога не знаех, никога не знаех как да обичам
Някой като теб
Не, никога не знаех, никога не знаех как да обичам
 
Съжалявам, имам чувството, че сме приключили
Погледнете в очите ми и ще видите, че е истина
 
Никога не знаех, никога не знаех как да обичам
Някой като теб
Не, никога не знаех, никога не знаех как да обичам
Никога не знаех, никога не знаех как да обичам
Някой като теб
Не, никога не знаех, никога не знаех как да обичам
 
Не искам да обичам повече
Ако любовта си ти
Ако любовта си ти



 

 
Еда: Много ми липсваха тези мигове!
Серкан: И на мен. Еда, много се извинявам за това, че те обидих.
Еда: Не си го направил нарочно.



 

 
Серкан: Задължен съм ти за всички прекрасни мигове с теб, които ни очакват в оставащия ни живот. За щастието ни. Ти си героинята на любовта!


 

 
Еда: Никога не съм се отказвала от теб. Но се уморих много.


 
Серкан: Знам. Вече съм тук,  завинаги! Винаги ще съм до теб!


 

 
Еда: Да поседнем малко. Много ми липсваше.


 
Серкан: И ти на мен. И вече ще направя всичко, което не можах да направя, за да се реванширам. Става ли?


 

 



 
Серкан: Добро утро.
Еда: Серкан. Серкан?
Серкан: Еда.
Еда: Въобще не искам да се събуждам без теб.
Серкан: Но ако става така, тогава няма да можем да си приготвяме закуска един друг.
Еда: В такъв случай може да се помисли за разрешение за закуска.



 
Серкан: Какво означава закуска?
Еда: Щастие.
Серкан: Да, щастие. Любимото ми нещо.
Еда: Да поспим ли още малко?
Серкан: Много бих искал, но за зъжаление днес не може да си мързелява.
Еда: Защо?



 
Серкан: Трябва да се подпишеш на документите за отмяна на брака.
Еда: Ах, забравих. Изскочи ми от ума. Телефонът ми.



 
Мело: Ало, Дада, къде си? Звъня ти от сутринта, не отговаряш.
Еда: Телефонът е останал на беззвучен режим.
Мело: Добре, както и да е. Сега, моля те, бъди спокойна. Сега ще ти кажа нещо, а след това, като затвориш телефона, се отпусни. А после се обади на Дениз.

Скрит текст:

 
Еда: В момента се напрегнах много.
Мело: Въобще не се напрягай, няма нищо за напрягане. Всичко ще се уреди, разбра ли?



 
Еда: А какво трябва да направя?
Мело: Трябва да се обадиш на Дениз. Ще се обладиш на Дениз, останаха осем часа, за да поставите тези подписи.



 
Еда: Осем часа ли? Невъзможно! Току - що ставаме, невъзможно е.
Мело: Успокой се! Единственото, което трябва да направиш, е да бъдеш спокойна, ясно? Хайде, после ще говорим, ще се чуем. Чао засега.
Еда: Добре. 



 
Серкан: Проблеми ли има?
Еда: Няма проблеми. Надявам се и да не възникнат.
Серкан: Какво означава това?



 
Еда: Имам фобия.
Серкан: Относно какво?
Еда: Съревнование с времето.



 
Серкан: И от кога това?
Еда: От сега. В момента се появи, точно сега.
Серкан: Но ако искаш, малко да побързаме. Осем часа не са толкова дълго време.




 
Селин: Дениз?
Дениз: Селин.
Селин: Какво правиш тук?
Дениз: Чакам.
Селин: Какво?



 
Дениз: Кога ще отида в Общината, за да анулирам този брак и да се опозоря пред толкова хора.
Селин: Дениз, не се причинявай това!

Скрит текст:

 
Дениз: Какво да не си причинявам, Селин? Изложих се като глупак. Тоест, какво очаквах? Еда да скочи в прегръдките ми?


 
Селин: Дениз, не си направил нищо грешно.
Дениз: Как да не съм направил нищо грешно? Излъгах жена, която не ме обича и се ожених за нея! Виж, повтарям! Излъгах жена, която не ме обича и се ожених за нея!



 
Селин: Но направи това от любов. И трябва да отстояваш постъпката си!
Дениз: Не говори глупости, Селин! Няма нищо, което да отстоявам.



 
Селин: Още не са свършили нещата, което ще направим.
Дениз: Все още имаш илюзии.
Селин: Не, наистина, сигурна съм!
Дениз: Селин, как можеш да си толкова сигурна?



 
Селин: Те не трябва да имат възможност да бъдат щастливи! Ако ние сме нещастни, и те ще бъдат!
Дениз: Добре, но какво искаш от мен?



 
Селин: Не подписвай документите за анулиране на брака. По този начин ще трябва да има бракоразводно дело. И жената не може да се омъжи 300 дни след разтрогване на брака. Тоест, Еда няма да може да се омъжи в течение на 300 дни. Адвокатът каза така.


 
Сега изчезни за един ден, не подписвай този документ. Виж, повтарям. Ако ние сме нещастни, то и те няма да бъдат щастливи. Ще вдигнеш ли?
Дениз: Не знам.



Eда не може да се свърже с Дениз, ядосва се и се притеснява.


 
Еда: Кълна се, не вдига! Ще полудея! Не отговаря на обажданията ми!
Айфер: Спри, успокой се.
Мело: Кой не отговаря?
Еда: Кой друг?! Дениз не вдига! А ако не дойде, Мело?

Скрит текст:

 
Мело: Как така няма да дойде, скъпа? Успокой се, има още 6 часа. Ще успеем!
Айфер: Ами да.
Еда: Не знам, лельо, много се страхувам.



 
Айфер: Не се страхувай, единствена моя. От какво се страхуваш? Ние сме до теб. Освен това, къде е Серкан?
Еда: Той отиде във фирмата. А аз намерих повод и дойдох тук.
Мело: Чакай да опитам и аз. Не вдига.



 
Еда: Няма да дойде! Ще направи нещо! Няма да дойде!
Айфер: Не, миличка ,спри се.



 
Еда: Ало, Дениз? Къде ходиш? Толкова пъти ти звъняхме, а не вдигаш!
Дениз: Току що се събуждам, извинявай. Какво ще правим с подписите? Във фирмата ли да дойда?
Еда: Във фирмата.



 
Мело: Да, Джерен е подготвила документите. Всичко е готово, ела във фирмата!
Еда: Хайде, ела там. Там ще уредим всичко.
Дениз: Добре. А и  искам да поговорим с теб.



 
Мело: Готово, всичко ще се реши.
Еда: Добре, отивам във фирмата.
Мело: Добре, бъди спокойна.



В чифлика Айдан и Сейфи пият кафе, Серкан и Еда са заедно, нищо не може да развали настроението на Айдан. Решава да се обади на Айфер, тя й разказва за проблема с Дениз, но накрая са се свързали, нека децата да се съберат, нищо друго не искат.


 
Айдан: Аз ще отворя вратата, Сейфи. Не се тревожи, няма да има проблеми. Всичко ще бъде много хубаво. Не се тревожи.


Скрит текст:
Кемал: Айдан.
Айдан: Ще ти звънна по-късно, Айфер. Каквото и да продавате, не ме интересува.



 

 
Айдан: Какво правя? Какво правя?
Кемал: Айдан, моля те!
Айдан: Не чукай! Не чукай на моята врата! Не чукай на вратата ми!



 
Кемал: Айдан!
Айдан: Да, слушам. Кого търсите?
Кемал: Това съм аз, Кемал. Дойдох!



От разговор със Селин Серкан разбира, че тя не се чувства добре и няма да дойде в офиса. Пък и иска да остане малко сама.


 
Серкан: Селин, виж, наистина не разбирам. Как можа да направиш това?
Селин: Не към направила нищо, Серкан.
Серкан: Селин, как не си направила нищо? Опита се да откраднеш живота ни с Еда.

Скрит текст:
Селин: Ти нищо не помнеше. Единствено си спомняше мен. Обичам те. Каквото и да съм сторила е, за да имаме щастлив живот. В най-тежкото време бях до теб. Повика ме, дойдох. Сега разбирам, че трябва да си отида. Ще довърша работата си. Ще прехвърля акциите на фирмата и тръгвам.
Серкан: Не е нужно да ходиш никъде, Селин. Не искам да ми прехвърляш акциите от фирмата. Това ще е отплата/разплата за твоето добро. Но виж, ако искаш да си вървиш, върви си. Ако искаш да останеш, остани. Направи това, което ще те направи щастлива. Наистина искам да си щастлива, макар че...Ще те помоля за нещо. Трябва да се извиниш на Еда.
Селин: Какво? Никога! Серкан, никога! Никой няма да ме накара да я моля да прошка!
Серкан: Селин, почти открадна живота и любовта ни! Селин, моля те, поискаш извинение от Еда. Разбра ли? Казваш, че ме обичаш. Значи имаш съвест. Затова, моля те, послушай я. И се извини на Еда!


 
Кемал: Може ли да седна?
Айдан: Разбира се! Моля, заповядай. Ще отида в кухнята да ти...Ще донеса нещо за пиене.
Кемал: Наистина няма нужда. Аз...Само искам да поговоря с теб.
Айдан: Как е възможно това? Изминал си толкова дълъг път. Седни, веднага идвам!

Скрит текст:

 
Айдан: Сейфи! Сейфи, дай ми чаша студена вода, бързо!
Сейфи: Г-жо Айдан, какво ви е? Изглеждате така, сякаш сте видяла призрак.
Айдан: По-лошо от призрак. Ще се обадя на Айфер.
Сейфи: Г-жо Айдан, тревожа се. Какво е станало?



 
Айдан: Айфер! Айфер, ела бързо, моля те! Ела и помогни, бързо!
Сейфи: г-жо Айдан.! г-жо Айдан, добре ли сте?
Айдан: Добре съм. Когато Айфер дойде, пусни я през задната врата.
Сейфи: Добре, но не разбирам, какво се случва.




 
Еда: Добро утро.  Джерен.
Джерен: Добро утро. Всичко е готово. Подготвих всички документи. Само подписа ти и подписа на Дениз са необходими за прекратяване на брака.
Еда: Благодаря, Джерен.
Джерен: За мен е удоволствие.



 
Скрит текст:
Мело: Ай, останаха 5 часа и 30 минути.
Еда:Добре, Мело не идвай с нас. Добре, а Дениз тук ли е? Видя ли го?
Джерен:За съжаление, не съм виждала Дениз.
Еда: Кога ли ще дойде?
Мело: Откъде да знам ще дойде ли или не.
Еда: Ще дойде.



 
Еда: Какво е станало вчера? Лицата ви бяха в синини и драскотини.
Енгин: Ами, със Серкан си спомнихме старите времена, така да се каже.
Еда: Бихте ли се?
Енгин: Но трябваше да видиш другата страна! Серкан получи много удари. С всеки удар си спомняше!



 
Мело: Тоест, за да си спомни всичко...Трябвало е да го пребием хубаво! Всъщност, аз се сетих. Толкова много исках да го ударя!
Еда: Ще те чуе.
Мело: Но трябваше да го направя!
Еда: Хайде, аз тръгвам.


 
Еда: Добро утро! Добро утро отново!
Серкан: Добро утро. Как си?
Еда: Добре съм. Дениз ще дойде.



 
Серкан: Хубаво. Селин звъня ли ти?
Еда: Защо да ме се обажда Селин ?
Серкан: За да ти се извини.



 
Скрит текст:
Еда: Какво? Какво означава това? Това ли е извинението? Написала е „Извинявай“.
Серкан: Добре.
Еда: Какво? Ше й простим просто така?
Серкан: Не. Но все пак трябваше да се извини. Все още работим за същата компания.



 
Еда: Тя не дойде на работа, Серкан!
Серкан: Защото не се чувства добре, Еда.
Еда: Това е поредната й лъжа. Няма такова нещо, лъжа е!
Серкан: Еда!
Еда: Какво значи просто де се извиниш?



 
Серкан: Аз поисках да ти се извини.
Еда: Ти го поиска? Защо?
Серкан: Защото не можем да продължаваме така във фирмата.



 
Еда: Значи ще остане във фирмата? Защо й е да остава във фирмата? Не разбирам?!
Серкан: Защото й казах да остане.
Еда: Защо взе сам това решение, Серкан? Трябваше заедно да вземем това решение.
Серкан: Добре.



 
Еда: Защо според теб го прави? Защото иска да е близо до теб.
Серкан: Не, Еда. Искаше да си върви, аз й казах да остане.
Еда: Може да остане, но виж... Нека остане, нямам проблем със Селин. Селин го прави нарочно, защото иска за бъде до теб. Ако остане да работи във фирмата, ще остане в качеството на служител. Нищо друго повече.



 
Серкан: Добре. Добре, успокой се.
Еда: Изобщо не мога да се успокоя. Щяла да се извинява! Какво означава да се извиниш? Мисли си, че с една дума ще се извини.
Серкан: Еда, успокой се.
Еда: Заради извинение, няма да простя за живота, който се опита да открадне.
Серкан: Разбирам, но...


Мело: Дада.
Серкан: Мело.
Мело: Зетко, не минаха и 5 минути, откакто се сдобрихте! Това момиче не може ли да се радва? Постоянно се карате!
Серкан: Моля те, не ме притискай и ти, Мело.



 
Еда: Добре съм, няма проблем, Мело. Дениз обади ли се? Трябваше да дойде.
Мело: Не, не е дошъл. Звъня, но не вдига.
Еда: Защо? Защо? Защо всичко днес е така?
Серкан: Добре, хайде да вървим! Това не е нещо, което може да разрешим по телефона. Ще го намерим, ела!
Мело: Зетко, имаме 5 часа. Побързайте!



 


Дениз прибира мебелите в ателието/кафенето, заключва.
Съседка: Ах,затваряте ли?



 

Дениз: Да. Ще бъдем затворени за известно време, за съжаление.
Съседка: За колко време?
Дениз: Не знам колко време ще отнеме, но...Ако отворим, ще разберете чрез социалните медии.
Съсъдка: Разбирам, добре.
Дениз: До скоро виждане.




 
Мело: Джерен, Дениз да не планира нещо?
Джерен: Възможно е, Мело. Знаеш.
Мело: Добре, ако не подпишат? Какво може да стане после?
Скрит текст:


 
Джерен: Това означава, че бракът ще бъде регистриран. И тогава, за да се разведе, Еда ще трябва да мине през съд. Това ще отнеме време, може да продължи с месеци.
Мело: Тоест...Няма да постъпи така. Защо би го направил, нали?
Джерен: И какво може да спечели от това? Не разбирам.



 
Мело: Не зная. Виж, познаваме Дениз от години, но той се оказа такъв...необичаен. Привърза се към Еда, притискаше я, преследва я.
Джерен: Нали? Интересно, Мело, винаги ли е бил такъв този човек? Това означава, че е бил добър актьор, а ние дори не разбрахме. Влюбваш се и това се случва. Не трябва да се влюбваш.



 
Мело: Не, скъпа. Не всички влюбени се държат така. Влюбеният човек желае само доброто на другия. Не знам. Ако няма взаимност, той гледа отдалеч. Ще гледа. Ще гледа и ще поиска всичко да е наред с любимата му. Ако говорим разбира се, все още за Дениз. Още ли говорим за Дениз?


 
Джерен: Кой? Разбира се. Какво? Разбира се, че говорим за Дениз.
Мело: Разбира се, скъпа, разбира се.






 
Еда: Ало, Мело,  Дениз си е тръгнал!
Мело: Какво? Как си е тръгнал? Къде е отишъл?
Еда: Не, Мело, не. Няма го, заминал е!
Мело: Не мога да го разбера. Как може да го направи?
Еда: Не зная. Еднственото, което зная, че вече не е тук.



Скрит текст:
Мело: Вече не издържам! Уморена съм, задушно ми е. Ще припадна вече наистина.
Пъръл: Права е.
Джерен: Ще припадне.
Енгин: Мело!? Мело, добре ли си?
Еда: Мело?
Джерен: Мело, събуди се!



 
Мело: Защо ме удряш? Дада? Ало.
Джерен: Дада е добре, Мело. Седни!


Ердем: Слушам, г-н Серкан.
Серкан: Ердем, слушай внимателно. Ясно?
Ердем: Слушам.
Серкан: Имаш добри приятели детективи. Бързо ги събери и търси Дениз, разбра ли?



 
Ердем: Добре, г-н Серкан, не се тревожете. Оставете тази работа на мен. Ще се справя по най-добрия начин.
Серкан: Надявам се.



 
Еда: Ердем... какво? Добре, млъквам!


 

Ферит: Къде е този мъж? Къде е Дениз?
Селин: Не знам! Не ме интересува.
Ферит: Селин... Селин, тези хора заслужават щастие. Спри да се занимаваш с тях. Остави ги, достатъчно.
Селин: Нищо не съм направила! Аз ли направих брака им истински? Какво ме интересува. Иди и питай изгубеният любим.



 
Ферит: Къде е той? Ако можеха да го намерят, тогава не бих попитал. Няма го никъде, затова питам теб. Ако знаеш, ще ми кажеш ли, Селин?
Селин: Не зная. Колко пъти да ти го кажа. Остави ме на спокойствие!




Това беше 1-ва част на 36-ти епизод, 2-та ще кача, когато някой от вас се разпише! Pencil
Виж целия пост
# 261
Дилеми, 💐
Виж целия пост
# 262
Тина, Hug

2-ра част, 36-ти епизод Smiley





 

Ердем: Зафер! Имам много важна задача за теб. Трябва да намериш човек. Само ти можеш да се справиш! Добре, чакам.


 


 
Айфер: Какво има, Айдан? Хайде!
Айдан: Не мога да разкажа! Не мога!
Айфер: Айдан, тичах насам, останах без дъх. Как да не питам? За Бога, разказвай. Какво има?
Сейфи: Кой е мъжът вътре? Кажете!



Скрит текст:
Айфер: Вътре има мъж ли? Айдан, кой е този мъж?
Айдан: Мъжът оттатък... Моята първа любов.
Айфер: Ааа!
Айдан: Убиец на първата ми любов.
Айфер: Не е убиец на първата ти любов. Нека не го наричаме така.
Айдан: Вярно! Ще го наречем унищожител на любовта.



 
Айфер: Ооо! Много хубаво, хареса ми! Е, защо е дошъл?
Айдан: Не знам, не попитах. Чаках да ми дадеш някакъв съвет.
Айфер: Айдан, тук ли стоиш, откакто ми се обади?
Айдан: Да, какво да направя? Да попитам?
Айфер: Хайде.



 
Айдан: Кемал. защо си тук? След всичките тези години, какъв вятър те довя, Кемал?
Кемал: Разбрах, че си се развела. Дойдох.
Айдан: Новините се разпростаняват бързо.



 
Кемал: Годините не са ти се отразили. Все още си много красива!
Айдан: Благодаря много.
Кемал: Наистина, годините не са те докоснали.
Айдан: Глезиш ме!
Кемал: Заслужаваш повече.



 
Айдан: Само това ли дойде да кажеш, Кемал?
Кемал: Да! Точно за това дойдох!
Айдан: Не закъсня ли малко?
Кемал: Когато разбрах, че сте разведени, дойдох.



 
Айдан: Не говоря за това. Говоря за миналото. Казах ти преди години, да избягаме. Обещахме си. Но не дойде там, където те чаках. Вярно ли е?
Кемал: Вярно е. Права си. Каквото и да кажеш, права си. Но... Не знаеш защо. За да не те нараня.



 
Айдан: Разби ми сърцето. Каква вреда? Идваш след толкова години, за да се извиниш. Не разби само сърцето ми. Разби ме на парчета, Кемал! Сега, моля те, ще си тръгнеш ли? Ако синът ми разбере, няма да му хареса. Да ти го кажа.
Кемал: Не съм дошъл да те разстроя. Исках да те погледна в очите. Затова съм там, където искам да бъда.





 
Ердем: Брат, къде е този човек? Навигацията показа този адрес. Боже мой...да ти платя. Това достътъчно ли е? Тук е, кълна се, той е тук!

Скрит текст:

 
Серкан: Шегуваш ли се? Какво искаш? Дениз! Дениз, къде си?
Дениз: Серкан. Разказвай, как вървят нещата. Успя ли да ме намериш?
Серкан: Не се притеснявай, всичко върви много добре. Скоро ще те намерим. Къде си ти?



 
Дениз: Ще те накарам да си платиш за всички обидни думи, които ми каза! Въобще не заслужаваш Еда!
Серкан: Аз не я заслужавам, а ти я заслужаваш, нали? Фиктивна сватба и всякакви такива неща. Какво правиш? Полудя ли?!



 
Дениз: Каква сватба? Тя трябваше да бъде само за разсейване. Но Еда ще разбере, че няма да бъде щастлива с теб.
Серкан: Дениз, слушай, не прави глупости! Ела тук и подпиши документа!
Дениз: Серкан Болат, няма какво да подписвам!



Ердем: Кълна се, той е тук. Какво да правя? Да му разбия ли лицето? Да го разбия ли? Да го изгоря като дракон ли?
Глас: Какво говориш? Просто трябва да сложиш чип на колата му.
Ердем: Какво говориш? Ще се закрепи ли?
Глас: Да. Ще се закрепи, ще се закрепи.



 
Ердем: Добре. Добре, момент.
Глас от офиса: Г-н Дениз, билетът ви е готов.
Дениз: Идвам.



 
Ердем: Получи се!


 



 
Айдан: Какво да кажа? Какво да правя?
Айфер: Ой, толкова е романтично! Той каза, че му липсва да те гледа в очите.
Айдан: Какво да му кажа? Не знам как да се държа.



 
Кемал: Искам да те виждам по-често.
Айдан: Ще се чуем, Кемал. Дори не знам какво да кажа.
Скрит текст:

 
Кемал: Казват, че най-голяма грешка на хората е да се разстройват заради миналото и да пропускат бъдещето. Нека не я правим.
Сейфи: Колко красива фраза! Ще я използвам в социалните мрежи.
Айдан: Сейфи!



 
Сейфи: Но това е много романтично, г-жа Айдан! Не трябва да се разстройваме от миналото, за да не губим време за бъдещето.
Айдан: Сейфи!  Да не задържаме повече г-н Кемал на крака, нали така? Изпрати го!



 
Кемал: Грижи се добре за себе си. Надявам се в най-близко време да се срещнем на вечеря.
Айдан: Ще видим, Кемал. Радвам се, че те видях.
Кемал: И аз теб.



 
Сейфи: Моля, г-н Кемал!
Кемал: Нямахме време да си поговорим, но се радвам на запознанството ни.
Сейфи: Аз също много се радвам, г-н Кемал.
Кемал: Можеш да ми звъниш, за всичко свързано с Айдан.
Сейфи: Разбира се. Моля!



 
Сейфи: Прекрасен човек. Какво повече й трябва?
Айдан: Добре, тръгна ли си? Едва не умрях. Какво отново? Какво има?
Айфер: Всяка изминала минута отнема от живота на моята племенница! Дениз го няма, няма го! Човекът го няма!
Айдан: Какво? Ай!
Сейфи: Беше ясно ,че ще направи някаква подлост!
Айфер: Беше ясно!





 
Серкан: Добре ли си?
Еда: Вече нямам никаква надежда, Серкан.
Серкан: Не се притеснявай, не говори така. Каквото и да се случи, ще се справим!
Еда: Добре.



 
Серкан: Слушам, Ердем.
Ердем: г-н Серкан, добра новина. Почти намерих Дениз, преследвам го. Съвсем скоро ще го хвана. Изпращам ви местоположението.



 
Серкан: Добре, изпращай. Ти си супер! Ердем го е намерил.
Скрит текст:

 
Еда: Намерил го е? Мело, колко ни остава?
Серкан: Хайде, хайде!
Мело: 3 часа, 54 мин. Бързо!



 
Ердем: г-н Серкан, Дениз влезе в някакъв хотел. Да, в хотела. Мисля, че ще наеме стая.
Серкан: Добре, спокойно. Къде си?
Ердем: Аз съм много спокоен. Стоя пред хотела.
Серкан: Добре, остани там. Сигурен ли си, че ще наеме стая?



 
Ердем: Сигурен съм, влезе в хотела. Сигурен съм, че влезе в хотела, г-н Серкан. Какво да правя? Тук ли да чакам? Ако Дениз ме види? Какво да правя? Къде да се скрия?
Серкан: Спокойно, Ердем. Нищо не прави, стой там. Просто ми изпрати местоположението, ще дойдем там.



 
Ердем: Изпращам ви го веднага. Много съм спокоен, не се притеснявайте. Сега не привличам внимание. Можете да не се вълнувате за мен. Сега ще ви изпратя местоположението си. Моля ви, пристигайте по-бързо г-н Серкан! Моля ви, по-бързо!


 
Серкан: Добре, изпрати ми по-бързо местоположението.
Ердем: Добре. Целувам ви!



 
Айдан: Ние така ли ще стоим? Хайде също да звъннем на Дениз.
Айфер: Айдан, изплаши ме. Ердем също го търси, преследва го.
Айдан: Не знаем дали са го намерили. Толкова часове минаха. Ще звънна на Серкан.
Сейфи: Ердем няма да успее.
Айфер: Аз също мисля така.



 
Серкан: А защо сега мама звъни? Да, мамо!
Айдан: Серкан, къде сте? Какво правите? Какво се случва?
Серкан:  На път, сме, мамо!  Опитваме се да го намерим.
Айфер: Намерили ли са го?
Айдан: Синко, нека и ние да помогнем.
Серкан: Не трябва, мамо. Ние ще се оправим.


Дениз: Как успя да ме намери?!


 

 

 
Серкан: Еда, чакай тук. Аз ще отида.
Еда: Не мога, Серкан, аз също идвам! Серкан!
Ердем: Г-н Серкан!
Еда: Какво ти е?



Скрит текст:
Серкан: Ердем, какво правиш? Какъв е този вид? Трепериш. Шегуваш ли се с мен?
Еда: Не трябва така! Недей! Нека да чуем какво му е.
Серкан: Какво не трябва? Ердем, ела на себе си! Нали каза, че можеш да го направиш?



 
Ердем: Прекалено много екшън! Много ми дойде! Поисках да добавя адреналин в живота си, г-н Серкан. Защото всичко е много скучно. Всичко се случва само с вас, а ние...
Серкан: Ердем, ти просто трябва да го следиш!



 
Еда: Не го притискай. Ердем има паническа атака. Донеси вода.
Серкан: Каква вода? Казах, че бързаме.



 

 
Серкан: Ела тук!
Еда: Какво правиш? Можем просто да поговорим!



 

 
Еда: Дениз! Отвори вратата, моля те!
Серкан: Отвори! Отвори тази врата!



 
Серкан: Да тръгваме! Да тръгваме, Еда! Идваш ли?!
Еда: Ердем?
Серкан: Забрави за Ердем! Да тръгваме!



 
Еда: Серкан, няма го! Не! Загубихме го! Как ще го хванем? Дори не знаем къде ще отиде.
Серкан: Успокой се, сега ще го хванем! Ще го намерим, където и да отиде. Моля те, успокой се, защото и аз се напрягам.
Еда: Ще бъде добре, ако се напрегнеш, защото нямаме време. Останаха 3 часа, Серкан. Виж, тук има една локация.



 
Серкан: Логично. Да пробваме. Повече нищо не остана, ще опитаме.
Еда: Серкан, телефонът ми остана в колата!
Серкан: Моят също! Прекрасно! Отлично! Много хубаво!


Ердем: Къде съм? Защо няма никой тук? Те са заминали. Как можеш да оставиш човек?  Нима са такива правилата?


 
Дениз: И до теб няма да се свържат!
Ердем: Заминавате, а и телефона не си вдигате! Не трябва така, срамно е! Интересно къде е Дениз? Дениз също е заминал. Интересно? Какво са направили г-н Серкан и Еда? Какво да правя? Ще тръгвам!





В офиса всички са в кафенето, обсъждат ситуацията.

Мело: Не отговаря! Не, телефонът на Серкан е изключен, ще звънна на Еда. Телефонът на Еда също е изключен!
Енгин: Виж, това е Серкан. В критични моменти той изчезва. Не можеш да се свържеш с него. Това е Серкан! Чакай, аз също ще опитам! Не може така!
Джерен: Не мога да повярвам! Защо в такъв ден хората изключват телефоните си? Толкова напрегнат ден , а не можем да се свържем!



 
Мело: А, Ердем звъни! Ердем, къде си? Тук умираме от вълнение. Звъним, не отговаряте.
Ердем: Къде да съм? Преследвам Дениз.
Мело: А Еда и Серкан къде са?



 
Ердем: Не знам къде са. Събудих се, а тях ги нямаше. Оставили са ме и са заминали. Мисля, че те също са тръгнали след Дениз.
Енгин: Добре, Ердем. Продължавай да търсиш Дениз. Щом го намериш, веднага ни кажи. Нямаме много време. Хайде, брат!






 
Серкан: Местоположението е тук.
Еда: Но тук я няма твоята кола?
Серкан: Не се притеснявай, знам какво правя!



 
Ердем: Ето така го хващаме човек, г-н Дениз! Това е!
Серкан: Това нормално ли е?
Еда: Ти ли го затвори, или е автоматично?
Серкан: Автоматично... предполагам. Няма ли бутон или нещо подобно?



 
Еда: Серкан, Дениз ли направи това? Какво ще правим?
Серкан:  Успокой се, Еда! Да помислим. Спокойно.
Еда: Не мога да се успокоя, Серкан? Как да се успокоя? Не виждаш ли... Сега...Не се знае, колко време ни остава.
Серкан: Еда!
Еда: Затворени сме на място, което дори прозорец няма!



 
Серкан: Успокой се! Нека помисля, става ли? Трябва да помисля.
Еда: Нищо няма да измислиш! Не каза ли, че знаеш какво правиш? Ти си виновен за това, че сме тук!
Скрит текст:

 
Серкан: Така ли? Извинявай, не аз измислих фалшивия годеж!
Еда: Ако беше слушал мен, а не Селин, нямаше да съм принудена да играя тази игра.
Серкан: Не помнех, нали ти казах!
Еда: Но аз помня! И помня, колко ме нарани!
Серкан: Добре, знам. Снощи говорихме за всичко това. Защо е необходимо пак да повдигаш въпроса?



 
Еда: Тогава намери решение, Серкан! Става ли? Затворени сме на място, където дори прозорци няма. В това затворено пространство...Дори не мога да дишам! Намери решение!
Серкан: Ако помълчиш поне за 20 секунди...Бъди сигурна, че ще излезем. Затова мълчи.



 
Еда: Признай, че ти си виновен!
Серкан: Добре.
Еда: Извини се, разбра ли! Извини се! Трябваше да мислиш, преди да ни вкараш тук!
Серкан: 20 секунди, 20 секунди!
Еда: Ще си признаеш, че си виновен! Толкова е просто.



 
Серкан: Добре!
Еда: Ще се извиниш!
Серкан: Извинявай, Еда! Извинявам се. Навън ли сме?
Еда: Не можеш да върнеш времето!


Серкан: Знам, че не мога да върна времето, Еда. Какво да направя? Да се самообвинявам ли? Какво да направя? Добре, знам! Не мога да върна времето назад! Не мога да те накарам да забравиш всичко преживяно!


 
Еда: Обещай!
Серкан: Обещавам!
Еда: Тогава ме прегърни.
Серкан: Ела! Ела!



 

Какво още се случва:

Разбрали от Мело, че Серкан и Еда също преследват Дениз,  Айдан, Айфер и Сейфи решават също да се включат в операцията. Разбира се, не могат да го търсят по улиците, сядат да мислят логически. Сейфи предлага да се обадят на г-н Кемал. Изглежда човек, който обича да помага. Да звъннат ли? Айдан е против - ако това беше предишният Кемал...Той беше много находчив, щеше да обърне цял Истанбул и да намери този мерзавец Дениз, но...Тоест... Отказват се, затварят темата Кемал.


 
Айфер предлага стратегия:  Една лисица ще пообиколи и ще се върне къде? В дупката си! А къде е дупката на Дениз? Кафенето,  разбира се! Той сега ще се крие в кафенето, мислейки, че няма да отидат да го търсят там там. Доволни от направеното предложение,  решават бързо да тръгнат към кафенето.

Операцията продължава... Остават 1 час и 45 минути.



 
Мисията на Айдан, Айфер и Сейфи е успешна, лисицата Дениз е хванат, заведен е в къщата на Айфер.


 

Ердем пристига горд в офиса, успешно е проследил и затворил Дениз на сигурно място, в гаража.


 
В щаба на операцията Мело, Енгин и другите малко му се скарват, защото ако Дениз е в гаража, няма как да подпише документите.


 
Решават Енгин, Ердем и Мело да отидат с колата на Енгин за да докарат Дениз в офиса, Джерен и Пъръл ще продължават да звънят на Серкан и Еда.

Скрит текст:

 
Серкан: Защо се смееш?
Еда: От нерви. Останахме затворени на това място...Без прозорци, без отдушник, без приток на въздух. На това място заседнахме.



 
Серкан: Затова трябва да говорим по-малко, за да не хабим кислорода.
Еда: От говоренето ми ли се оплакваш?
Серкан: Не казах това. Просто...



 
Еда: Изобщо не беше такъв. След като си спомни стана...
Серкан: Да те прегърна ли? Остави. И така е добре. Ако съм честен, мога да остана тук с теб до края на живота си. А и ще имаме много хубава история, която да разказваме на децата си.
Еда: Децата ни?!



 
Серкан: Ами... аз искам дете! Ако те устройва, разбира се.
Еда: Страхувам се, че може да приличат на теб.
Серкан: Във форма си. Но не се тревожи, ще приличат на теб.


 
Еда: Да не се шетуваме с това. Според мен, имаме по-малко от час. Какво ще правим?
Серкан: Ами...Имаме 1 час и 45 минути.




Ердем: Сега ще си го получиш!
Мело: Дениз! Божие наказание! Само гледай!



 
Еда: Това Мело ли е?
Ердем: Свършен си! Край!
Мело: Отвори! Отвори!



 
Мело: Еда!
Еда: Мело!
Енгин: Серкан!
Серкан: Енгин!
Ердем: Г-н Серкан! Какво правите тук?
Мело: Наистина,  какво правите тук?



Скрит текст:
Еда: Дениз ни заключи тук.
Енгин: Не, не! Не ви е заключил Дениз!
Ердем: Но аз от къде да знам, че сте в тази кола? В колата на Дениз...
Серкан: Млъкни, Ердем! Млъкни! С теб ще поговорим по-късно. По-късно. После, Ердем. Сега бързаме.



 
Еда: Казах ти да не го оставяме там! Какво направихте? Поне Дениз намерихте ли?
Енгин: Не. Всъщност мислехме, че сме го намерили, но...
Мело: Един час остана. Един час. Какво ще правим?
Еда: Серкан, какво ще правим сега?



 
Мело: Г-жа Айдан се обажда. Ало, г-жо Айдан! Намерили са Дениз!
Серкан: Добре. Тръгваме.
Мело: Добре! Еда и Серкан са с нас. Идваме! Идваме!
Серкан: Хайде в колата. Ердем, ти...
Ердем: Да, добре.
Енгин: Да отидем с моята кола, Серкан. Ела, ела!



 
Еда: Какво правиш? Наистина го направи!
Ердем: Ама не може така! Нищо лошо не съм направил. Това е недоразумение. Защо ми причинявате това?




Какво още се случва:

Доволни от успеха на мисията си, Сейфи прави кафе за да се почерпят и успокоят и от човещина скришно дава на Дениз да пие от компота на Айфер. Само че не знае, че Айфер разтваря в компота  хапчетата си за сън. Дениз заспива упоен, и сега не могат да го събудят, за да подпише документа за развод.
Сейфи по спешност се обажда на Кемал, с пристигането си той дава съвет да намокрят Дениз със студена вода. Харесват идеята, решават да го направят, но на вратата се звъни... И пристигат всички...По молба на Айдан, по спешност, за да не го види Серкан, Кемал бързо излиза от хола през врата към двора...



 
Еда: Къде е Дениз?
Айфер: Такова...
Сейфи: Дойде. Тук е Дениз.
Еда: Къде е?
Сейфи: Тук е, но такова...



 
Скрит текст:
Серкан: Какво? Бързаме, трябва да се подпише! Хайде!
Сейфи: Само тялото му е тук.
Еда: Какво значи това? Къде е ?
Серкан: Трябва да подпише!



 
Еда: Какво сте му направили?
Айфер: Този Сейфи му е дал да пие от компота ми за сън.
Сейфи: Тази жена слага приспивателно в компота.
Айфер: Теб какво те засяга?
Серкан: Каква вразка има това?



 
Айдан: Вече ги научихме тези неща, сине!
Серкан: Вероятно искате отново да се озовете в полицейския участък!
Еда: Как ще подпише сега? Как можахте да го направите!?
Мело: Имаме само 1 час. Какво ще правим? Какво ще правим?
Еда: Тогава го събуди, Мело. Не се събужда!


 
Мело: Слушай какво! От една страна ти, от другата Селин! Стига вече! Изчезнете от живота ни! Ставай! Ставай!


 
Еда: Събуди се. Добре.
Айфер: Наистина се събуди.


Скрит текст:

 
Мело: Най-накрая!
Айдан: Какво направи, че го събуди?
Мело: Събуди се! Цялата се разтреперих. Малко ще поседна.



 
Серкан: Искаш ли вода? Ще ти донеса ако искаш?
Мело: Донеси, наистина. Донеси вода.
Еда: Добро утро, Дениз.
Мело: Останаха 46 минути. Подписвайте вече!



 
Еда: Хайде, Дениз! Хайде! Подпиши!
Мело: Много ми е зле. От една страта ти, от другата Селин. Наистина ще ви убия! Сядай тук, сядай!
Дениз: Наистина съжалявам.
Еда: Не се извинявай, Дениз! Подписвай!



 
Айдан: Да остане в миналото!
Еда: Хайде, бързо! Бързо! Да вървим!
Айдан: Хайде, сине. Хайде.
Еда: Това няма да го забравя!
Айфер: Е? Хайде.


 
Мело: След като я няма Еда, кой ще те спаси от мен?
Айдан: Не започвай, Мело! Достатъчно!
Дениз: Наистина съжалявам.
Айдан: Чао, Дениз! Безсрамник!
Айфер: И се извинява.
Мело: Изчезни от живота ни вече!



 

Какво още се случва:



- Дениз идва в офиса, да говори с Еда, иска да тя да му прости.. Мело го убеждава да си тръгне, да не дразни хората. Пита го дали Селин му е давала съвети и му е повлияла, той отрича.



- Мело носи документи в кабинета на Селин, обажда се нейният лекар и Мело случайно научава, че Селин е бременна. Опитва се да сподели с Джерен, новината я тревожи, не знае дали, кога и как да го съобщи на Еда.


 
- По молба на Г-н Атеш се провежда среща с Големият шеф, който, изненада, изненада!....се оказва г-н Кемал. Той е много доволен от работата им по проекта. Иска да направят по-голямо партньорство с „Арт Лайф“.
Г-н Кемал мисли, че това ще бъде много полезно за неговата компания, но по-важното е, че ще ще има възможност да опознае хубаво семейство като тях. Човек не винаги може да срещне такива честни и наистина добри хора.



 
г-н Атеш се чуди, защо г-н Кемал така упорито желае това партньорство, това няма да е изгодна сделка за него.


 
г-н Кемал: Не всичко в живота е пари, г-н Атеш. Има и по-важни неща от материалното.
Г-н Атеш: Незавършена любов, например. Не е ли така?
Кемал: Няма незавършена любов, има неизживяна любов, г-н Атеш.



 
Докато си тръгват му се обажда Айдан, кани го да я посети в дома й, да поговорят.

- След всичко случило се, Енгин предлага за направят фирмено парти. Отървали са се от Дениз, Серкан си спомня всичко. Ако това не отпразнуват, то кое?
Тази вечер е много важна,  Серкан моли Енгин всичко да е перфектно. Наистина иска да направи невероятна изненада на Еда.


- Серкан и Еда се учат да танцуват танго.

Еда: Готов ли си, Серкан Болат?
Серкан: За какво?
Еда: за обич, за страст, за танц. Тоест, за танго.
Серкан: Ами, Еда, просто тангото изисква много...Много енергия. Танц, след който търсиш любов и близост.
Еда: Ако не искаш да си близо до мен, тогава да не танцуваме.



 

 
Серкан: Не, не говоря за това. Просто казвам...Все пак не ни трябва танго, за да сме близо един до друг. Тоест, можем да сме колкото близо искаме, но това е офис. Тоест, сега ще се подпали това място.
Еда: Ако се страхуваме от огъня, нямаше да се влюбим, Серкан Болат!
Серкан: Чудесно. Да, няма какво да кажа!
Еда: Хайде тогава. Пускаме хубава музика и ще опитаме.




 
 


 
- Кемал на посещение в чифлика, Айдан е поласкана, че той си спомня за нея, но му съобщава, че според нея не трябва да се виждат повече. Синът й преминава през трудни моменти, иска да бъде до него. Не иска да бъде принудена да му разказва за Кемал.
Скрит текст:

 
Кемал: Добре. Разбрах, няма нужда да пръдължаваш. Не дойдох тук да те разстройвам или да ти причиня неприятности. Извинявай, ако неволно съм го причинил.
Айдан: Не, не.
Кемал: Аз...Ако разрешиш...


 
Айдан: Разбира се, както искаш. Приятна вечер!
Кемал: Можеш да си сигурна, че ще си спазя обещанието да не те притеснявам. Животът, обаче, има интересни сметки. Не знам къде и кога ще се пресекат пътищата ни. Мога да обещая от мое име, но не мога да обещая от името на сметките на живота.


Кемал си тръгва,  обажда му се Еда, кани го на партито.


 

 


 
Мело: Трябва да ти кажа нещо, Еда.
Еда: Това чаках, кажи.
Мело: Ами не знам как да го кажа, Дада... Селин е бременна.



Скрит текст:
Мело: Казах го така рязко, но...Беше странно, но се страхувах, че ще се шокираш, и не казах нищо, но вече не можех да издържам.
Еда: Мело, спри, нямаш вина. Откъде знаеш?



 
Мело: Отидох до офиса на Селин, обади се доктор. Каза, че е изпратил резултата от теста по имейл.
Еда: Тестът за бременност положителен ли е?
Мело: Да, положителен е.
Еда: Сигурна ли си?



 
Мело: Да.
Еда: Вие вървете, аз ще дойда.
Мело: Дада, почакай!





 
Енгин: А, Серкан дойде. Как е? Виж, цял ден говориш за голяма изненада. Какво е изненадата?
Айдан: Какво става?
Серкан: Не е дошла, нали?
Енгин: Кой?



 
Серкан: Еда? Не е дошла.
Енгин: Братле това да не е? Шегуваш се! Ще й предложиш да се ожените? Шегуваш се! Най-накрая!
Серкан: Не питай. Нека по-скоро да дойде!



 
Айдан: Не се тревожи, ще дойде! И от тук нататък повече няма да се разделяте.
Серкан: Много съм развълнуван, мамо!




 
Селин: Еда? Какво е станало?
Еда: Вярно ли е?
Селин: От къде знаеш за това?



 
Еда: Няма значение, Селин! Вярно ли е? Бременна ли си?
Селин: Да, бременна съм, но не искам да казвам на никого за това, Еда. Не искам Серкан да знае. Еда, и без това заминавам.
Скрит текст:


 
Еда: Какво си намислила пак?
Селин: Нищо, Еда. Ще отгледам детето си сама. Поемам цялата отговорност. Не искам Серкан да знае. Моля те, и ти не му казвай.



 
Еда: Не успя да ни разделиш по друг начин и сега опитваш това, нали? Сега така ли искаш да ни разделиш?
Селин: Еда, в момента не правя нищо. Ще отгледам това дете сама! Заминавам!



 
Еда: Не ти вярвам! За абсолютно нищо не ти вярвам! Но ако това е истина, Селин, ако наистина си бременна, Серкан трябва да знае за това. Ако носиш неговото дете, Серкан има право да знае.
Селин: Еда, не искам Серкан да узнава. Ще взема детето и ще го отгледам сама, Еда!


 
Еда: Виж, аз отраснах без родители. Много добре знам какво е чувството. Серкан трябва да знае, ако това е истина.
Селин: Еда, аз...Еда, моля те, не казвай на никого.





Скрит текст:

 
Айфер: Здрасти!
Серкан: Здравейте! Еда?
Айфер: Ще дойде, ще дойде! Къде е Еда?
Мело: Имаше малко работа, ще я свърши и ще дойде. ще дойде.
Айдан: Разбира се, че ще дойде! Няма да дойде на нейното парти за събиране ли?



 
Айфер: Айдан, Айдан! Айдан, погледни към вратата!
Сейфи: Същото като мен ли виждате?
Серкан: Здравейте! Моля заповядайте!
Кемал: Благодаря за поканата.
Енгин: Г-н Кемал, здравйте. Добре дошъл!



 
Айдан: Кемал какво прави тук? Познават ли се със Серкан?
Айфер: Откъде да знам, Айдан! Предполагам се познават.
Джерен: Кой е този мъж?
Айфер: Да си остане между нас, скъпа.
Джерен: Кажи ми кой е той?



 

 
Енгин: Дойде! Серкан! Серкан!


Серкан: Добре дошла, любима.
Еда: Серкан.



 
Серкан: Еда! Този път, би ли искала да прекараш остатъка от живота си с мен?


 

 

 

 

 
Еда: Не. Не мога. Не мога да се омъжа за теб.


 
Скрит текст:

 

 

 



Още: Sunglasses
Скрит текст:

 

 




Марги, Hug за гифчетата! Това беше от мен за този епизод, до следващия!




Лек ден ви желая! Flowers Cherry Blossom
Виж целия пост
# 263
Линде, надали Ханде си е избрала сама мястото на връчване на пръстен Grinning

Така е, но тя може да си каже мнението нали. Хакан няма да ѝ откаже, ако тя пожелае да са на друго място. Няма ли да ѝ напомня престоя с Керем. Малко странно ми се вижда.
Виж целия пост
# 264
Ханде е на корица

Виж целия пост
# 265
Здравейте! Flowers Hibiscus

Виж целия пост
# 266
Дилеми, Hug

Още от новата фотосесия на Ханде

Виж целия пост
# 267
Това дали е от испанската фотосесия?
Виж целия пост
# 268
Gift Heart

Виж целия пост
# 269
Красотичка

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия