Човекът има принципи. ( Мое мнение )

Предполагаем нов проект на Керем

Връзка - "да" или "не" с непълнолетен? От този морален казус може да се създаде много интересен сюжет, плюс което въпросът продължава да е много актуален, както в живота, така и киното, вече доста години. Както вече се убедихме от стари и нови проекти, важни са артистите/изпълнителите, но още по-важен е сценарият. Трябва да има смисъл и логика това, което ще трябва да пресъздадат изпълнителите. Да има пълнокръвни образи, смислени сюжетни линии, логично развитие на действието. А личните принципи - може да ги защити, като пресъздаде силен, запомнящ се образ, без лигави или сълзливи глупости!
А Бирдже Акалай съм я гледала в сериала "Имам проблем", който преди известно време преведе Алекс. Харесвам я визуално, много обрана в движения и мимики, почти пълна противоположност на Керем.
Но пък това може да е добра комбинация! Дано да се случи проектът, но да е с добър, обмислен, логичен сценарий. Късмет!


















Няма правилен ход в очите на хората.