Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 46

  • 20 418
  • 751
# 360
Имах колега с тази фамилия преди години
Виж целия пост
# 361
Гьоргица, младо момиче.
Не е чак необичайно, но твърде архаично.
Виж целия пост
# 362
Фамилните имена не са много по темата, но юрисконсултите на две от фирмите за бързи кредити са Колипатков и Книжаров. Второто ми харесва много. Първото също не бих го сменила. При фамилните съм фенка на различността и разнообразието.
Крушко Палигоров съм срещала преди 20 години, възрастен човек. После съм чувала и за други Палигорови, ама тоя беше Крушко. Бащата на Димитър Талев се е казвал Тале Палисламов.
Виж целия пост
# 363
Наистина ли има такова име Мартео или е измислица от родителите
Виж целия пост
# 364
Наистина ли има такова име Мартео или е измислица от родителите
Измислица е на родителите. Детето е момче и е Мартео, ако е било момиче е щяло да е Мартеа.
Виж целия пост
# 365
Малко както баба ми на село кръщаваше агънцата - ако е родено март месец - Марто, Мартинчо. Ако е юли - Юлия, ако месецът не е подходящ - Петко за петък Grinning Тук ми прилича на същото, но по-префърцунено, все пак не е агне Grinning 
Виж целия пост
# 366
Наистина ли има такова име Мартео или е измислица от родителите
Според мене е по формулата за двойно кръщаване - наприер от МАРия и ТЕОдор,
а ГоДиСлав може да е тройно Георги, Димитър/Дима и Слав(ка)
Виж целия пост
# 367
Миабел
Леон (това не ми е толкова странно само по себе си, но в комбинация с презиме и фамилия е чудо)
Виж целия пост
# 368
Имам познат с името Леон. С фамилията му много си отиват.
Виж целия пост
# 369
И аз имам позната, която наскоро роди бебе Леон тук в България.
Виж целия пост
# 370
Аз познавам Леан.
Виж целия пост
# 371
И ММ вчера бил на кръчма с някакъв Леон, приятел на негов приятел.
Виж целия пост
# 372
Идвам с една Анаис - дете на 8.
Виж целия пост
# 373
То на фона на всички неща дето виждам тук това даже ми се струва нормално, но все пак- Киара-Габриела
Виж целия пост
# 374
Попаднах на някаква група във ФБ - конкурс за най-гиздава лазарка:
Матеа и Галеа - близначки, всъщност срещнах името Матеа поне 3 пъти.
Атеа
Леа - това вече минава за нормално, макар да ми се струва "спънато", не като Лея
Карън Ненова
Каприна
Андреа и Амая - сестри
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия