Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 46

  • 20 419
  • 751
# 450
Тайбе я знам, Мусайбе - не. Simple Smile
Виж целия пост
# 451
Елисия ми е като правописна грешка на Алисия.

От мен едно бебе - Жади.
Виж целия пост
# 452
Жаааадииии Yellow Heart Като малка много исках да си кръстя така бъдещата дъщеря, много ми харесваше Жади в сериала.
Виж целия пост
# 453
Йонатан е библейско име от Стария завет.

Жади означава скъпоценнния камък нефрит, който се нарича още жад:  https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%96%D0%B0%D0%B4%D0%B5%D0%B8%D1%82.

На английски е Джейд, а на италиански - Джада. Познавах италианка с това име.

Мусейбе е реално мюсюлманско име. Среща се и като фамилия.
Виж целия пост
# 454
Катерин (мъж)
Глория-Мари
Верадин
Марсилена
Индже
Виж целия пост
# 455
Като дете  имахме комшия чичо Варадин. Май беше арменец или евреин
Виж целия пост
# 456
Варадин е българско име, остаряло вече.

В списание "Космос" навремето имаше загадки за инспектор Стрезов и старшина Варадин.
Виж целия пост
# 457
Скайлър Жорж Георгиева
Виж целия пост
# 458
Дано живеят в чужбина, че горката СкАйЛъР Joy
Виж целия пост
# 459
Варадин е българско име, остаряло вече.

В списание "Космос" навремето имаше загадки за инспектор Стрезов и старшина Варадин.
Загадките на инспектор Стрезов ги има и сега, но във вестник Уикенд. Grinning
Виж целия пост
# 460
Вярно, че и там ги имаше, да.
Виж целия пост
# 461
Тези дни е родена в Майчин дом София. Къде живеят не знам.
Дано живеят в чужбина, че горката СкАйЛъР Joy
Виж целия пост
# 462
Наскоро издадоха загадките на Стрезов в книга...
Виж целия пост
# 463
Скайлър какво значи? Някакъв превод има ли?
Виж целия пост
# 464
Скайлър какво значи? Някакъв превод има ли?
Уж идвало от датската дума за "ученик" -  schuyler, но май-май днешно време в англоговорещите страни се използва по-скоро заради асоциацията "скай" - небе.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия