Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 46

  • 20 419
  • 751
# 495
Колкото и странно да звучи Теослав, бих го предпочела пред Теодор. Не защото името Теодор е лошо, но просто имам чувството, че се нарежда по популярност до Алекс, Мартин, Виктор...
Виж целия пост
# 496
И изписано "Коефф" с кирилица в български документ си е странно и отвъд.

виждала съм на английски че бг фамилиите са "off/eff". Имам колежка от Ирландия, женена за българин - децата са родени там, бракът е там сключван - Siobhan Taneff (Танев, не Танева). Но едно е Stephan & Diana Taneff, (в бг документите на децата са транслитерирани като Танефф). Познавам и Брайън, роден в САЩ, но се налага да се върна с родителите си в бг заради мн болни баба и дядо. На документите му го бяха написали Бриан.
Виж целия пост
# 497
"На български с кирилица" и "на английски" не е едно и също.
Виж целия пост
# 498
Не знам дали вече не бяха споменати, но добавям братче и сестриче - Ганис и Роиса.
Виж целия пост
# 499
Иванела чух днес, не е много странно на фона на някои други, ама не бях го чувала.
Виж целия пост
# 500
И аз видях онзи ден една Иванела - млада жена.
Виж целия пост
# 501
Цветея,малко дете
Виж целия пост
# 502
От Game of thrones ли са взели идеята?
Виж целия пост
# 503
Не мисля. Мъжът е около 30.
Виж целия пост
# 504
Савана - внучка на една от счетоводителките ни. Кръстена уж на баба си Славка.
Виж целия пост
# 505
 Дочух разговор : ,, Джесинели ще Я поканим ли?"
Виж целия пост
# 506
То моето бледнее, ама.. Виолет, момиченце Grinning
Виж целия пост
# 507
Савана - внучка на една от счетоводителките ни. Кръстена уж на баба си Славка.
Следващото трябва да е Прерия на дядо си Петър.

Скрит текст:
Знам, че има име Савана в други държави.

Джесинели може да е галено от нещо като Джесика-Нелина (или Нелиан, като бивша колежка на ММ, изявяваща се и като певица). В групата на щерката в ДГ имаше Мария-Елена (или Елена-Мария беше?) и май някои сериозно и викаха Мими-Ели. Имаха и поне по още една само Мария и само Елена, де.
Виж целия пост
# 508
Савана имаше американска героиня от стар филм. Името звучи интересно, но не и с бг презиме и фамилия. Може пък на някой дядо Сава да е.
Джесинели ме подсети, че преди години имах ученички близначки. Понеже почти никой не можеше да ги различава, бяха еднояйчни, децата се обръщаха към тях с двойно име, образувано от собствените им имена.
Виж целия пост
# 509
Андреа Андреа Христов. Кръстен на баща си, очевидно, но дублирането на името ми е 🤐
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия