🧿ЧААТАЙ УЛУСОЙ🧿"EŞREF RÜYA"/"СЪНЯТ НА ЕШРЕФ"🧿Проекти, партньори и приятели🧿Тема-25

  • 23 578
  • 735
# 120

Чаатай Улусой е страхотен в изграждането на сложни персонажи – мъже, които на пръв поглед изглеждат хладнокръвни и непоклатими, но всъщност крият дълбоки рани, чувства и морални дилеми.
Ако героят му в "Eşref Rüya" е такъв – силен отвън, но с разтърсваща вътрешна история, това ще направи сериала още по-интересен. Обикновено именно тези образи остават най-запомнящи се, защото зрителят се привързва към тях, виждайки не само силата, но и ранимостта им.
Поне при мен така се получава.
Чачо има естествена харизма, която го прави идеален за този тип роли-мистериозен, властен, но и дълбок персонаж, който носи повече, отколкото показва на пръв поглед.
А ретро-гангстерската визия Ешреф му отива изключително много!
Жаки, Grinning
Виж целия пост
# 121
Здравейте момичета,
Време за  кафе Simple Smile


Обожавам го, наистина....няма да спра да го повтарям...



Нося Ви и една щастлива, сладка Хазар,


https://www.instagram.com/stories/hazarerguclu/35830308044686131 … 4dDdmcng5ajZ4NA==
Виж целия пост
# 122
EşrefDream| Епизод #1 Снимки с музика от сериала.
https://x.com/OnlyCagatayU/status/1898029240697709040


Виж целия пост
# 123
Поздрав от Kanal D за Алпер, партньора на Чачо от "Gaddar "

-----------------
Преброих колко дни сряда има до юни.
До 11 юни са 13, а до края на юни са 15.
Миналата година "Gaddar" свърши на 6- ти или на 9- ти, ако не се лъжа.
Така, че, ако всичко върви добре, можем да имаме поне 13 епизода на "Eşref Rüya".
Виж целия пост
# 124
Нези, много добре си го описала Чачо!
Много добре боравиш с думите, вагона с книгите който си изчела те делят от тези които те преписват. Незнам кое е, аз определено не съм!

И да си дойдем на думата, Чачо е изключителен!


ММК пътува,  явно отива някъде за уикенда, оплаква се от пролетното акне😉, голям сладур!
Времето е хубаво при тях и при мен също😀


"Живота е пътуване,  при което на всяка спирка оставяш частица от себе си, но добавяш в КУФАРА винаги нещо ново. "

ХУБАВ УИКЕНД, момичета!
Виж целия пост
# 125
Ох. Ели,
Разсмя ме....
За теб 😉


Нези, ❤️
Ели е абсолютно права за вагона книги и изказа ти....
Истинско удоволствие е да те чета Simple Smile
И познавам стилистика ти, т.е за всички е ясно кое си писала ....
П.П
Поздравления за ИИ, впечатлена съм 😉

И благодаря за буквичките и превода на теб и Цвети! ❤️❤️❤️
Виж целия пост
# 126
Момичета, много ви благодаря! Hug
Всъщност, аз съм ви благодарна, че все още ме четете. Че, откакто ми казаха, че тук не е място за дисертации, много внимавам.Wink
Имаме си достоен заместник на Ergün Gezer, гримьора. Това е Hatice.

Добре, че е тя, да ни покаже нещо от снимачната площадка.
Пак са в гората.
"О, не, какъв студ! Просто сме в гората"

Демет чука на караваната им. Пита ги дали ще се приготвят.

Жената и отговаря, да почака 5 минути, че е на телефона.
Демет се възмущава, казва им да се приготвят по-бързо, целия екип ги чака, а навън, а е много студено. Grinning
Виж целия пост
# 127
Нези, за мен е удоволствие да ти чета "дисертациите"
Ама и други се възползват от тях.

Жив и здрав да е Алпер!
Много свеж образ беше в Гадар.


Зад кулисите


Навсякъде в Истанбул

Виж целия пост
# 128
Нези,
Дисертации, А!
Браво Момиче, от мен го знай Simple Smile
"Никой не рипа срещу "брактисана коза"............... /метафорично/
Извинявам се за този израз, но просто вече нямам думи....Честно!
Единствено знам, че заради Чачо си заслужава....
Любим,
Яман и Мира,
Виж целия пост
# 129
 Момичета, помните ли тази сцена от "Gaddar"?
Това е видео от снимките.
Ей, нашия бил танцувален!!!
 Вижте как си тактува в ритъм. Едва се удържа да не започне да танцува. Joy JoyJoy




Виж целия пост
# 130
Нези, помня я тази сцена.
Между другото, Гадар, колкото и да беше слаб сериал, имаше много хубави моменти и сцени
в кадър и извън кадър.


Само вижте каква игра с очи има този човек!
Виж целия пост
# 131
Зад кулисите

Виж целия пост
# 132
Епизодът на Бездомни (един от конкурентите ни в сряда), натрупа 5,4 милиона гледания в YouTube за по-малко от 24 часа и оглави класацията за най-популярни видеоклипове.
И срядата ще излезе доста тегава за нов сериал.
Виж целия пост
# 133
Гледам ги тези сцени с танците и се сещам за самата сцена. Май хубавите и запомнените от мен неща в този сериал са били по-забавните. Сцената с боя беше от тях. И пак си мисля дали те се опитаха да го направят смешен сериал, а ние не го разбрахме и не се впечатлихме.

Жаки, не може да се стартира в средата на сезона и да очакваш, че няма да има конкуренция. Във всеки ден е така. Нямам идея какво е наклонило везните към сряда
Виж целия пост
# 134
Гери, така е, ама аз точно този сериал май го подценявах, въпреки че има хубав рейтинг в Тотал.
Не очаквах, че е толкова много гледан в Ютуб.
А и това започване по средата на сезона е пореден минус.
Да не говорим, че пак трябва да си сменяш деня за пилатес.

Ти да видиш, ще се окаже, че не сме разбрали тематиката на Гадара....интересно!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия