🧿ЧААТАЙ УЛУСОЙ🧿"EŞREF RÜYA"/"СЪНЯТ НА ЕШРЕФ"🧿Проекти, партньори и приятели🧿Тема-25

  • 23 581
  • 735
# 150
Зад кулисите от Енгин бей

Виж целия пост
# 151
Ооо, каква приятна изненада!
Тъкмо се връщам от празненство по случай Тодоров ден( дъщеря ми е Теодора) и какво виждам!
Flo, Жаки, благодаря ви! Hug
Прекрасни усмивки!



Очаквам нещо много хубаво от тези двамата! Heart Eyes
Виж целия пост
# 152
Изглежда,че ми свършиха лайковете за пръв път.
Страхотна подгряване, изглеждат прекрасно, ще станат тандем.
Честит празник. Бъдете здрави, ценени, щастливи и много обичани. Flowers Rose
Виж целия пост
# 153
Добро утро! Coffee

Ето го клипчето зад кадър и в ютуб

Чачо, колко погледи и емоции смени в този клип от минута и половина....невероятен!
Есреф Руя | Фотосесия на плакат на BTS



Виж целия пост
# 154
Добро утро!



Вижда се, че това е процес от една или няколко фотосесии.
Така,че в скоро време можем да видим още снимки на всички.
Вижда се,че Чаатай и Демет постепенно се сработват и това е много хубаво!
Още на снимките се вижда,че им се получават добре нещата!



А тук са невероятни!

В начина, по който се държат един друг, има нещо повече от просто позиране, изглежда като сцена от филм.
 Сякаш се нуждаят един от друг, но може би има и някаква болка между тях...
Може би ни подсказват,че между тях ще има момент, в който те ще  преминават през трудност, но въпреки всичко ще намират утеха един в друг.
Страхотна фотосесия!
 Наистина успяват да предадат дълбока емоция.
И двамата са много изразителни и се вижда, че нямат задръжки един към друг. Моля се само сценарият да е стабилен.
Дотук се вижда, че Чаатай има някакво сценично съучастие с Демет.
Радвам се, че са преодолели бариерите на приспособяването от самото начало.
Желая ви прекрасен ден!
Позитивно утвърждение за деня
Виж целия пост
# 155
На мен поведението на Демет ми беше лигаво, но тя винаги така се държи по сетовете.

Нощни снимки






Виж целия пост
# 156
Аз ги харесвам все повече!
Щом могат да се смеят заедно, това е добър знак!







Тук много ми харесва!
С това стилно черно  кожено сако, в комбинация с разкопчана риза и дискретни аксесоари, подчертава едновременно елегантност и суровост.
Погледът- сериозен, дори леко напрегнат.
Външният му вид в този образ подсказва, че Ешреф е мъж, който е свикнал да бъде уважаван (или дори да буди страх), но същевременно крие сложни емоции под хладната си фасада. Има някаква спотаена тъга в очите му.

Дали тези снимки ще излезнат в някое списание?
Виж целия пост
# 157
Тази, където не ни чете пак е минала през нашата тема....ха-ха!



Виж целия пост
# 158
Малкия Ешреф

Този колаж много ми хареса

Както и тези две сравнения


Виж целия пост
# 159
Като е интересно, защо да не се чете. Нали е за това тази тема. Нека четат хората, да се образоват.

Момичета, черпя днес за моя празник с тази торта 0 калории.



Попаднах на още една снимка с фен. Поне аз не съм я виждала.



Препоръка към всички. Чистете си камерите преди снимка.

Нези, то креслото и брадата са си същите.
Виж целия пост
# 160
Гери, честит празник! Много здраве и радост!



От сторито на Аслихан Малбора.
Някой май е в града на любовта.
Ето защо нямало ни вест ни кост от Чачо. А той бил отскокнал до Париж с любимата.

Виж целия пост
# 161
Гери, да си ни жива и здрава и все така остроумна!
Много хубави моменти да имаш, да постигнеш всичките си желания и мечти!
Срещи с любими хора в най скоро време ти пожелавам!






Виж целия пост
# 162
Гери, честит твой ден!
Да си жива и здрава!
Запази свежото си чувство за хумор и продължавай да гледаш по своя начин на живота!
Нека той ти поднесе повече радостни моменти!
Ти вчера получи един подарък от продукцията. Пожелавам ти да получиш и още по-голям! Kissing Heart
Този хубавец те поздравява!
Виж целия пост
# 163
Нези, забравих да ти честитя празника на Теди!
Да й е живо и здравo името и само хубави моменти да изживява!
Успех във всичко й желая!






Виж целия пост
# 164
Благодаря, Жаки! Hug

Комисар Чийдем




Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия