С какво ви дразнят свекървите? – 162

  • 35 288
  • 751
# 150
За РД моята ми пожела да си остана все така млада. Аз се боря с онкологично заболяване...
Виж целия пост
# 151
Преди няколко години реших да поема отглеждането на едно дете. Биологичната му майка не искаше да се грижи вече за него. Впоследствие аз родих свое и двете деца се разбират чудесно.
Проблемът е, че често не прави, каквото трябва. Напоследък изобщо не ме слуша. Като го помоля за нещо, ми отговаря: "Да не си ми майка, че да правя каквото ми кажеш?"
И така, престраших се, и един ден реших да се обадя на биологичната му майка - да я питам дали не си го иска обратно. Тя ми каза, че детето е изцяло мой проблем и да се оправям сама!!! И това било от момента, в който съм решила да се омъжа за него…
Виж целия пост
# 152
Това са периоди, но докато отминат  е проблем за всички.
 Добре е да си поеме грижата майката, но коя  от двете ви е повече майка, не знам. Има баща, да седне и си поговорят. Според годините на детето да поднесе  истината. Ако има баби ,да се включат.
 Изредете какво може да стане ,хипотетично.
 И че бунтовете са хубаво нещо когато си млад, малък, но до едно време. И ти можеш да загърбиш всеки и  да не те боли глава. И че грижата не е лесно нещо.
Виж целия пост
# 153
Една майка най-добре знае характерчето на сина си. Един път пласирано, завинаги пласирано 😀.
Преди няколко години реших да поема отглеждането на едно дете. Биологичната му майка не искаше да се грижи вече за него. Впоследствие аз родих свое и двете деца се разбират чудесно.
Проблемът е, че често не прави, каквото трябва. Напоследък изобщо не ме слуша. Като го помоля за нещо, ми отговаря: "Да не си ми майка, че да правя каквото ми кажеш?"
И така, престраших се, и един ден реших да се обадя на биологичната му майка - да я питам дали не си го иска обратно. Тя ми каза, че детето е изцяло мой проблем и да се оправям сама!!! И това било от момента, в който съм решила да се омъжа за него…
Виж целия пост
# 154
За РД моята ми пожела да си остана все така млада. Аз се боря с онкологично заболяване...

Сигурно не е имала предвид нещо лошо, но много глупаво се е изразила наистина.
Виж целия пост
# 155
Дано да е имала предвид "младолика". Защото в противен случай става доста зловещо... Кристин, стискам ти палци за леко и успешно лечение и възстановяване. Знам през какво минаваш.
Виж целия пост
# 156
Кристин, желая ти да се възстановиш с възможно най- малко поражения и да се радваш на здраве! Flowers Hibiscus

Ограничи контакти с нетактични хора, не само свекървата, защото необмислените коментари са нараняващи, каквото виждаш.
Виж целия пост
# 157
За РД моята ми пожела да си остана все така млада. Аз се боря с онкологично заболяване...
Пожелавам ти пълно оздравяване! Flowers Cherry Blossom
Не обръщай внимание на свекървата, не е моментът да се ядосваш за каквото и да било.
Виж целия пост
# 158
Надявам се, че е просто нетактична, а не безчувствена и лоша. Даже едва ли е разбрала какво е изтърсила.

Аз също ти пожелавам пълно възстановяване Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 159
Дори не се и ядосах.Когато не знаеш какво да кажеш по-добре не казвай нищо. И аз мисля, че е го каза в лошия смисъл, но наистина прозвуча зловещо.
Виж целия пост
# 160
Преди няколко години реших да поема отглеждането на едно дете. Биологичната му майка не искаше да се грижи вече за него. Впоследствие аз родих свое и двете деца се разбират чудесно.
Проблемът е, че често не прави, каквото трябва. Напоследък изобщо не ме слуша. Като го помоля за нещо, ми отговаря: "Да не си ми майка, че да правя каквото ми кажеш?"
И така, престраших се, и един ден реших да се обадя на биологичната му майка - да я питам дали не си го иска обратно. Тя ми каза, че детето е изцяло мой проблем и да се оправям сама!!! И това било от момента, в който съм решила да се омъжа за него…

Нещо се обърках, какво общо има това със свекървите? Вие мащехата ли сте
Виж целия пост
# 161
Оплаква се от детето на свекървата в темата за свекървите. Принципно, за децата на свекървите имаше отделна тема.
Виж целия пост
# 162
Аа, то шега било🤣
Виж целия пост
# 163
Чак сега схванах.
Виж целия пост
# 164
Не четете поста внимателно до последното изречение. То е ключово 😀
На мен много ми хареса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия