Пъзели 69

  • 27 276
  • 740
# 390
Много лесен и приятен, благодаря ❤️
Еве, пиши ми данни на ЛС:)
Виж целия пост
# 391
Виж целия пост
# 392
Schmidt,1000 части, Цар Лъв
Виж целия пост
# 393

Snail, 1000 части
Magnolia

Разкошен пъзел! Heart
Виж целия пост
# 394
Уау! Много впечатляващ охлюв! Аз бучкам един Шмид, с много тъмни части.
Виж целия пост
# 395

Едни котета на Eurographic с нормални, но много големи части. Мислех, че марката е само за нестандартни части.
Виж целия пост
# 396
Vox, този охлюв наистина изглежда прекрасно.
Schmidt, 1000 части - Вълшебното дърво на Живота, с едно дублирано парче. До последно треперих дали някъде няма да липсва.


А Eurographics май нямат под 1000 части нестандартни, но и на мен не ми харесаха обикновените им.
Виж целия пост
# 397
Cherry pazzi, 1000 части 🩰
Виж целия пост
# 398
Сутрешна разходка, Моне 1000 Gold puzzle


 Имам нужда точно от малко такова спокойствие сред природата.
Виж целия пост
# 399
Яйчицата от мен
Благодаря на Ади
Виж целия пост
# 400
Бия гонга, че успях да наредя тъмния Шмид. С целия си акъл, го бях започнала от тъмните части, при условие че и редя вечер, на лампа. Когато изместих реденето през деня, потръгна. На снимката в озон, не изглеждаше толкова тъмно положението, като го избирах.😁

Виж целия пост
# 401
Cherry pazzi, 1000 части🧩
Виж целия пост
# 402
Поредния Шмит, за да допълни колекцията на децата, специално поръчан от Амазон
И мен ме чакат два тъмни Шмида, направо настръхвам като се сетя, но пък като се наредят с удоволствие ще ги гледам Heart Eyes
Виж целия пост
# 403
И мен ме чака един черен Шмид и мисля утре да го започвам, че го отбутвам от 2 месеца.
Виж целия пост
# 404
А мен ме чакат над 300 пъзела в нас. Иде ми да си откъсна сама главата. Днес наредих един пъзел и после броих и подреждах. Целта ми е тази година да ги намаля до 100-150, което ми се вижда мисия невъзможна. Замислила съм ударно редене и продаване.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия