Пъзели 69

  • 27 273
  • 740
# 540

Ако няма да го пазиш, нареждам се.
Виж целия пост
# 541
HighSpeed, ще ти го запазя:)
Мона Лиза, не знам дали по някакъв начин може да се различи, че са от малката кутия. В Озон като ги подредих по Нови пъзели ми излезе тогава този и други от серията:)
Виж целия пост
# 542
Аз даже не гледам, само редя и продавам да освободя малко място
Тази седмица съм с добър напредък




Еднорозите ги събрах в пликчета всяка картинка ако съседчето иска да го реди Simple Smile
Виж целия пост
# 543
Еве, предполагам, че няма да продаваш първите два?
Виж целия пост
# 544
Еве, предполагам, че няма да продаваш първите два?
Те са на Бухтичка, даде назаем Simple Smile
Виж целия пост
# 545
Еве, ако продаваш последния, може ли да е за мен?
Виж целия пост
# 546
Еве, ако продаваш последния, може ли да е за мен?
Като връщам на Ели пъзелите ще ти го пратя и с нея ще се видиш да го вземеш Simple Smile
Виж целия пост
# 547
Аз обаче не съм очарована от Клементонитата Satisfied Сглобката не ми допада, твърде хлабава ми е. И ние ги редихме принцесите с детето и още два. А малката кутия си има плюсове със сигурност, но когато взех единия на път и нямаше къде да си сложа частите не ми беше толкова забавно Joy То и в голяма кутия пак щях да ровя като кокошка, но някак си друго е.

А кончетата ако не се бъркам и аз ги бях разделила май за последващо редене Smiley

Извадка от съседна тема:
Цитат
„Цундоку“ – предразположеността на хората да купуват и трупват огромни количества книги, които възнамеряват в даден момент да прочетат, но често пъти не успяват – и така те стават все повече.

Има ли и такава думи за пъзели JoyJoyJoy
В началото беше ок, но времето минава и имам такива, които с години седят и не знам кога ще стигна до тях.

A Wooly Christmas
500 части
Jumbo
Виж целия пост
# 548
Аз миналата година на морето освен Киндъла бях заредила и 5-6 книги и имах забавление на плажа. В последно време основно тогава чета книги.
Малките кутии ги харесвам заради мястото, което заемат.
Виж целия пост
# 549
И аз приветствам малките кутии.
Виж целия пост
# 550
Jungle Tour
1000 части
Jumbo


Използването на Airtable ми става все по-трудно, а нямам желание да се местя след като свикнах с функционалностите. Поне да имаха някакви нормални цени за единични потребители, можех да се замисля да си платя Rolling Eyes
Виж целия пост
# 551
Black sea, 500 части🧩
Виж целия пост
# 552
Bloomy Cactus Fireworks - Cherry Pazzi 1000
Виж целия пост
# 553
Black sea, 500 части🪼
Виж целия пост
# 554
Този път идвам с два дребосъка по 550 части Grinning

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия