Facebook / Фейсбук – 9

  • 30 780
  • 646
# 615
При всички е така, не знам защо, дразнещо е!
Виж целия пост
# 616
Алгоритъм, явно пак е имало ъпдейти. Докладвайте проблем. Ако е през телефон - отворете все едно фийда. Разклатете хубаво телефона и ще висе появи възможност да репортнете технически проблем - използвайте я.
Виж целия пост
# 617
Репортнах проблема. Да видим.
Виж целия пост
# 618
Дали хората, които ни върти ФБ като предложения, ние им се въртим по същия начин?
Виж целия пост
# 619
А, не, бе! Само те на нас се въртят. Естествено че всеки на всеки се върти по този алгоритъм.
Виж целия пост
# 620
Има ли някакво логично обяснение за подредбата на приятелите в решетката със 9-те снимки в профила ни или е на случаен принцип? Какви са наблюденията ви?
Виж целия пост
# 621
Моите нотификации се върнаха горе дясно, ура🥳🥳🥳
Виж целия пост
# 622
Някой с проблем във ФБ? Отварям приложението, изкара ме от акаунта, сега не знам как беше тая парола. Никога не ми се е случвало. С месинджъра същата работа. Бъг в приложението или?
Виж целия пост
# 623
И при мен е така
Виж целия пост
# 624
Да, изхвърли ме докато пишех съобщение.
Сега ми дава грешка и не мога да вляза.
Виж целия пост
# 625
Само в месинджър е при мен. В приложението на ФБ съм си логната. Но от приложението на ФБ не мога да вляза в съобщения.
Виж целия пост
# 626
И аз съм логната, но цикли и не може да презареди....
Виж целия пост
# 627
Нещо се бъгна.От три различни устройства ме изхвърли-и от ФБ,и от Месинджър.Явно е поредния срив.
Виж целия пост
# 628
Да, явно има срив и при мен е същото положение от всички устройства.
Виж целия пост
# 629
Да, месинджъра е недостъпен. Явно някакъв бъг.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия