Последните пет книги, които прочетох #4

  • 27 455
  • 216
# 75
Black cat, цялата поредица "Деца на земята" на Джийн Оел е страхотна. За мен е 10/10 ✌️
Виж целия пост
# 76
1. Щастието е чаша чай с теб - Не ми хареса особено, 10 часа с мъка и превъртане изслушах. Мудничка и не особено ангажираща история . Satellite
2. Камък ,ножица , хартия - Хареса ми, но аз обичам стила на писане на авторката, грабна ме още с Satellite
3. Понякога лъжа - Алис Фини. Satellite
4.Вечерно кафе в Рим - подобно на първата книга, историята не ме завладя и не останах очарована. Satellite
5. Ледените близначки -  С.К.Тремейн -  Хареса ми  ,бързо се развива действието и държи под напрежение . Books

Изслушани - Satellite
Прочетени - Books
Виж целия пост
# 77
1. “Защо се разболяваме” - Д-р Бенджамин Бикман - 5/5
2. “Не пуша вече” - Алън Кар - 3.5-4/5
3. “Смърт в Марлоу” - Робърт Торогуд - 5/5
4. “Мотел “Залез” “ - Симон Сейнт Джеймс - 3.5-4/5
5. “Пакетът” - Себастиан Фитцек - 5/5
Виж целия пост
# 78
Розариум-Георги Томов-4/5
Аз преди теб-Джоджо Мойс4/5
След теб-Джоджо Мойс-3/5
Любов - Елиф Шафак-3/5
Луиз Пенингтън-Жената на дипломата-3/5
Виж целия пост
# 79
1. Милен Русков -Чамкория
2. Розмари де Мео- Зарана
3. Виктор Пасков - Балада за Георг Хених
4. Виктор Пасков-Анатомията на една любов
5. Виктор Юго -Парижката света Богородица
Виж целия пост
# 80
A, и ти си чела "Парижката Света Богородица" скоро.
Има ли общо изборът ти с мюзикъла, който скро беше в София?
Виж целия пост
# 81
Не,  то историята е забавна, но в общи линии на детето взимаме поредицата "Магически аудио приказки" . Една от книжките беше за Гурбушкото от Нотр Дам и така потърсих и кн0игата и я прочетох. С тъжен край, но за световна класика е добре.
A, и ти си чела "Парижката Света Богородица" скоро.
Има ли общо изборът ти с мюзикъла, който скро беше в София?
Виж целия пост
# 82
Последните 5 книги, които прочетох са от поредицата за Себастиан Бергман:

1. “Човекът, който не беше убиец”
2. “Жените, които го познаваха”
3. “Мъртвите, които не липсват на никого”
4. “Момичето, което запази мълчание”
5. “Хората, които не го заслужаваха”

Давам обща оценка 4/5 на поредицата дотук, като някои от книгите ми харесаха повече от други. Лично мен повече ме грабват отношенията и развитието им между главните герои, а не толкова самите убийства. Все пак в романите всичко е изпипано и историите те поглъщат.
В момента съм на 6-тата книга от поредицата, ще споделя мнение и за останалите, след като ги прочета.
Виж целия пост
# 83
1. Обесебени от мрака - Крушарска, Плочева, Дюлгерян 2,5/5
2. Моите приятели - Фредерик Бакман 5/5
3. Алисия и теоремата за безкрайната любов - Майте Уседа  3,5/5
4. Мамник  - Васил Попов 4,5/5
5. Преследвачката - Лив Константин 3,5/5
Виж целия пост
# 84
1. Където пеят раците - Дилия Оуенс 5/5
2. Верити - Колийн Хувър 4/5
3. Харем - Колин Фалконър 4,5/5
4. Татуировчикът на Аушвиц - Хедър Морис 3/5
5. Менгеле: Ангелът на смъртта - Дейвид Маруел 4/5
Виж целия пост
# 85
1."Моите приятели" Фредерик Бакман 5/5.                      2."Жените" Кристин Хана 4/5                     
 3."Време секънд хенд" Светлана Алексиевич 5/5        4."Пазителят на водите" Чарлс Мартин 4/5                    5."Цвят продълговат в морето" Исабел Алиенде 5/5
Виж целия пост
# 86
1. "Игрите на глада", част 1 - Сюзан Колинс, 5/5
2. "Игрите на глада", част 2 - Сюзан Колинс, 4/5
3. "Шепотът на пчелите" - София Сеговия, 5/5
4. "Мотел Залез" - Симон Сейнт Джеймс, 3,5/5
5. "Прокълната земя" - Клеър Лесли Хол, 5/5
Виж целия пост
# 87
 Малки жени Луиза Мей Олкът 4/5
Добри съпруги Луиза Мей Олкът 3/5
 Малки мъже Луиза Мей Олкът 3/5
Лорън Блейкли-Надарен-3/5
Обещанието-Ренита де Силва-5/5
Виж целия пост
# 88
В отпуска съм и ще си наваксам с книгите на плажа. Ето последните 5:
1. "Поканените" - 7/10. Като цяло вървеше бързо, но не мога да определя какво точно не и достигна за 10.
2. "Едит Пиаф" от Симон Берто - 10/10. Много ме впечатли книгата. Цяла седмица разказвах наляво и надясно за разни факти от живота и, непрекъснато проверявах снимки. Върви бързо и леко, накрая си и поплаках 🤫
3. "Недовършеният ръкопис" Франк Тилие - 10/10. Брутална! Не можех да я оставя. Много ми хареса, държи в напрежение и нямаш търпение за финала.
4. " Имало едно време два пъти" Франк Тилие - 10/10. Книгите са свързани и всъщност ръкописът е първата, но могат и в обратен ред да се прочетат. Също много интересна, заплетена и брутална. Нямам търпение за третата.
5. "И заживели обидено" - 2/10. Тука даже не знам дали да коментирам. Искаше ми се нещо леко и забавно, ама не го получих. Тук - там смешни лафчета, но като цяло тъпотия.
Виж целия пост
# 89
Не мога да се въздържа да не кажа, че “И заживели обидено” е най-нелепото нещо, на което съм попадала. Добре, че я четох в електронен вариант и не съм давала пари за нея. След 40-тата страница спрях да се измъчвам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия