Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява трахета комунитариа и как се урежда?
Какви са изискванията за получаване на трахета комунитариа като комунитари?
Какви са процедурите и изискванията за получаване на паспорт за дете в чужбина?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява трахета комунитариа и как се урежда?
-
Какви са изискванията за получаване на трахета комунитариа като комунитари?
-
Какви са процедурите и изискванията за получаване на паспорт за дете в чужбина?
За да издадете паспорт за дете в чужбина, трябва да подадете заявление, да предоставите пълномощно (4 броя), статистически листове (2 броя) и да заверите документите в консулството. Преди подаване на заявлението е необходимо посещение в общината в служба ЕСГРАОН за регистрация на адрес и получаване на ЕГН.
-
Как се уреждат данъчните декларации за чуждестранно имущество?
-
Какви документи са необходими за регистриране на бебе в Испания, ако майката е родила там, но бащата е испанец, но те нямат сключен брак?
.Този месец се обръща,а другия го 4акай ве4е да се изправи на кра4ета
.И тогава ве4е мира няма да имаш
.
.Така ми е писнало,4е не мога да ви опиша.Днес отидох в Инспекцията по труда да видя тая мойта "хубостница"дали се е наканила да ми внесе осигуровките.И като по4наха да ме мотаят пак,да ме препращат тук и там...Бясна съм.
.Мина ве4е година и половина откак запо4на вси4ко и днес ми казаха,4е това било на4алото...защото тя можела да си обжалва пред куп инстанции.А лелката ,дето ми ги наговори тия беще толкова неграмотна...Сега знам,4е асто ще се появи от някъде и ще каже Ти си най умната....ами не,не претендирам.Ама визам аз в едно деспа4о ,дето са три лелки...Явно е,4е нямат работа,защото си 4етеха вестници и незнам още какво...Казвам си болката аз,а лели4ката ми отговаря с такава досада,като 4е ли работи доброволка там или насила са я вързали...После ,охо,трябваше да потърси в компа номера на санкцията и да види до къде да стигнали нещата...И от 4ислом и словом 5 програмки дето имаше,Боже Господи...тя 15 минути рови и незнае къде да ги намери...

.Ами да,това е промоционална цена и затова бързат с плащането.Накрая ще и кажа да го вземе.
Слу4айно да живееш на ЛА КАЛА?
какво сте направили вие
не мога да ви из4ета