За какво си мислите постоянно напоследък? - Тема №2

  • 49 019
  • 750
# 270
Митрополията има сайт и телевизия, има и магазин за църковни неща.
Виж целия пост
# 271
Порови още малко.
Никой не го е купил.
Той си го е прибрал.

Клет поп
Виж целия пост
# 272
Порови още малко.
Никой не го е купил.
Той си го е прибрал.

Клет поп

Joy
Жалко само за сметката за ток.
Виж целия пост
# 273
За дебелоочието и наглостта на полицаите.
Виж целия пост
# 274
Мисля си, че тълпата е страшно нещо.
Виж целия пост
# 275
Чудя се какво се случва в момента, каква е причината за бъг в системите на доста администрации, банкови и платежни институции. Тотално затъмнение...
Виж целия пост
# 276
Какви затъмнения Rolling Eyes
Южна Европа в тъмнина, едва преди дни, ...още не са ни достъпни всички електронни услуги.
Виж целия пост
# 277
За мен всичко това, което случва с технологиите и системите е умишлено! Тестват нещо! А ние сме опитните зайчета!
След Ковид, болестите по животните и тяхното унищожение, мутиралите им грипове и болести, сега тестват нещо с техниката и нашата зависимост от нея.
Дано греша!
Виж целия пост
# 278
От ЕС отново са дали препоръка да имаме запаси от вода, храна и пари в брой.
Виж целия пост
# 279
От ЕС отново са дали препоръка да имаме запаси от вода, храна и пари в брой.
Сега? Днес? Линк имаш ли?
Виж целия пост
# 280
Не е новост, че ел мрежите не издържат понякога. Лятото на 2023 имаше пак голям риск от блекдоун в Испания и Португалия, но тогава успяха да преразделят напрежението към Франция и се размина. Сега просто не се е разминало.
Виж целия пост
# 281
Мисля си, дано станалото в Испания тези дни не сполети и България, че ще цъфнем и вържем, какъвто хаос е и тук. Понякога, като се замисля, колко сме зависими в днешно време от технологиите и какво би станало, ако се сринат, се ужасявам.
Виж целия пост
# 282
И в САЩ или Канада се беше случвало.
Виж целия пост
# 283
Дотолкова сме захванати в симбиоза, че ако се обърка нещо за 24 часа дори, после не е лесно да се оправи.
Вече цяла седмица има неразбории по електронното правителство, или заради сървърите, или заради голям наплив след връщането на тока и интернета- примерно за подаване на декларацията за ДДС е някакъв немислим ад Frowning1
Виж целия пост
# 284
У нас си е ад и без токов удар. 100 часа да подадеш една декларация.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия