Иначе, когато я купувах видях и варианта 4 в 1. Поразпитах разни познати и те ми казаха, че базата не ми трябва 😏
Аз не мога нищо да видя от корема
и се изненадах като видях там стриите, даже не очаквах, че може да излязат там.
Аз не мога нищо да видя от корема 


Иначе, когато я купувах видях и варианта 4 в 1. Поразпитах разни познати и те ми казаха, че базата не ми трябва 😏
И същевременно такъв страх, че не сме напълно готови. Още чакаме колличката, че я поръчахме от Австрия, още не съм изпрала дрехите, че искам първо да е изчистя шкафчето ѝ, пък го сглобихме преди броени дни... Още и чантата за болницата не съм си приготвила. Ама това чувство, че това мърдащо в корема ми бебенце, ще се материализира в истинско човече и ще мога да го пипна и ще ме гледа...

Препоръчани теми