Както и че не можело грамажите да са точно измерени, цитирам "все пак ехографът не е кантар и е просто максимално ориентировъчно". Та в заключение, че няма нищо тревожно, освен ако не са някакви от по 2 седмици разминавания и големи изоставания. Гледали са ме 3ма специалисти по фетална (2ма от тях след 20г.с) + 2ма проследяващи АГ (моя следящ + дежурен) и нито един от тях не е казвал нищо, а само че бебето си върви по-големичко със седмица и ако е така от началото значи няма място за притеснение.
) С кг съм ок засега, много си харесвам тялото. Тренирам или гледам да ходя доста. Това ми помага с кръвното. Моят пулс е учестен също, обаче заради много ниско кръвно - 80/50, макс 90/60. И получавам задух и сърцебиене, но май добавките желязо помагат и е все по-рядко това. Като се движа, сякаш кръвта в тялото ми се раздвижва и съм по-свежа. Но седя ли по 8ч. в офиса, много ми призлява..
Както и че не можело грамажите да са точно измерени, цитирам "все пак ехографът не е кантар и е просто максимално ориентировъчно". Та в заключение, че няма нищо тревожно, освен ако не са някакви от по 2 седмици разминавания и големи изоставания. Гледали са ме 3ма специалисти по фетална (2ма от тях след 20г.с) + 2ма проследяващи АГ (моя следящ + дежурен) и нито един от тях не е казвал нищо, а само че бебето си върви по-големичко със седмица и ако е така от началото значи няма място за притеснение.
. Но и при ГД ендокринолозите позволяват бавни, просто ограничено и в правилна комбинация.
Никога не съм имала проблем с лекарства/добавки досега.. Ампулите Тотхема, както бяха поносими, така почна да ми се гади от тях. Та почвам Малтофер днес, чета че се дъвчи, надявам се, че е ок вкусът. Поне не е нужно да се съобразява хранененто около него, че заТотхемата трябваше да смятам през колко време съм консумирала зърнени, млечни и т.н.
. Но и при ГД ендокринолозите позволяват бавни, просто ограничено и в правилна комбинация.
Никога не съм имала проблем с лекарства/добавки досега.. Ампулите Тотхема, както бяха поносими, така почна да ми се гади от тях. Та почвам Малтофер днес, чета че се дъвчи, надявам се, че е ок вкусът. Поне не е нужно да се съобразява хранененто около него, че заТотхемата трябваше да смятам през колко време съм консумирала зърнени, млечни и т.н.
. Но и при ГД ендокринолозите позволяват бавни, просто ограничено и в правилна комбинация.
Никога не съм имала проблем с лекарства/добавки досега.. Ампулите Тотхема, както бяха поносими, така почна да ми се гади от тях. Та почвам Малтофер днес, чета че се дъвчи, надявам се, че е ок вкусът. Поне не е нужно да се съобразява хранененто около него, че заТотхемата трябваше да смятам през колко време съм консумирала зърнени, млечни и т.н.
.
. Помислих, че ми е паднало кръвното и влязох в една аптека да си го измеря. Беше си наред, та веднага след това хапнах и след половин час вече бях добре. Но така ми бяха омекнали краката и ръцете и пръстите ми треперят все едно съм с Паркинсон. Много се уплаших.
. Направо се плаша на моменти. 

.Препоръчани теми