
забравих да попитам дали и за краката трябва. Тези, които сте имали вече секцио, и за ноктите на краката ли важи? За тези за ръцете знам, че ги искат чисти за операции, но не се бях замисляла за педикюра.
и ние така сме се ориентирали, макар че един от вариантите ни да изглежда сякаш ще е кръстен на таткото😀
. На приятелка приета по спешност и насрочена операция за следващата сутрин в Надежда не са я карали да го маха и си е била с него.
Старото го хвърлихме, знам само, че е на Тед....
. На приятелка приета по спешност и насрочена операция за следващата сутрин в Надежда не са я карали да го маха и си е била с него.
Не е имало проблем.
Стискайте палци да устискаме колкото се може по-дълго
Стискайте палци да устискаме колкото се може по-дълго 
Стискайте палци да устискаме колкото се може по-дълго 
Изведнъж ли започна да се скъсява или във врмето ?
Препоръчани теми