Афра Сарачоглу🤍Мерт Рамазан Демир в Рибарче/Златно момче и в живота. Проекти и колеги - Тема 84

  • 40 022
  • 737
# 180
Ехааа, излезе ново уникално видео на Ерсин и Берил зад кадър от сета в Имението днес! Явно единя посреща или по-скоро изпраща другия - толкова са сладки двамата как се прегръщат и целуват! Как си говорят и се държат за ръце. Личи си, че много се обичат - уникална двойка са! Пожелавам им винаги да са много щастливи заедно. Нека и в живота да си имат едно прекрасно бебе, плод на тяхната любов ... HeartHeart EyesHugRevolving HeartsHands Pray



https://www.instagram.com/p/DHEDHEYoe7L/

https://x.com/i/status/1899494766376632553

https://x.com/i/status/1899504601130324477

https://x.com/i/status/1899541153965576363
Виж целия пост
# 181
Развълнуваха се в Х, може да има фотосесия на Мерт за  L'officiel

Виж целия пост
# 182
Значи Афра вчера беше облечана в Баленсиага, днес с Дефакто, а сватбената рокля от Али Експрес ... Много са се охарчили он продукцията
Виж целия пост
# 183
Листото писа , че един от главните актьори искал финал на епизод 100! Според мен е Берил. 🤣🤣🤣
А една мацка изчислила, че сбора от етикетите на всички звезди от класацията на Адба, които са след Афито не могат да дадат нейния резултат! 😜
Виж целия пост
# 184
Значи Афра вчера беше облечана в Баленсиага, днес с Дефакто, а сватбената рокля от Али Експрес ... Много са се охарчили он продукцията
Не е толкова евтина, не се притеснявай (цената не прави токлята разбира се😂 не ми харесва независимо от цената)


Мили дами, роклята на Сейран от сегашната сватба ми прилича на роклята,с която Суна беше в сезон 1 на годежа, когато разля кафето. А жълтата рокля, с която е облечена сега Суна пък ми прилича на жълтата рокля, с която Сейран беше облечена в сезон 1, когато с Ферит ходиха да се снимат и да им взимат кръв за сватбата.
Да не стане така, че да ни събудят от егати комата, която да се окаже започнала от сезон 1 Grinning Ферит при новината, че насила ще го женят изпаднал в несвяст и досега всичко си го е представял Simple Smile Ей на това му се вика кома Wink

Haдя, това вече би ме изненадало! Би било върховният plot twist!
Виж целия пост
# 185
Значи Афра вчера беше облечана в Баленсиага, днес с Дефакто, а сватбената рокля от Али Експрес ... Много са се охарчили он продукцията
Не е толкова евтина, не се притеснявай (цената не прави токлята разбира се😂 не ми харесва независимо от цената)


Обаче са гледали промоциите  Wink . Като за Афра, намалена рокля.
Виж целия пост
# 186
😍

Виж целия пост
# 187
Здравейте,
Късно се включвам, защото отсъствах и съм изненадана от фрага.
Много красота, емоция и радост. Дано отново СЦ не ни сервират нещо неочаквано.
Единствено Серпил е изненадата, а Суна с това настроение ми е още по отвратителна.
Що за усмивка и радост за сестрата на която пожела любовта на живота й. Лицемерието го ненавиждам.

Радвам се за успехите и красотата на Афра, което се видя и от рейтинга в социалните мрежи.
Виж целия пост
# 188
Добро утро момичета!
Новия фраг е много красив, пълен с щастие и любов. Дано до края на сериала да се порадваме на щастливи моменти на Сайфер.
Афра за Defacto пръска красота, женственост .
























Виж целия пост
# 189
Добро утро, момичета Kissing Heart



Катерина, аз бях решила да не се изказвам, но не мога да не те подкрепя силно по този въпрос:

Скрит текст:
Здравейте,
Късно се включвам, защото отсъствах и съм изненадана от фрага.
Много красота, емоция и радост. Дано отново СЦ не ни сервират нещо неочаквано.
Единствено Серпил е изненадата,
а Суна с това настроение ми е още по отвратителна.
Що за усмивка и радост за сестрата на която пожела любовта на живота й. Лицемерието го ненавиждам.
До там ни докараха, да не можем да се зарадваме и на неща, които сме чакали с нетърпение Head Band
Поне да бяха ги изпратили в чужбина тези двамата напълно безполезни, но не! Ще си живеем всички дружно и щастливо в ялъто Rolling Eyes

Много красиви Heart

Виж целия пост
# 190
Добро утро! 🫶


Берил и Ерсин като роклята от Алиекспрес! 🤣🤣🤣 Искат и те, ама не могат! 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 191
Аууу Белче Kissing Heart Що го тури сабах сабах този косматия Scream
Виж целия пост
# 192

Роклята от втори сезон е най-сполучлива и красива.
Костюма и на втори и трети сезон са хубави.
Наистина Афито ни е спойлнала с онова жълто човече в сторито си преди няколко дни. То от коя анимация е, не съм го виждала досега?

Надявам се тази сватба да е последна вече за тях двамата и да се задържат, стига им вече раздели, разводи и т.н. Нека пак има драми, но не завършващи с трети човек между тях или с поредната раздяла.
Виж целия пост
# 193
Никак не ми е радостен фрага. Но пък е напълно в унисон с лудостта в сериала - днеска са едни, след 2 секунди други, луди зайчета зад всеки ъгъл. Тааа Суна се чудеше как да занули Сейран и да й вземе мъжа, с който аз лично не разбрах преспа ли, не преспа ли, сега ми го играе много доволна и щастлива от брака им. По - голяма гавра не можаха да измислят! Те феновете са некви малоумни там! Искам възмездие за тая Суна! Берил и Ерсин са ми противни като двойка и в сериала и в реала, много изкуствено играят любовта си! Даже имам чувство , че целия им брак е ПР!
Рамо е влюбен в Афра още от първия им сериал заедно! В това съм напълно убедена. Дано са се и оженили тайно Heart
Виж целия пост
# 194
Рамо е влюбен в Афра още от първия им сериал заедно! В това съм напълно убедена. Дано са се и оженили тайно Heart
Това е най-романтичното нещо, което съм чела за Мерт и Афра. Той, влюбен в нея от години, тя прелестната избира него.... Пътищата ми се кръстосват неслучайно, съдба.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия