КАУФЛАНД - тема 75 ПРОЛЕТНА 2025

  • 45 395
  • 755
# 240
Купонът за донът за 50 стотинки само за 1 брой ли важи?
Да. Пише си. Ако искаш, мога да ти дам.

Днес мъжът ми искаше да си вземе, но взели последната поничка пред него. Беше много разочарован! Joy
Виж целия пост
# 241
Благодаря ви, но при нас изобщо не личи да е имало от донътите...🙂
А този грамаж, 56 грама, реален ли е? Само един вид донъти имаше под този грамаж, останалите започваха от над 60 грама...
Виж целия пост
# 242
Подарявам - напитката подарена
Виж целия пост
# 243
При нас имаше донъти, но ги подминавам по принцип и не знам какви са били.
Виж целия пост
# 244

Подарявам го.
Виж целия пост
# 245
Новата брошура
Виж целия пост
# 246
Дъвките дадени
Подарявам
Виж целия пост
# 247
Приемам купони за дъвки за 1 ст.!🙂
Виж целия пост
# 248
И аз 😊
Виж целия пост
# 249
Подарявам си купона за 1ст
Подарен
Виж целия пост
# 250
Аз този път си го използвах купона за 1 ст и си взех дъвки с ягодка.

Някой по-назад питаше дали 25% на безалкохолните бири "хваща" Пиринското, което и без това е намалено. Не. Пробвах тази сутрин. Аз всъщност за безалкохолните бири ходих основно, но ми намали всички (Стела, Старопрамен, Пауланер, Отингер), но не и Пиринското.
Виж целия пост
# 251
Най-накрая готин купон! Заради дъвките май ще се разходя днес до магазина им.Grinning
Виж целия пост
# 252
Дъвките са само на касите, нали?
Виж целия пост
# 253
Дъвките са само на касите, нали?
да.
Виж целия пост
# 254
Ако някой иска купона за донът да ми пише
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия