КАУФЛАНД - тема 75 ПРОЛЕТНА 2025

  • 45 399
  • 755
# 270
Появи се. Не съм трила нищо.
Виж целия пост
# 271
Подарявам купон за донът-50 ст
и тоблерон за 3лв
Скрит текст:
Успях да използвам ваучера от 3 лв който ми пратиха на мейла
разпечатан на лист А4 за компенсация за предишния ваучер от 3 лв, който не се отчете.
Касиерката даваше фиксита само който си поиска
Пред нас с една препълнена количка за над 200 лв сметка не им даде.
То и аз забравих, ама се върнах с касовата бележка и ми даде 4 фиксита.
Виж целия пост
# 272
И аз имам купони, ако някой иска.
Виж целия пост
# 273
Подарявам купоните за донът и Тоблерон
Виж целия пост
# 274
има ли свободен купон за дъвки?
Виж целия пост
# 275
Ще помоля за купон за дъвки, ако някой няма да използва неговия.🙂
Виж целия пост
# 276
Подарявам купоните за донът и Тоблерон.
Виж целия пост
# 277
И аз подарявам купони за тоблерон и донът.
Виж целия пост
# 278
Подарявам.
Виж целия пост
# 279
Малеееее, аз май най-ящната ще да съм. Никой купон не си давам. Sweat Smile
Виж целия пост
# 280
Не можах да взимам от тези еклери Sad

Виж целия пост
# 281
Извинявам се за глупавото питане- купонът от днес не е само за 1 брой, нали? Не помня как беше миналият път... Благодаря!
Скрит текст:
Виж целия пост
# 282
Не можах да взимам от тези еклери Sad


В нашия Кауфланд имаше еклери,но всички бяха отворени....така че и аз не си взех Disappointed Relieved
Виж целия пост
# 283
Извинявам се за глупавото питане- купонът от днес не е само за 1 брой, нали? Не помня как беше миналият път... Благодаря!
Скрит текст:

Ако е за 1 бр, си го пише. Когато не пише бройка, няма ограничение.
Виж целия пост
# 284
Което не е за 1ст.не е за 1 брой.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия