КГБ = Клуб на Готините Баби - 230

  • 26 543
  • 735
# 570
Мериан, Ениса има предвид тук нова тема за нас/нали си ни е като дом/.
Виж целия пост
# 571
Здравейте.
Чакам си внуче и куче да ги посрещам и пак съм тук.

Момичета, много ми стана мило, че държите на мен да съм във вашата компания. И аз държа на вас - вие ми заместване част от семейството, което ми липсва. Знаете, колко са ми близките хора, на едната ръка се броят, за къде съм аз без вас .
Аз ли не съм се изразила правилно, вие ли не сте ме разбрали - форум не значи КГБ, нали ?
БГ Мама за мен е институция, но КГБ за мен са близки приятели.
От края на март 2011, когато се роди първата ми внучка съм тук, не искам да кажа голяма дума, но се надявам, живот и здраве за правнуци да споделям радости след няколко години.
Нищо време, за мен може би десетина години, а за някои от вас може и по- малко да са.


С някои от вас съм споделяла, колко време на ден прекарвам в интернет - и все полезни неща върша - или необходимости, или забавление, което носи спокойствие на душата. Има - няма по повече от един работен ден, а понякога наближава много близко и към два  имам пребиваване е мрежата.
Не е добре, зависимост е, пристрастяване е - наравно с пушенето, направо е болестно състояние.
Сега в Египет, тъй като хотелския нет хич не го биваше и си купих допълнителен, който пестях да има за всичките дни, осъзнах, колко съм пристрастена.
Нямате си идея, колко пъти натисках символа на БГ Мама и виждах ,,нямате връзка с мрежата"" - и без всичката информация, която ме залива всекидневно оцелях, можело и така, нали.
Телевизия ня гледам от повече от 20 години, но това чудо интернет така ми е влязло под кожата, че няма оттърване.
Тъй, че не плачете за мен, ваша съм!!!

А сега към Дидиа -
Честит рожден ден на Ран!
Прекрасна младост му желая, здраве, късмет и много много любов!


Докато пишех, видях, че ми изскочиха няколко публикации.
После ще чета, да бе ми се изтрие написаното.
То аз още пропуснатата за седмицата не съм наваксала ....
А сега ви оставям, като ви желая приятен обяд, който още не е свършил това и хубав следобяд.
Виж целия пост
# 572
Клечи, добре дошла,!
Програма максимум. Живей ,обичай, пътувай! Ти си знаеш.
Кога ще е следващото пътуване?
За подаръците - винаги съм кеш,.
Виж целия пост
# 573
Дидия, честит юбилей на младежа! Всичко най - хубаво пожелавам!
Клечка, благодаря, че направи важното уточнение за КГБ. Така вече съм съгласна с теб Heart
Внуците похапнаха мусака (по поръчка). За довечера искат кюфтета, ама дядо им да ги направил.
Отивам да зареждам миялната, да разтоварвам пералнята и да се пробвам да осигуря следобедин сън (едва ли) на Дребосъчковците.
И аз не харесвам смяната на времето. Да си кажа,та да ми олекне.
По темата : АЗ все на първо място няма да съм АЗ. Все жонглирам.
Виж целия пост
# 574
Красива Белла - следващо пътуване - 11 май, по- следващо - 13 юни.
За второто полугодие още не смея да правя планове, че гледачите на Чарли започват да гледат лошо само, като направя намек кога ще им е свободното време през октомври и ноември.
Скромна съм нали, искам извънсезонно време, ама пак трябва пазарлъци.
А вие не искате да ударите едно рамо да ви дойде Чарли на гости за седмица - две, та баба му да види свят и светът - звяр.
Пък на разменни начала после ще ви гледам най - злоядото внуче, ако кажете.
Поне съм свикнала, че внучката ми стопи лагерите преди десетина години със скорпионската си проклетия.

Ще ви разходя малко из Египетско,ама нека да публикувам, че втори път го пиша, че се изтри преди малко докато рових за снимки.

Личи си, че моите хора още ги няма ...







Нещо не се справих като хората, сори.
Повечето снимки ми ги отхвърля Маммата, че са големи.
Общо взето това е - прекрасно лазурно синьо моренце и много, много зеленина.
Ммм, и една щастлива баба за седмица време ....
Виж целия пост
# 575
Здравейте, момичета! Много празнуващи има в къщичката! Много здраве и благополучие желая на рожденика!
Аз съм на село, реших да мия прозорци, въпреки лошото време, но после графикът ми е пълен.: Blush Дори слънцето се показа. Разсаждах цветята, дано се хванат. Извадих саксиите навън и вече чакам истинската пролет.
При промяна на времето, първия ден не гледам часовника, разчитам на биологичния такъв. И така по-леко приемам промяната.
Фло, винаги съм била възпитавана, че децата трябва да са на първо място. Майка ми и досега не може да помисли за себе си, винаги ние със сестра ми и нашите деца са приоритет за нея.
Но аз се опитвам да променям приоритетите си, да мисля и за себе си, защото децата вече са самостоятелни и поеха по своя път. Получава ми се Grinning
Виж целия пост
# 576
Честит 20-ти рожден ден на красавеца Ран! Да е здрав, да успява в учението и да срещне любовта! Хубав празничен ден!

Клечи, добре дошла! Снимките са прекрасни! Пак да отидеш! А може и двете!

Днес АЗ пак съм на ЛЮ, т. е. нищо свършено. Втори майстор ми отказа. А е син на племенницата-щерка на брат ми и отгоре на всичко съм му била учителка в училище  4 години. Отказал се бил от такива дейности. Вярно - работи, вярно - имат бебе и ангажименти, ама 3-4 дни можеше да ми отдели.
Фло, ако е до латекса и сама мога да се пробвам. Имам опит с антрето. НО! Има разрушаване, шпакловка и тогава латекс. Ако и син 1 ми откже окончателно, ще се обаждам на Мария Силвестър и бригадата.
Иначе като работа днес само изпрах един килим и две пътеки. Нищо работа. Готвене за довечера пиле с ориз и гъби. Сега се размотавам.
А на вас пожелавам да ви се случват плановете!
Виж целия пост
# 577
Клечо, въобще не ме притесни с изявлението ,щото знам ,че няма да стане така.Само ме разсмя.
 Аз бях решила да късам с нета, даже във фб бях оставила за приятели само роднини на мъжа ми  и някакви полезни - ВиК например, интертнет офис, че нали ми е всичкото - телефон ,телевизор, книга  ,филм и каквото се сетиш и децата там пишат и аз на тях. Ами не стана, .
 Пускам списък на кого съм приготвила книга ,да не се заблея и пропусна някой. Предавам на пощальона си , личен, пък той  да се оправя нататък.
 Фло - 10+1
Мамси - 3
Креми
Деборана
Дидиа
Важна Клечка
Гъбката
Касс
Макавели
Тетка
Ениса
Айша
Яжка
Мериан
Тану
Пипи
Нами
Мая

Лунно Цвете - Еконт
 Янка - поща
 Красива белла и Ян съм изпуснала имената или не ги намирам сега, име търся
Виж целия пост
# 578
Отново празник в нашата къщичка!
ЧЕСТИТ 20-ТИ РОЖДЕН ДЕН НА РАН! ДА Е ЗДРАВ, УПОРИТ, ЦЕЛЕУСТРЕМЕН, ДА МЕЧТАЕ И ДА СБЪДВА МЕЧТИТЕ СИ, ДА СРЕЩА ДОБРИ ХОРА, ДА НАМЕРИ ГОЛЯМАТА ЛЮБОВ! А ДА ЗНАЕТЕ САМО КОЛКО Е ХУБАВ...РАДВАЙ СЕ НА ЖИВОТА, МОМЧЕ!
ВАЖНА КЛЕЧКЕ, ще издържиш ли дълго без нас? Как мислиш? А за снимковия материал, благодаря - върна ме мноооого години назад. 1971, 1973 и 1975.  Не точно в Хургада, но все пак в земята на Нифертити и фараоните, при Сфинкса, при Хеопсовата пирамида в безбрежната пясъчна пустош Гиза. Времето върви, спомените и снимките остават...
Момичета, ясно е, че науката си е наука, но в живота не всичко е по нейните закони. Все одинаково, би възкликнала моята руска подруга Жанушка Николаевна. Важното е като знаем какво пише в дебелите книги, да се опитваме да го прилагаме. Ето, че на някои наши дружки им се получава. Браво, ЛУННО ЦВЕТЕ!  Днес както си пиех кафето с приоритет № 2 ( партньора), му предложих по някое време да излезем и да се разходи. Не се обадихме на приоритет № 3 (сина), нагласихме се и поехме. Макар и хладничко, беше приятно. Въпреки че имахме храна у дома, обядвахме навън. Прибрахме се, сега следва почивка. Ето, че и така можело. Понякога. Stuck Out Tongue Winking Eye Подреждаме приоритетите кога като дойде и както ние искаме. Grinning
КАССС, как е малечко?
КАГ, ако си му писала двойки на младежа, как няма да ти откаже? Joy Стой си сега без майстор.
Неспоменатите получават мнооого прегръдки.
МАКАВЕЛИ, лилавото е много специален цвят - в древността египтяните са го извличали от перли и са го използвали само фараоните. Останалите хора са го смятали за мистичен цвят. Стимулира въображението и креативността. Ще се опитам да те поздравя с песента на Ирина Флорин - Аз съм само цвят лилав. Тя е поздрав и за всички останали дружки.
БОРЯНЧИЦЕ, защо ли ЛУННО ЦВЕТЕ и поръчала по Еконт? Ще й се обадя да я питам и ако се разберем, слагай и нея в общия кюп. Ще пиша в темата. Да ти пошушна - КЛЕЧКАТА и мен ме разсмя. Joy
Е пак се улях.
Виж целия пост
# 579
Късно е чадо ,пакетирано  е, пропуск ако има питам и  истинските имана на двете дами че ще лепна никовете

Намерих всичко , ама   след като  ми подсказаха, то   бабичка.
 Още малко и да почвам да творя за следващата книга.
Виж целия пост
# 580
Ха, ха, смейте се вие, смейте.
Като ви дойде до главата да ставате и да лягате с телефона/интернета, та даже и през нощта като се събудите пак да го докопате и да скролвате на поразия, тогава ще си говорим Simple Smile  Wink .
Има дни, когато имам по 12-15 часа в мрежата, това човешко ли е, ааа.
Опитвам се да се откача, ама все ме тегли - нещо да погледна, нещо да прочета, туй да чуя, онова да видя  и то си се трупа времето
А извън къщи ако не чета нещо, съм със слушалки и слушам музика и те ги две работни смени в интернет.
Те тва ако не е зависимост, здраве му кажи.
Като яденето е, че аз не пия и не пуша, та с тва не мога да правя сравнение, ама с хапването мога .
Знам какво, кога и колко да се яде, ама като ми е приятно и ми се иска от всичко и по много и не мога да се контролирам, и те ви баба ви Клечка 100 кила ( за сега е хиперболично, ама с този апетит натам съм се запътила) .
Не знам дали е минала лекцията на адашката за зависимостите и справянето с тях, че имам нужда от професионален съвет.

Ааа, К.А.Г. давай още есента да ходим в  Египет, аз съм готова само гледачите на Кучо да осигурим.
Пък ако кажеш да го доведа при кандидат снахата Кавалерка Сара, цена няма да имаш.  Само дето моето момче е префинено и не живее на двора, спи на меко в легло, ако може някой да му прави компания.
Гъбаркам се Simple Smile Wink Simple Smile .
Личи ми, че сте ми липсвали и то много.
Чакам внучо да си изяде сандвича и отиваме на вън.
До после.
Пък ако се засрамя, че съм през пост - до утре Simple Smile
Виж целия пост
# 581
Аааа, Клечи - да ги нямаме такива. Първо слушането на музика не се брои за стоене в интернет пространството.
Второ - изглеждаш перфектно. Не се прави на дебелана и много яшна. Като знам колко спортуваш, ми идва аз да си завра главата някъде от срам, че аз съм по цял ден пред компютъра и движението ми е само отвреме навреме в градината. Е сега походих доста, но не всеки ден съм на пътешествие.
Виж целия пост
# 582
Здравейте, минавам само на бързо да се похваля и да ви почерпя виртуално ,  мили КГбаби, искам да споделя с вас най-голямата си радост – станах баба на момченце! Дъщеря ми роди здраво и прекрасно момченце. Нека е живо и здраво и да ни носи само радост!"
Виж целия пост
# 583
Отново радост за нас! И то голяма радост! Heart
Честито бабче, честито ЦВЕТЕАРТ! Поздравления за цялото семейство. Hug
Нека юначето да расте здраво, добричко, да папка с апетит и да наддава юнашки. Ако реши и да спи като мече през зимата, цена няма да има!
Виж целия пост
# 584
Честита радост, Цветеарт! Да е много здрав малкият юнак и да ви радва, а вие да го слушате! Champagne
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия