ТОЧКОВА ДИЕТА-за сериозни мами и девойки

  • 59 025
  • 284
# 255
Здравейте! И аз реших да започна вашата диета.  Дано тази да ми е последната.
Виж целия пост
# 256
НеймСис,как ги свали тия 40 кг???  Shocked  Това са страшно много килца,браво на теб! Я разкажи нещо за себе си?Колко си висока,колко кг си в момвнта?Спортуваш ли? Вий ме как разпитвам...ама нали тук вси4ки ве4е си знаем кой какво прави...Ако ти се разказва разбира се..
Виж целия пост
# 257
NemesiS сподели, това е супер 40 кг. си е направо постижение
Виж целия пост
# 258
Божееее, аз имам само 10 килца излишни и немога да ги хвърля  Cry как става това сваляне Praynig
Виж целия пост
# 259
Ами как ги свалих ли - аз по принцип свалям много трудно, ама ужасно трудно. Спазвала съм около 10 различни диети, но никога не съм спазвала пропорциите - примерно за деня е определено 1кг кисело мляко аз ям 250г  общо взето напоследък съм на глад и рев. Дето казват,че от въздуха не се пълнеело- да ама не при мен и това става. Седя цел ден на сок и накрая съм 300-500г повече. Вече напълно съм се изнервила и нямам търпение да смъкна и останалото.

Иначе съм 163см, сега съм 59кг, а за спортуването съм на периоди понякога е много усилено , но като видя че нищо не става поразреждам после пак отново. И все пак за 1г 3м този резултат не ме удовлетворява като знам колко и какво съм яла.
Виж целия пост
# 260
NemesiS smile3525 newsm44

ти си герой миличка.поздравявам те smile3501
Виж целия пост
# 261
Ох и аз съм така, от въздуха пулнея. Знам, че гладъването му е майката, но чак пълен глад. От вчера съм на 2 ябълки, 2 банана и малко сирене, но след малко вече ще хапна зеле, че започвам да обръщам очите. Ходя на Тае Бо и се надявам да постигна по-бърз резултат  newsm78
Виж целия пост
# 262
здравейте момичета!Искам да попитам може ли да се яде пастет и колко точки е.Аз от днес съм на диетката и се чувствам много добре.Ако има резултати ще споделя.
Виж целия пост
# 263
здравейте момичета!Искам да попитам може ли да се яде пастет и колко точки е.Аз от днес съм на диетката и се чувствам много добре.Ако има резултати ще споделя.

За пастета нищо незнам.Регистрирай се и си направи линийка като нас.Добре дошла  bouquet
Виж целия пост
# 264
Цитат
от Lidia555
Ох и аз съм така, от въздуха пулнея.
Здравейте, и аз съм така. Малко да му отпусна края и качвам. Ако бях едно  Animal Pig стопаните ми много щяха да ми се радват.
Да се отчета за вчера:
Вода - според мен достатъчно - около 2,5 литра
Домат - 1, краставица - 1, пушено свинско (немазно) около 150 гр., сирене около 25 гр., кашкавал около 50 гр., 2-3 лъжици кисело мляко, 1 яйце, два ореха, 1 кафе - около 1230 ккал при необходими около 1600. smile3521
Движение - ходене по улиците умерено бързо running - доста - на обяд и вечерта.
Засега кантарът не слиза твърдо на 8мица, но има колебание, така че... Силно се надявам тези дни да покаже 8. newsm17
Виж целия пост
# 265
marcheF,браво мила.Продължавай в същият дух и скоро ще видиш резултата.

Момичета поръчах си двете книги за нашата диета/кремълска/,която прекръстихме на точкова.Днес трябва да ги получа и като ги прегледа ще пусна нова тема..с много повече инфо.Дано ми ги доставят уж са с куриер. Praynig

В неделя бяп на рожден ден в един ресторант,който е руски и ядох кремълска салата.
Ще ви кажа рецептата:краставици,домати,майонезен сос,гъбки,шунка на кубчета,настърган кашкавал и нарязано на филийки варено яйце.Подправих я с балсамов оет и малко зехтин.Беше просто страхотна и мисля да си я правя и у нас,но няам идея къде в Пловдив продават такъв оцет.Приличаше ми на соев сос.Невероятно вкусен е и не е така неприятно кисел.
Виж целия пост
# 266
Здравейте момичета.
След около час ми свършва лунуването и мисля да се присъединя към вас, че имам доста за сваляне  Embarassed. Опитах и зелевата супа  Sick и японската диета, но ни6то не стана. Дано с тази успея да сваля желаните от мен килограми. Таратора колко точки е?
Виж целия пост
# 267
Здравейте момичета.
След около час ми свършва лунуването и мисля да се присъединя към вас, че имам доста за сваляне  Embarassed. Опитах и зелевата супа  Sick и японската диета, но ни6то не стана. Дано с тази успея да сваля желаните от мен килограми. Таратора колко точки е?

смятай кряставица+мляко в замисимост от количествата и на двете Peace
Виж целия пост
# 268
Здравейте момичета.
След около час ми свършва лунуването и мисля да се присъединя към вас, че имам доста за сваляне  Embarassed. Опитах и зелевата супа  Sick и японската диета, но ни6то не стана. Дано с тази успея да сваля желаните от мен килограми. Таратора колко точки е?

смятай кряставица+мляко в замисимост от количествата и на двете Peace

Мерси Крисси   bouquet
Виж целия пост
# 269
Здравейте аз реших да се пробвам за пръв път в живота си да съм на някаква диета и понеже не мога да гладувам реших ,че точно точковата е идеалната за мен. Като цяло се храня добре, ям всичко, голям проблем ми е не количеството,а храните които обичам повече от другите,а това са тестените неща - хляб, баници, мекици, питки, гевреци, кроасани и квото там се сетите още от вида. Ще се пробвам с тази точкова система да видя дали ще ми се отрази добре. Пожелавам успех на всички и нищо да не е в състояние да ги спре да постигнат целта си. Аз започвам от утре.....ще се включвам от време на време да споделям с какво съм закусвала обядвала и т.н.....за съжаление животът ми не е от най-активните поради работата ми по 10 часа на компютър , тъй че  за да има резултат ще трябва да се придържам към минимума от 40 точки,като от време на време може нещо в добавка до към 50  Mr. Green................Успех на всички Peace  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия