Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно...47

  • 84 268
  • 736
# 495
Виж целия пост
# 496
Два дни, писанке. На Жребчево, ще половя риба и се връщам.
...На Жребчево, ще половя риба на гола кука и се връщам.
Виж целия пост
# 497


Виж целия пост
# 498
Виж целия пост
# 499
Полицай: -Всичко, което кажете, ще бъде използвано срещу вас в съда.
Арестуван: -Цици.
Виж целия пост
# 500
Събрало се ръководството на ЦСКА и решили да прекратят договора на футболиста Спас Делев, като го помолили да си ходи. След 5 минути Спас Делев обаче се върнал. Ръководстовото:
- Спасе, защо не си си тръгнал?
- Не уцелих вратата!


- Хайде в събота да ходим да ритнем едно мачле!
- Не мога, на фитлес съм.
- Кое, кое?
- На фитлес... Дядото, ще коли прасето.


- Как беше екскурзията до Израел?
- Страхотно.
- Видя ли стената на плача?
- Видях, но не можах да се доближа. Пълно беше с левскари.
Виж целия пост
# 501
Карал си един колелото по селския път.
Жега - страшна, пътят - в трапове и ями. Изморил се човекът и спрял да си почине на един мост.
Гледа: на моста - рибар. Седи си и гледа втренчено плувката.
- К'во, рибка ли ловим?
Онзи мълчи.
- Викам, рибка ли ловим?
Отново мълачние.
- Бе, ти да не си глух?! Питам те рибка ли ловиш?
Нищо.
Теглил му една на ум тоя и се качил на колелото.
Заизкачвал един баир - върти, върти, очите му ще изскочат, а жегата - жестока! Тъкмо се изкачил на високото и гледа, че рибарят му маха.
Спуска се той бързо, стига до моста, а там рибарят:
- К'во, колело ли караме?!
Виж целия пост
# 502
Виж целия пост
# 503
Виж целия пост
# 504
.
Виж целия пост
# 505
Грузинец на пазара пече шишчета и вика:
- Овнешки шашлици... овнешки шашлици...
Приближава мъж и го пита:
- А свински имаш ли? Че овнешкото ми е жилаво.
Грузинецът:
- Абе, слушай да ти кажа!. Всъщност този овен, докато беше жив, беше голяма свиня!
Виж целия пост
# 506




Виж целия пост
# 507
Два дни, писанке. На Жребчево, ще половя риба и се връщам.
...На Жребчево, ще половя риба на гола кука и се връщам.
Върнал се е




Виж целия пост
# 508

Виж целия пост
# 509
Когато на човек му е зле:
Американецът отива на психоаналитик.
Японецът отива да се убие.
Българинът отива на гости.


Количеството
интелект на планетата е константа, а населението расте...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия