Втора бледа черта на теста за бременност

  • 48 915
  • 1 076
# 330
Момичета, имам един тъп въпрос - ползвали ли сте Clearblue digital - от тези, дето отчитат и седмиците?  Има ли вариант да отчете фалшиво положителен, ако е дигитален? Пак - извинявам се за супер тъпия въпрос 😇

От къде ги закупихте?
От Емаг. В срок на годност е до средата на 2027.
Не се стърпях и направих нов на друга марка, пак уж за ранно тестване. Съвсем отрицателен е. Sad
Виж целия пост
# 331
Момичета, имам един тъп въпрос - ползвали ли сте Clearblue digital - от тези, дето отчитат и седмиците?  Има ли вариант да отчете фалшиво положителен, ако е дигитален? Пак - извинявам се за супер тъпия въпрос 😇
ДА,ДА И ПАК ДА!
Показа ми + 2-3weeks ,след час бях в лабораторията кръвния абсолютна 0.
Виж целия пост
# 332
Здравейте теста дали е положителен
Преди това предните дни бяха отрицателни

7 дневно закъснение




Виж целия пост
# 333
Здравейте теста дали е положителен
Преди това предните дни бяха отрицателни

7 дневно закъснение






При закъснение от 7 дни тестът вече би трябвало да покаже втора черта. Съжалявам, но аз не виждам такава.
Виж целия пост
# 334
какво мислите за тези тестове - правени за последните 3 дни. последният е от днес. чакам цикъл на 23.8.
Виж целия пост
# 335
Clock раничко е,но защо не опитахте и с друга марка тестове?Мисля ,че са положителни но толкова рано имайте едно на ум!
Виж целия пост
# 336
Здравейте, някоя ползвала лентички Clear Choice може ли да каже дали дават бледи фалшиво положителни черти?
Виж целия пост
# 337
Здравейте. Исках да попитам възможно ли е тези втори чертички да са изпарителни....Първият тест от снимката е правен вчера със сутрешна урина. Следях го доста до 10-15 минута, но втора черта така и нямаше. Поглеждам го след около час и изведнъж тази розовееща втора линия се беше появила. Вторият също е правен вчера, но следобяд като на него аз втора чертичка не виждам. Третият е правен днес рано сутринта, ситуацията е като с първия... нямаше никаква черта и след определеното време за резултат изведнъж изниква тази втора черта. Според вас дали са положителни? Последният цикъл е 19.07 с продължителност 33-35 дни.
Виж целия пост
# 338
Изпарителни са. Гледат се само във времето на отчитане.
Виж целия пост
# 339
Дали е положителен.Правен е на 3ти ден закъснение?
Виж целия пост
# 340
Според мен да. Честито
Виж целия пост
# 341


Здравейте , намирам се в следната ситуация , родих второ секцио на 22.05.2025 . Кърмя и не  съм имала цикъл все още. Като цяло след раждането сме били интимни точно 3 пъти и преди няколко дни съпругът ми изтърси , че има предчувствие и ми донесе тест с настояване да го направя . Тааа направих го аз погледнах го без да чакам 5-10 минути , не видях втора черта и го зарязах . След час сигурно се сетих да го изхвърля и го поглеждам и виждам втора черта и се шокирах . Прикачам снимка , мислите ли , че е изпарителна черта , имала съм доста отрицателни тестове , но никога не съм виждала изпарителна черта .
Виж целия пост
# 342
Да, изпарителна е. Или по-скоро е невалиден тестът след час.
Виж целия пост
# 343
Изпарители при отрицателни тестове не се появяват само при шуър чек и be.live и предполагам при лентичките...иначе и при престо и при адвент ги има след изтичане на времето, макар и не винаги.

Пп:Или поне това са били моите наблюдения през годините.
Виж целия пост
# 344
Вече съм в 8 месец, но от време на време си отварям тази темичка, защото ми е мила 😊
Искам да кажа за тези изпарителни черти, че понякога са си съвсем истински, така беше в моя случай.
Тестът ми от февруари, първата снимка е направена на 6-7 минута, а втората чак след час

Макар че знаех, че не се гледа след указаното време, някак се предчувствах, че този тест е положителен. Бях си правила предните 3 месеца към 15 теста и не ми се бяха появявали втори черти нито след 5 минути, нито след 5 часа.
Най-добре наистина който има такава черта, да направи и кръвен.
Пожелавам успех на всички Heart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия