Втора бледа черта на теста за бременност

  • 48 986
  • 1 076
# 360
Бих казала невалиден. Нов тест ще даде отговор.
Виж целия пост
# 361


Здравейте, виждате ли втора мноого бледа линия? Теста е направен 4 дни преди мц…
Виж целия пост
# 362
MS2402, Тестът е невалиден. Повторете с нов.
rbashova, аз не виждам втора линия.
Виж целия пост
# 363
Да,едвам я видях ,но има. Рано е да се каже обаче,повторете поне ден след закъснението или направете кръвен.Стискам палци!
Виж целия пост
# 364


Реших да го погледна пак, доста след времето за отчитане е тази снимка, но май се е наситила…
Виж целия пост
# 365
Отрицателен тест с изпарителна линия. Виждат се очертанията, но самата линия е бяла.
Виж целия пост
# 366
MS2402, Тестът е невалиден. Повторете с нов.
rbashova, аз не виждам втора линия.
Виж целия пост
# 367

Здравейте! Дали е положителен?
Виж целия пост
# 368
MS2402, Тестът е невалиден. Повторете с нов.
rbashova, аз не виждам втора линия.

Аз тест не съм споделяла, явно с предишната авторка ме объркахте.
Miminka, предния тест беше невалиден, този от Геника си потвърждава бременност много в начален етап, която няма как да я отчете уринарен тест все още. Тихо честито и до финал. Simple Smile
Виж целия пост
# 369
Моя грешка, да.
Виж целия пост
# 370
Момичета
Имате ли наблюдения върху тестовете lady test дават ли изпарителни черти
На няколко пъти ми се появява многоо бледа втора черта в времето на отчитане
Виж целия пост
# 371
Момичета
Имате ли наблюдения върху тестовете lady test дават ли изпарителни черти
На няколко пъти ми се появява многоо бледа втора черта в времето на отчитане
На мен не са ми се появявали. Дори след известно време като го погледна пак не съм забелязвала да имат такива. Успех! 🤗
Виж целия пост
# 372
Момичета
Имате ли наблюдения върху тестовете lady test дават ли изпарителни черти
На няколко пъти ми се появява многоо бледа втора черта в времето на отчитане
На мен не са ми се появявали. Дори след известно време като го погледна пак не съм забелязвала да имат такива. Успех! 🤗








Не знам до колко се вижда на снимката има бледа черта
Изпарителна ли е не е ли и аз това се чудя
До сега съм правила няколко понеже имам вкъщи и всичките са с такива черти
Нямам закъснение
Виж целия пост
# 373
Аз използвам само такива и съм правила мнооого такива. Никога не ми е излизала изпарителна линия. Прикачвам моя положителен тест 8 дни след овулация.
Стискам палци! Успех Simple Smile
Виж целия пост
# 374
Аз виждам много бледа чертичка, с тези тестове никога не съм имала лъжливи положителни, всичките си бяха отрицателни категорично. Без изпарителни, без никакви линии изобщо
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия