Афра Сарачоглу🤍Мерт Рамазан Демир в Рибарче/Златно момче и в живота. Проекти и колеги - Тема 85

  • 34 040
  • 736
# 30
ако наистина връщат Тарък и Сафет, "комата" май е два сезона - 2 сезон за Сейран, 3 сезон за Ферит (то и без това умът на мъжете не е много логичен и подреден, те бързо забравят, което не им изнася, затова му подхожда).

Еве, благодаря за новата тема, че отново ни сбра заедно.
Виж целия пост
# 31
Афито купила огромни подаръци за децата от Ялъто!  🧿

Още Афи!
https://x.com/braaliir/status/1903052443157410028?s=46&t=C9m0c4NUPbRSwTwEUXPj0w
Афито! 🤍

https://x.com/afrateam/status/1903051213018386609?s=46&t=C9m0c4NUPbRSwTwEUXPj0w
Виж целия пост
# 32

Виж целия пост
# 33
❤🔥
Виж целия пост
# 34
Виж целия пост
# 35

https://x.com/beluniverse/status/1903082356782576047?s=46&t=C9m0 … 4NUPbRSwTwEUXPj0w
Виж целия пост
# 36
Благодаря за поредната най-динамична и интересна тема на вг-мама!
Виж целия пост
# 37
Афито зад кулисите ДеФакто!
https://x.com/defacto/status/1903087018415972712?s=46&t=C9m0c4NUPbRSwTwEUXPj0w
Ако някой може да свали и публикува този гиф! 😅

https://x.com/miyythee/status/1903089086606233907?s=46&t=C9m0c4NUPbRSwTwEUXPj0w
Виж целия пост
# 38
Афи е страхотна. И нещо, което много ми хареса 🤍🧿
Виж целия пост
# 39
Ето го и Сафет.

Виж целия пост
# 40

Мале,мале.....какво ни чака!!!!!!!!!????? Head Band
Виж целия пост
# 41
Наде,твоята версия най ми допадна
Еве,благодаря за новата тема:hibiscus:
Мистери някъде зачезна и липсва
Момичета,решила съм последните две серии ,хубави,лоши-да съм с Вас
Много съм благодарна на всяка една дума,изписана на страниците на темата
Удоволствие е да съм Ваша виртуална дружка
Ще ми липсва всичко това
Виж целия пост
# 42
От СтарТв не знаели, че ще има финал 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 43
Виж целия пост
# 44
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия