Афра Сарачоглу🤍Мерт Рамазан Демир в Рибарче/Златно момче и в живота. Проекти и колеги - Тема 85

  • 34 041
  • 736
# 585
Албена, дано тогава след Рияд, да са снимали за след 101 серия (аз с моите мечти...)
Виж целия пост
# 586
Рамо! 👑

На принтера фандомът каталяса! 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 587
Еванджелин, не може да се намери логика на тия сценаристи. В 1 и 2 сезон - да, но сега - не.
Виж целия пост
# 588
Няма лошо, че Мерт си е тръгнал рано. Ще има време да си почине, да събере сили и да сготви МАКАРОНИ...
Виж целия пост
# 589
С доматен сос, с чесън! 😜
Виж целия пост
# 590
Порасналата Дуру ... ммм... тц... Съжалявам за девойката, ще стане известна по не особено приятен начин. Иначе е симпатично момиче.
Виж целия пост
# 591
Я ме светнете какви са тези макарони?😃

🥰🥰🥰

Виж целия пост
# 592
Лилия не е за разказване 🤣. Чудни
Виж целия пост
# 593
Ако не греша, от сокчетата бяха пуснали интервю с Рамо! Там той каза, че се е научил да прави страхотен доматен сос с чесън и често го приготвял! 😜
Виж целия пост
# 594
Бел аз се сетих за макароните на кака му Дияр ,за дълга нощ
Виж целия пост
# 595
Албенка, аз това пък не съм го запомнила! 😜
Виж целия пост
# 596
Някой беше споменал Султан
Да Ви кажа,че е напуснала "Нощна приказка"
Така,че,може и тя да се върне
Виж целия пост
# 597
Хлапенцата! 🧿
Виж целия пост
# 598
Божееее тия откачиха с тия пораснали децаа 😂 какъв ли финал ни очаква…
Рамооо ме разчуства 🥹🥹🥹
Момчето ниии ❤ беше страхотен през целия дълъг път 🫶
Виж целия пост
# 599
Дъщерята много тунингована бе Head Band



Значи този епизод се занимаваме с Тарък и сие, в 101 - с младежите Корхан. Сейфер нанай. Дето вика Ураз, дано поне са умрели млади Grinning В градината днес освен да са били духовете им Thinking

Иначе сета в ялъто продължава, хем в Сейферската стая. Тя колко е Сейферска вече, отделен въпрос, ама...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия