Афра Сарачоглу🤍Мерт Рамазан Демир в Рибарче/Златно момче и в живота. Проекти и колеги - Тема 85

  • 34 042
  • 736
# 60
Пожелавам ви приятно гледане!
Красота Heart
Виж целия пост
# 61


https://x.com/teammertrd/status/1902893762923081889?s=46&t=C9m0c4NUPbRSwTwEUXPj0w
Виж целия пост
# 62
Слагам розовите очила заради АфРам и СейФер. Приятно гледане, момичета!🌹

Виж целия пост
# 63
Озетчето фокусирано пак върху главните герои 🤮
Виж целия пост
# 64
Добър вечер 🍸🍸🍸
Еве, тенк ю за новата тема  🪷
Ще гледам и съм на линия за коментарите Wink
Виж целия пост
# 65
Озетчето фокусирано пак върху главните герои 🤮

Еве,точно и аз това щях да пиша.Предполага се в повторенията да има събития около основната история и персонажи.То Серпил,то Суна,то Абидин,и всички останали.Историята на Сейфер и техни сцени нула.Само в общите. Вече съм на турбо метлата.
Виж целия пост
# 66
Приятно гледане и от мен.
Виж целия пост
# 67
Добър вечер момичета.Пожелсвам ви приятно гледане вече сме към финала на нашето магично чапкънче.Много ще ми липсват.Както каза Ками ние си гледахме сериалчето като едно детенце .Вярно е че всички ние се ядосвахме,спорихме и съпреживявахме сюжетните линии и точно това прави сериала специален.Еве благодаря ти за темичката дано да я изпишем само с радост и позитивизъм.🌹
Yali Capkini завинаги в ❤️🧿
Виж целия пост
# 68
Момичета, защо пак ще почнем с 10 минути по-късно, почна да отброява преди малко?
Нещо ми се струва, че последните епизоди са по -къси май.
Странно Simple Smile
Ако така продължава как ще надумкат всички нови-стари герои и историците за 3 епизода
Виж целия пост
# 69
Тешко е голям сладурчо! 🧿

https://x.com/starvvrs/status/1903143890862981534?s=46&t=C9m0c4NUPbRSwTwEUXPj0w
Виж целия пост
# 70
Серпиииил, Серпил Head Band Аман от измислени драми!
Виж целия пост
# 71
Офф,защо бе божеее,защоо..една серия поне да не спасява някоя...оффф..
Виж целия пост
# 72
Такова се стараят да ни дадат колкото е възможно по-малко от СейФер, че заслужават Оскар от продукцията. 😂 Тъкмо СейФер/АфРам момент докато танцуват и рязко смениха кадъра.
Виж целия пост
# 73
Какви са тези сценаристи значи. Как може баш на сватбата да пишат “отвличане” на Серпил. Ужас, бе. Малоумна работа.

Еве, благодаря за линка.
Виж целия пост
# 74





Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия