Афра Сарачоглу🤍Мерт Рамазан Демир в Рибарче/Златно момче и в живота. Проекти и колеги - Тема 85

  • 34 026
  • 736
# 720
Аз вече съвсем се обърках.
В група четох,че имало презентация за 4 сезон за Португалия Head Band
Дали е вярно това,отдавна се съмнявам,че мътят нещо тия хора.Няма официална информация за финал.
А това написаното за главните герои и финала,аз го разбирам,че финала ще го има по причини които не са свързани с главните герои...защото ако е иначе,защо Афра е на сетове,втора седмица,каква ще го играе,дърво ли?
Виж целия пост
# 721
Готвят нещо,ама да видим какво ще излезе.То,какво ли не преживяхме,предполагам ще оцелеем.Въпросът е как,с чаша шампанско в ръка или цветуща ругатня на уста.
Виж целия пост
# 722
Още една красота! ❤🔥

🤍🧄🪬♾🧿
Виж целия пост
# 723
Край! 😭😭😭

https://x.com/m665921/status/1905661261741801948?s=46&t=C9m0c4NUPbRSwTwEUXPj0w
Виж целия пост
# 724
Момичета, Сабина

https://www.ivi.tv/livestream/11521?utm_source=telegram&utm_medi … 5G62xyMc7qIU1iBrQ

Абе... последния сет пак с полиция, така ли? Бел, прочете ли арабката, от която е линка ти? ПЕС!!!

Дами, наливайте си коя каквото пие, че работата сериозна Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 725
Тя май обича да си предполага! 😜 Това излезе с преводача! 😜
Виж целия пост
# 726
Тя май обича да си предполага! 😜 Това излезе с преводача! 😜


Аферим,три сезона стрелби,побоища,отвличания,изтезания,
саморазправи.И баш на финала полиция за Ферит ,че и 20 години затвор.Ако това напишат ще режа вени. Hushed
Виж целия пост
# 727
Въобще няма да ме изненадат! От тия идиоти всичко може да се очаква! И финалът ще е като епизодите им! 🥹
Виж целия пост
# 728
Тоест Ферит няма да може да гледа как растат децата му? Малоумници.
Виж целия пост
# 729
Добър вечер,момичета  Heart
Ох бе като ви чета и тук и в Х в мен почва да назрява едно нехуаво предчувствие ,а от там и яд към тия дето ни докараха хубавото сериалче до тука. Angry
Нещо или се мъти  от екипа или  за пореден път ще ни бъде показано колко се бездарни сценаристите.Thinking
Обачееее въпреки всичко и все още избирам да бъда позитивна и да не се ядосвам предварително .Вдишвам и издишвам дълбооооко няколко пъти ,пожелавам ни Честит епизод 100 на Чапкънчето  Tada  и се надявам всичко най-хубаво да се случи на Сейфер.  Heart   Heart   Heart  Hands Pray   Hands Pray   Hands Pray  Flowers Four Leaf Clover  Flowers Four Leaf Clover  Flowers Four Leaf Clover     Hands Pray   Hands Pray   Hands Pray  Flowers Four Leaf Clover  Flowers Four Leaf Clover  Flowers Four Leaf Clover     Hands Pray   Hands Pray   Hands Pray  Flowers Four Leaf Clover  Flowers Four Leaf Clover  Flowers Four Leaf Clover    





Виж целия пост
# 730
Няма снимка на СейФер и Лютфиша сложила тази! 😜 прекрасни са! 🧿
Виж целия пост
# 731
Тя май обича да си предполага! 😜 Това излезе с преводача! 😜


.
Виж целия пост
# 732
Това не е спойлер! Разсъждава си просто!
Виж целия пост
# 733
В 9 ли все още започва по Стар или в 8?
Виж целия пост
# 734
В 20, другата ще е в 21.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия