Дубай /Тема 18/

  • 32 676
  • 564
# 390
Имаше ли деца с вас във Ферарито, или само на възрастни е това впечатление, Elinor?
Тинейджъри сме водили. Не бяха очаровани, направиха бърза обиколка, хапнаха сладолед на партера, купиха дреболии от магазина (в който цените не са никак евтини). Като цяло имаше изложен един пистов автомобил и магазина. На паркинга имаше 3 ферарита за снимки. Намира се в нещо, като малък мол (даже мол е силна дума). Посещение на състезание или самата писта е съвсем друго изживяване. Нашите са били в Casa Enzo Ferrari, където музеят в съвсем друго нещо.
Виж целия пост
# 391
Може ли да ми изпратите координати на Numan, от доста време чета за него и плащате ли нещо предварително
Виж целия пост
# 392
От кой терминал излитат самолетите от Дубай за София?
Виж целия пост
# 393
От кой терминал излитат самолетите от Дубай за София?
Терминал 3
Виж целия пост
# 394
Пътувам за Абу Даби и направих on line чекиране и за отиване и за връщане, но при полета за връщане ми изкара следното съобщение



И нямам издадена бордна карта за обратния полет. Предупреждението е достатъчно ясно, но понеже за пръв път се сблъскам с него искам и да попитам дали случайно няма нещо допълнително, което трябва да се направи. Както го разбирам - минавам първо на check in, там не ми става ясно какво трябва да им покажа, може би паспорт, там бордната карта се активира и после минавам през секюрити
Виж целия пост
# 395
От кой терминал излитат самолетите от Дубай за София?
Терминал 3

Благодаря!
Колко часа преди полета е препоръчително да отидем на летището. Излитаме в 9 и нещо сутринта.
Виж целия пост
# 396
От кой терминал излитат самолетите от Дубай за София?
Терминал 3

Благодаря!
Колко часа преди полета е препоръчително да отидем на летището. Излитаме в 9 и нещо сутринта.
Нас ни викаха 3 часа по-рано в Дубай.
Виж целия пост
# 397
vinse, бордната карта за връщане винаги си я взимаме от летището преди полета за София.
Виж целия пост
# 398
vinse, бордната карта за връщане винаги си я взимаме от летището преди полета за София.
Благодаря
Виж целия пост
# 399
Здравейте, предстои ни пътуване следващата седмица. Интересуваме фонтаните на палмата дали работят?
Виж целия пост
# 400
Другата седмица ще ходим в Дубай и идея си нямам какви дрехи да си вземем. Гледам прогнозата и се чудя😄
Виж целия пост
# 401
От кой терминал излитат самолетите от Дубай за София?
Терминал 3

Благодаря!
Колко часа преди полета е препоръчително да отидем на летището. Излитаме в 9 и нещо сутринта.
Два часа, два часа и половина са Ви достатъчни за да се чекирате. При последнния ни полет преди месец слязохме от метрото в 7.30ч. Като влезете на терминала няма да видите като на другите летища кои гишета за кои компании или полети са.
Всички гишета са на Емирейтс, просто трябва да видите кои са отворени за Флай Дубай. Обикновено са малко по навътре в терминала, като вървите отлявата страна са.
Виж целия пост
# 402
Другата седмица ще ходим в Дубай и идея си нямам какви дрехи да си вземем. Гледам прогнозата и се чудя😄

И аз така..Миналата година беше 23градуса и беше топло за късо..Гледам сайтовете,различни градуси дават..🤨
Виж целия пост
# 403
Другата седмица ще ходим в Дубай и идея си нямам какви дрехи да си вземем. Гледам прогнозата и се чудя😄

И аз така..Миналата година беше 23градуса и беше топло за късо..Гледам сайтовете,различни градуси дават..🤨
Дали изобщо да нося летни дрехи или по-скоро пролетно-есенни
Виж целия пост
# 404
Другата седмица ще ходим в Дубай и идея си нямам какви дрехи да си вземем. Гледам прогнозата и се чудя😄

И аз така..Миналата година беше 23градуса и беше топло за късо..Гледам сайтовете,различни градуси дават..🤨
Дали изобщо да нося летни дрехи или по-скоро пролетно-есенни

Миналата година имаше и с къси гащи жена от групата на 23 градуса.И аз се чудя за тези дни какво ще е времето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия