🧿ЧААТАЙ УЛУСОЙ🧿"EŞREF RÜYA"/"СЪНЯТ НА ЕШРЕФ"🧿Проекти, партньори и приятели🧿Тема-26

  • 35 440
  • 737
# 210
Eşref Rüya Епизод 3 Фраг 1
 „Казваш Ешреф от сираците“

Виж целия пост
# 211
Eşref Rüya Епизод 3 Фраг 1
 „Казваш Ешреф от сираците“


Най-голямата любов започва с омраза,знаеш ли?

Каква любов за бога? Аз го мразя!

 Не сключихме ли сделка с онези хора?

Развалих я!

Ще те надупчат.

Какво искаш?

Ще ми дадеш този  Ешреф.

Няма някой, от когото да се страхуваш, докато нас ни има.
Няма да ти направят абсолютно нищо.

Час по скоро трябва да се отървем от този проблем.


Какво е решението на това, татко?


Ние нямаме хора, които да даваме на никого.

Дойдох при Нусрет Ага.
Кажете, че съм Ешреф от Сираците

Здравей!

Бог да ти даде стълба, по която да се изкачиш!

На всички нас!

Искам да си тръгна. Далеч от теб.

Вече е късно.

Забравям за всичко.

Тогава сърцето ми ще бъде разбито.

Ти нямаш сърце.

Имам, просто не бие.
Виж целия пост
# 212
Нези, благодаря а превода!

Моят любимец
Виж целия пост
# 213
Моя любим момент е накрая, когато Ешреф и каза, че е вдъхновяваща жена!
Е, поне Нисан вече знае на какво е способен!
Wink


Лека нощ!
Утре ще разнищим серията. Wink
Виж целия пост
# 214
Добро утро, момичета! Coffee



От това, което видях и разбрах от снощната серия, ми хареса, много динамична, без излишни разтягания, на които сме свикнали в турските дизита. Серията беше под 2 часа и това е добре,
няма нужда от разтягане на локуми.
Естествено ще си изчакам бг. суб. на Нерон, дано днес да ни ги пусне.
Плейтубето са го пуснали, не знам колко е добър превода, но все е нещо, без хич!
Ето ви линк за нетърпеливите:
https://playtube.tv/watch/%D0%BC%D0%B5%D1%87%D1%82%D0%B0%D1%82%D … 2cVDZF0fGbnG.html
Чаатай - човекът поглед!
Какво да кажа, както винаги на висота!


Със свито сърце очаквам рейтинга.
Виж целия пост
# 215
Добро утро!

Серията ми хареса!
Ако първа серия беше за представяне на героите и за нахвърляне на първи щрихи, то тук вече бързо навлязохме в ежедневието на един мафиот. И не само неговото.
Както той каза на Нисан "Свикнал съм с тези неща".
Втория епизод ни завъртя във водовъртежа на разпределението на власт, пари и влияние.
И ,както Нисан каза на сестра си, те попаднаха точно в центъра му.
За Ешреф  е ясно. Още в първия епизод разбрахме за него, че е безразсъден,безпощаден, но с добро сърце, което на всичкото отгоре може да обича само веднъж!
За мен изненадата беше Нисан.
Първо тя въпреки страха, който изпита, успя да се мобилизира и да го закара до дома на доктора. Даже му каза и да мълчи! Grinning
Но с каква смелост и дързост отиде на другия ден в дома му?
На какво разчиташе, искайки да му разкаже всичко.
Според мен това означава само едно, тя е видяла в него и нещо друго, освен убиец от мафията, някой на който може да се довери.(поне към онзи момент)
Но Чийдем не може да остави нещата така.
Тук има любов и още нещо, което ми е много интересно да разберем.
Тя умираше от страх, когато дойде началника и, че нещо може да се случи с Ешреф.
Той обаче, беше много хладнокръвен- на нея каза, че е жива, защото той така е решил, а на него,че си е научил урока и няма да влезне отново в затвора.
Интересно ми е защо акцентираха върху снимката на момиченце върху бюрото на началника?
Шестнадесет годишното момиче, което излъга, че е пълнолетно и, с което онези се бяха гаврили, отключи в Ешреф спомена за това, което направиха с Руя.
А той не прощава такива неща!
Руя видя колко е категоричен и вече наистина се изплаши.

Дали сама е отишла в полицията или отново Чийдем се е намесила?
Такива са първите ми мисли.
Ще се сещам за още неща.
Чаатай беше брилянтен!
Погледи, поза, походка, говор- този НЕчовек се е слял напълно с героя си!
Чакам рейтингите и аз.
Снощи бяхме в тренда в Турция.

Желая ви прекрасен ден!
Позитивно утвърждение за деня


 
Виж целия пост
# 216
Само в тотала имаме лек спад, във важните категории сме първи
Total | (7) | 3,60
AB | (1) | 4,19
ABC1 | (1) | 4,92
Виж целия пост
# 217
Ехааа! Супер!
Ще се гледа, сигурна съм!
От снощи само за часове гледанията в Youtube са

Има и хиляди коментари.
По-късно ще ги прегледам и ще донеса някои от тях.
Въпреки че, вторият епизод беше излъчен
снощи, първият епизод все oще се покачва и то с много!
 Изводът:
това e най-добрият сериал!
Поздравления за целия актьорски
състав  на "Esref Rüya"!
И още нещо, да, снощи рекламите бяха досадни, но пък какво по-хубаво от това, че има много реклами!!!
Значи целта е постигната! Wink
От Kanal D

Виж целия пост
# 218
Ето рейтинга на всичките
Само от Лейля не сме взели зрители
В двата водещи сериала има много голям спад







Виж целия пост
# 219
С напредването на историята и това ще стане.
Четох, че "Leyla" започва да губи зрителския интерес.
Още снощи на въпроса "Кой сириал ще гледате тази вечер?
Отговора беше

И още нещо, които снощи ми направи впечатление в серията.
Якуп баба е още жив, но между Ешреф  и Кадир конкуренцията е явна.
Якуп баба уважава и цени мнението на Ешреф.

Както му каза: " Каквото кажеш ти, това ще стане".
И Ешреф отговори, че не иска грешни пари.
А Кадир няма нищо против тях.Grinning
Ешреф има в обкръжението си трима приятели, готови на всичко за него, Кадир има един, който прилича на човек, който веднага е готов да го предаде.
Историята набира сила!!!
И нашата сцена  Grinning

Виж целия пост
# 220
Понеже нямам търпение за Нерон, започнах да гледам с превода от плейтубето. Не е толкова зле, колкото очаквах, абсолютно всичко се разбира. Така че, почвайте го от там.
Виж целия пост
# 221
Снощи, по време на серията имаше интересни включвания от Yung Wolf.
Предлагам ви да ги видите.

Има нещо неустоимо в Çiğdem.  
Ще бъде интересно да видим нейния заговор срещу Ешреф и Нисан, което се надяваме да ни доведе до интересно развитие на характера.
 Надяваме се, че тази жена "злодей" няма да бъде обичайното dizi жалко трето лице.



И още :
Честно казано бих предпочел Çiğdem да е Rüya..
 Преосмислянето на Руя във враг на Есреф би променило радикално емоционалната му архитектура.
 Той е обсебен от любов към нея и тя
 обсебена от идеята да го затвори.
 Плюс това, това би дало на връзката с Нисан много по-истинско, трайно чувство, тъй като тя нямаше да бъде някаква иделизирана любов, а жената, която  да накара един мъж да спре да мечтае и да започне да живее.


Интересно, нали? Какво мислите?
Виж целия пост
# 222
Смятам, че е прав. Щеше да е много по-интересно.
На мен сцените на Ешреф и Нисан ми бяха най-скучни.
Докато сцената му с Чийдем много ми хареса как се захапаха. А и чисто енергийно не виждам спойка между Ешреф и Нисан.

Чийдем е много луда...харесва ми, Бюшра как се справя с ролята!
Виж целия пост
# 223
Жаки, нормално е.
Чийдем и Ешреф имат история. Нещо се е случило между тях и това си личи, от начина, по който се гледат.
Прехвърчат искри!
Докато Нисан и Ешреф сега се опознават.
Той още не може да разбере защо трепва всеки път, когато я види и се бори с това.
А тя е едновременно уплашена и може би малко привлечена от него.
Нисан е била принудена да се грижи сама за себе си и сестра си, в  една крехка възраст.
Това я е направило силна и независима, но понякога и най-силната жена има нужда от мъжка подкрепа.
Не знаем дали е имало преди мъж в живота и, но сега Ешреф нахлу в него, обърна го с главата надолу и тя не знае какво да прави.
Дали да му се довери или да бяга от него.

Той е опасен, но и много чаровен! Wink

За едно съм съгласна с вълка- Чийдем не трябва да е жалката трета страна от турските дизита.
Виж целия пост
# 224
Да, най-вероятно затова още не могат да ме привлечат, но пък съм голям фен на мъжката четворка.
С нетърпение очаквам и рецензията на "Вълка" за втори епизод.


От канала ни благодарят!
В случая на турските зрители, защото ние с нищо не допринасяме за техният рейтинг.




Уау и повторението е доста добре!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия