🧿ЧААТАЙ УЛУСОЙ🧿"EŞREF RÜYA"/"СЪНЯТ НА ЕШРЕФ"🧿Проекти, партньори и приятели🧿Тема-26

  • 35 440
  • 737
# 555
Аз имах предвид само чувствата на Чийgем.
Защото, ако при нея надделее любовта, то тя би могла да му помогне.
Макар че, в първия  епизод казаха,че е предпочел да умре, въпреки, че е знаел за нападението.
Може и тя да го е предупредила.
Но, още сме далече от този момент. Wink


Дъщерята изглежда голяма гад!







Виж целия пост
# 556
Време е за обяд, да хапнем, да пийнем пък после ще мислим за злодеите.
Afiyet olsun!
Виж целия пост
# 557
Ешреф май, ще си помисли, че Чийдем нещо притиска Нисан, а не че е информатор.
Вижда се как свойски я държи, далеч от Чийдем, иска да я предпази.
Явно още не я подозира.
Виж целия пост
# 558
Дааа. Наистина сякаш я предпазва. По същия начин се държеше и когато онези мъже я гонеха.


Ако не те гледа така, знае не те обича достатъчно.



Виж целия пост
# 559
Ох, сцените в сиропиталището ще бъдат много силни!
От сега усещам, че ще има рев, винаги ме разчувстват такива деца!


Виж целия пост
# 560
О, и аз много се разчувствам на такива сцени! Гледам си винаги сама сериалите.


Много добре му се получават сцените с децата на Чаатай, както и всичко останало...
Виж целия пост
# 561
Обявени са най-обсъжданите продукции от седмицата 31 март – 6 април!
(Данните са изчистени от retweet и бот акаунти.)



Хайде, малко остана..1 ден!

Тези са ми любимци!
Dream Team
Стъпките срещу нас трябва да се предприемат с нужното внимание!




Rüya беше името във всяко изречение, за което Ешреф премълча...
Виж целия пост
# 562
Този слух е напълно непотвърден, но ще го споделя.

Аз много не го вярвам.
Все пак знаем,че Ешреф е сирак и няма роднини, но пък знае ли човек...
Виж целия пост
# 563
Ирем е много добра актриса и би било само плюс за сериала, ако влезне, въпреки че и аз не вярвам това да се случи.

Нисан ще се окаже в ситуация, която не е очаквала!
Един последен ден за нашия вълнуващ нов епизод.

Виж целия пост
# 564
Кризата в дизи сектора се задълбочава. Явно доста сериали са застрашени...

От Бирсен:
Причината за отмяната на новите епизоди на сериали като Arka Sokaklar, Deha и Can Borcu са недостатъчни приходи от реклама...
Новият епизод на Red buds, също беше отменен поради ниски приходи от реклама
Виж целия пост
# 565
Положението май става много несигурно, направо не ми се мисли за нашият сериал, ако нямат сигурни реклами.
Нещо предишните дни ми се мерна, че рекламодателите трябвало вече да плащат някаъв лиценз, та може това да ги отказва от сериалите....не знам какво да кажа!

Още един нов герой ще влезе в Ешреф.

Бирсен
Сефа Зенгин, едно от легендарните имена на Kurtlar Vadisi, е в "Eşref Rüya"

📌 Новият епизод на амбициозния сериал на # Kanal D с огромен бюджет Eşref Rüya , който е на екран от утре, отново ще стане свидетел на вълнуващи моменти един след друг.
📌 Легендарно име от Долината на вълците се присъединява към поредицата, която обединява Çağatay Ulusoy и Demet Özdemir

. ТОЙ СЕ ЗАВРЪЩА С РОЛЯТА НА "СЛЯПИЯ СЕЙФО"
📌Майсторският актьор Sefa Zengin се завръща на екраните със сериала "Eşref Rüya".
📌 Sefa Zengin ще се появи пред публиката като героя на "Слепия Сейфо" в поредицата, написана от Ethem Özışık и неговия екип .


Виж целия пост
# 566
Добро утро!

Да пожелаем успех на" Eşref Rüya" !
Дано тази вечер да бъде един силен и вълнуващ епизод, който да прикове зрителите, че така като чета, нещато не са много розови в този сектор.

Но щом продължават да привличат нови актьори и да включват нови персонажи, може би имат план за действие.

Скрит текст:
Бебе Алекс вече си е вкъщи, а аз съм на линия да помагам на младите мама и  тате. Wink
Желая ви прекрасен ден!
Позитивно утвърждение за деня
Виж целия пост
# 567
Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Едно силно сутрешно кафе, добре ще ни дойде!


Ами, дочакахме я тази сряда!
На мен ми се стори цяла вечност.
Да си пожелаем вълнуващ епизод поне толкова, колкото беше и втори!

И с Аслъханчето са направили....ами, прекрасни са!


Прекрасен ден ви желая!
Скрит текст:
Нези, да ви е добре дошло бебчето в къщи!
Много да ви радва, да ви дарява с много усмивки!
Да има спокоен сън и ведро настроение!
Виж целия пост
# 568
Нека утрото да ви ухае на кафе, а денят ви хубав и щастлив!

Ирем, съм я гледала в "Ти разкажи Черно море" много добра актриса е! Аз не го догледах сериала, но страхотна игра имаше тя там .
Като сестра на Ешреф 🤔, каква ли история ни очаква?
Ще видим какво ни очаква в 3- ти епизод, любопитна съм за Нисан как ще се развие като образ и Чийдем и тя ми е много интересен образ, играе невероятно.
Скрит текст:
Нези, не ми се сърди благородно ти завиждам! Много обичам бебета и миризма на бебе, охо! Ще помагам не, ами и хоро ще играя. Дай, боже на всекиму такава радост!
Радвам се, за теб! Много радост да ви носи! На мама и тате само Любов и хубави емоции да носи Алекс!
Виж целия пост
# 569
Първи епизод, достигна 20 млн.




Вчера на платформата Amazon Prime, Сънят на Ешреф изпадна от топ 10 в Египет.
В Турция продължава да е на 4-то място, а в Саудитска Арабия е 5-ти.

Турция


Саудитска Арабия
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия