🌹 Ергенът 🌹 сезон 4, тема #7: от вторник до четвъртък, 20:00

  • 127 967
  • 2 663
# 1 425
Шефа на Хепи, не е хепи. Мяза на разорен Joy
Виж целия пост
# 1 426
Данчето му прости след заявката на Мартин, че ще й купи нови и по-скъпи бижута. Много бързо й мина обидата!
Виж целия пост
# 1 427
Аз залагам, че Мартин просто иска да вземе гаджето на Хепимен.
Виж целия пост
# 1 428
Даниела го върти на малкия си пръст, но да не прекалява все пак, защото Мартинката му е "в кърпа вързана".
Виж целия пост
# 1 429
Happy Mijjj
малеее, къв е тоя грозник?
Чичко Паричко е това, не е просто грозник Simple Smile
Виж целия пост
# 1 430
Леле не съм предполагала, че играя адвокат на дявола... но според мен Росица е много надменна и се има за много повече от момичета там. Озлоби, след като загуби фаворитското място при Виктор. Идва нов ерген, оживява се, опитва се да му направи впечатление, той пък кани Косара на първа среща. Най-вероятно й е станало тъпо, правила е физиономии и е демонстрирала неприязън по това, което казват и останалите момичета. Косара много грозно й влезе, но аз бих си помислила същото, ако някой така ехидно седи на края на масата и си разменя бележки, вместо да си говори с човека до нея. Естествено не бих нападнала по този начин, не поощрявам подобно поведение, но разбирам защо така се случи. За мен не е просто липса на социални умения, но и чувство за превъзходство у Роси.
Ок, имате това мнение за Роси. Но смятате ли, че Косара има социални умения да прави такива скандали и интриги? Може би се води “комуникативна ли”? Скромна ли? Възпитана ли? Дори не се извини като се оказа, че е направила цирк от нищото.
Косара май е простачка. 🙄 направо ме изненада с тази простащина, която изля..без нищо! Без нищо!!
И да, трябваше да се извини на Роси, съгласна съм!
Виж целия пост
# 1 431
"Имаме сходство в начина на мислене" е новото "Много мило" 😏
Виж целия пост
# 1 432
Васко си помисли, че Ферай го обича толкова много, че да му даде цялата чиния ли? Милия Grinning
Виж целия пост
# 1 433
Васил си е играч - да, да, съгласен съм, разбирам те, и аз така мисля... и момите вече припадат от сходство Joy
Виж целия пост
# 1 434
Имала особена интелигентност Косара - според новия, само че ще заспи, докато го изрече Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 435
Ох, Росито...глупаче, тя е влюбена във Виктор милата.
Виж целия пост
# 1 436
Има нещо симпатично в Росица, не знам какво не й харесват. Искрена е.
Виж целия пост
# 1 437
Да изкарват Мартин и Даниелка, Викчо и Любка и да вкарват четвърти ерген направо, че тези не се гледат вече.
Виж целия пост
# 1 438
Не знам фалшиво ли е, но е ефективно. Данчето хич не е толкова лишена от амбиции, колкото твърди. Ще има продажби.
Виж целия пост
# 1 439
Хареса ми как Васил смени думата, защото явно се усети, че нивото на Косара не е достатъчно за да го разбере...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия