РАБОТАТА - НАШЕ УТЕШЕНИЕ, БЕБЕПРАВЕНЕТО - ВИСША ФОРМА НА УСПОКОЕНИЕ

  • 14 236
  • 292
# 165
Майра, много ме вдъхнови с твойте снимки и най-сетне се реших и аз да започна да слагам мойте. Много се изненадах, че сте ходили Коле (Вал Делса). Аз там бях отседнала и колегите ми са от там и ми стана много мило.

ето малко снимки от Пиза:
http://kalikayo.multiply.com/photos/album/2

Успешен ден на всички !!!
Виж целия пост
# 166
Само на кратко:
Майра, зареди ме със сутришна доза вдъхновение. Прекрасни места сте видели. А вие сте толкова готини родители, че чак й завидях на Ясмин Hug
.... а тази седмица е толкова дълга Tired Sad
Виж целия пост
# 167
Кали, отворила съм ти работа до през нощите като гледам  Sad Иначе покрай Коле Вал Делса минавахме няколко пъти и ни хареса отвън (на път за Флоренция и Сиена май беше Thinking), и решихме да го посетим последния ден Simple Smile

Кабив, мерси Hug Ние все се майтапим, че Ясмин ще си иска нови родители за Коледа. Милата какво ли не вече е преживяла (в моя корем още я тренирах с един полет до USA, BG, ходене до Амстердам с посещение на Coffeeshop (аз не пуших де) Crazy) На мен лично във Флоренция много криво ми стана, а в същото време щях да падна да се хиля, като я видях, че е заспала изтощена докато дъвче едно парче хляб. Ей тази снимка

В отчетната вече ми понамекнаха, как са се изненадали, че сме имали и нощни снимки ...Очаквам и коментар как виждаш ли на студа сме я пуснали да джапа във морето  Mr. Green

П.С. на снимките във Флоренция Ясмин е с много яка тениска, жалко че надписа не се чете - If you think I'm cute, you should see my mum  Mr. Green
Виж целия пост
# 168
Майра, кявно във всички отчетни положението е типично... май тази тема трябва да я прекръстим от "работна"  на "бунтарска" или "антиконвенционална".... 

Мен пък снимките с морето ме убедиха, че трябва да се жертвам и да го заведа дребен на море, все пак (аз не съм фенка).

Колкото за вечерните на Флоренция, ... те са ми любими! Аз така и не успях да видя Флоренция по това време, бях там денем или нощем, но никога по здрач.
Виж целия пост
# 169
мами, вчера пих няколко питиета с едни приятелки и се прибрах една такава замаяна и много весела с идеята що да не си направим още едно бебе, като такива добри и хубави ги правим с моя мъж. та събудих го блажено в 2 през нощта в пианския си танц и му трябваха 40 сек да го убедя, че трябва да си направим бебе точно сега. Та ако  съм забременяла незнам кво ще прлавя. Сега на трезво идеята не ми се струва чак толкова добра  Joy Joy Joy.
Виж целия пост
# 170
мами, вчера пих няколко питиета с едни приятелки и се прибрах една такава замаяна и много весела с идеята що да не си направим още едно бебе, като такива добри и хубави ги правим с моя мъж. та събудих го блажено в 2 през нощта в пианския си танц и му трябваха 40 сек да го убедя, че трябва да си направим бебе точно сега. Та ако  съм забременяла незнам кво ще прлавя. Сега на трезво идеята не ми се струва чак толкова добра  Joy Joy Joy.
hahaha hahaha hahaha ще го раждаш как какво  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 171
мами, вчера пих няколко питиета с едни приятелки и се прибрах една такава замаяна и много весела с идеята що да не си направим още едно бебе, като такива добри и хубави ги правим с моя мъж. та събудих го блажено в 2 през нощта в пианския си танц и му трябваха 40 сек да го убедя, че трябва да си направим бебе точно сега. Та ако  съм забременяла незнам кво ще прлавя. Сега на трезво идеята не ми се струва чак толкова добра  Joy Joy Joy.
hahaha hahaha hahaha ще го раждаш как какво  Rolling Eyes
Мда  Joy Joy Joy. Сега ми е широко около врата още, ама ако се затегне примката тогава ще мисля  Joy. А и мъж ми може ли да е такова пате  hahaha. На 39 години е в 2 през нощта вместо да ми тегли една майна и да се обърне на другата страна на мераците ми за второ ми трябваха 5 сек да се навие - луда работа....
Виж целия пост
# 172
мами, вчера пих няколко питиета с едни приятелки и се прибрах една такава замаяна и много весела с идеята що да не си направим още едно бебе, като такива добри и хубави ги правим с моя мъж. та събудих го блажено в 2 през нощта в пианския си танц и му трябваха 40 сек да го убедя, че трябва да си направим бебе точно сега. Та ако  съм забременяла незнам кво ще прлавя. Сега на трезво идеята не ми се струва чак толкова добра  Joy Joy Joy.
hahaha hahaha hahaha ще го раждаш как какво  Rolling Eyes
Мда  Joy Joy Joy. Сега ми е широко около врата още, ама ако се затегне примката тогава ще мисля  Joy. А и мъж ми може ли да е такова пате  hahaha. На 39 години е в 2 през нощта вместо да ми тегли една майна и да се обърне на другата страна на мераците ми за второ ми трябваха 5 сек да се навие - луда работа....
била си убедителна както винаги  Joy  плюс това шефа винаги е прав  Joy
Виж целия пост
# 173
Ger4o newsm20 newsm20 newsm20 rotfImbo rotfImao
kakto bqh bolna napravo.... kato se razhilih i se razka6lqh i ne mojah duh da si poema
lipsvate mi no nqmam vreme
ot rabota v legloto sa cqla sedmica ve4e newsm45 Ill
nqmam kirilica izvinete
gu6kam vsi4ki
stiskaite mi palci da doida mai mesec v sofiq v komandirovka da se vidim!
Виж целия пост
# 174
Привет и от мен!
Тази седмица пак е някъв ужас и на вас да се оплача  Crazy
Но днес реших, че си давам малко почивка и ще ви изчета, че и ще се разпиша  Laughing
Ger4o направо ме смая с твойта убедителност  hahaha Ама много се посмях. И аз преди няколко месеца имах подозрения, че съм бременна и докато ми дойде какви ли не мисли ми минаха през главата  Crazy
Майра и на мен много ми харесаха снимките - размечтах се  Party Определено сте много яки родители  Peace
C-3PO бързо да оздравяваш!
Ние миналата събота и неделя ходихме до Мальовица и Бояна беше много впечатлена от снега. Сега чакаме с нетърпение следващата разходка около 1 Май
Ето и от нас малко снимки:
http://bokom.shtrak.net/index.php?path=0-1-0&offset=0

И аз мисля да се пооглеждам за предложения за нова работа, та днес съм замислила да си пооправя CV-то и да  го пратя по една обява. Случайно видях, че търсят там човек, а отдаван съм ги загледала, та стискайте палци.
Виж целия пост
# 175
Ger40, след второто да не ти спрат пиячката?? Wink
Значи чакаме след 2 седмици новини.... мноого трябва да внимаваме със заглавието на следващата тема.

Цачи, дръж се, не се давай !!!
Телма, успех в търсенето.

аз съм в мега депресия, не ми се пътува, не ми се прави нищо, не ми се живее, абе мъка. венци само ме навиква за щяло и нещяло, нямам сили да бачкам, имам 100 задачки за вършене, а снищо не ми се захваща....

сложих малко снимки още от ФЛОРЕНЦИЯ, ПИЗА, КОЛЕ ВалД'Елса и СИЕНА.

http://kalikayo.multiply.com/photos
Виж целия пост
# 176
Калина, на венци му кажи, че ти знаем адреса и Шъ Го навикаме ние него.... Я викай и ти по-силно да види той кон боб яде ли!
Виж целия пост
# 177
Телма, много сте сладки Heart Eyes Успех в търсенето на нова работа Simple Smile

Кали, и твоите снимки са много хубави. Излез малко на слънце да се помоткаш, изяш един сладолед (както аз казвам едно животоспасяващо Mr. Green)  и не се отчайвай Hug
Виж целия пост
# 178
на малкия пак му протича носа и като се сетя, че предния път стигнахме до антибиотик след толкова невинно протичане  ooooh! дадох инструкции ма майка да почва витамин ц и да слага капки...Някой да предложи друг бързолек за начален стадии  на настинка newsm78
Виж целия пост
# 179
Тука става все по-весело Laughing.... ама много буквално ги приемате тези теми, бе девойки.... много сте изпълнителни hahaha
Телма, много хубави снимки... от хубави местенца Simple Smile Аз така се вдъхнових от тези пейзажи напоследък, то не беше Италия, то не беше балканско... не знам дали ще мога да се организирам толкова рано за лятната отпуска (най-вече щот не знам кога ще бъде тя), но горещо ви предлагам да се организираме пак за една среща в някоя хубава лятна градина... Аз нямам претенции дали да бъде в София или някъде в околностите - Драгалевци, Симеоново, Панчерево и т.н. Много вече ми се иска да се видим.
Нашия тати вчера удари колата или по-скоро го удариха ама точно пред блока, сутринта, тръгвайки на работа. И сега седмица - две няма да имаме кола, освен ако не му дадат някоя друга служебна; не знам
Телма, стискам ти палци да спечелиш работата, която ти харесва Peace
Кате, аз пак ще си предложа Оксилоскопцинума  Blush Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия