ето малко снимки от Пиза:
http://kalikayo.multiply.com/photos/album/2
Успешен ден на всички !!!

Иначе покрай Коле Вал Делса минавахме няколко пъти и ни хареса отвън (на път за Флоренция и Сиена май беше
), и решихме да го посетим последния ден 
Ние все се майтапим, че Ясмин ще си иска нови родители за Коледа. Милата какво ли не вече е преживяла (в моя корем още я тренирах с един полет до USA, BG, ходене до Амстердам с посещение на Coffeeshop (аз не пуших де)
) На мен лично във Флоренция много криво ми стана, а в същото време щях да падна да се хиля, като я видях, че е заспала изтощена докато дъвче едно парче хляб. Ей тази снимка
.
.
ще го раждаш как какво
.
ще го раждаш как какво
. Сега ми е широко около врата още, ама ако се затегне примката тогава ще мисля
. А и мъж ми може ли да е такова пате
. На 39 години е в 2 през нощта вместо да ми тегли една майна и да се обърне на другата страна на мераците ми за второ ми трябваха 5 сек да се навие - луда работа....
.
ще го раждаш как какво
. Сега ми е широко около врата още, ама ако се затегне примката тогава ще мисля
. А и мъж ми може ли да е такова пате
. На 39 години е в 2 през нощта вместо да ми тегли една майна и да се обърне на другата страна на мераците ми за второ ми трябваха 5 сек да се навие - луда работа....
плюс това шефа винаги е прав



Ама много се посмях. И аз преди няколко месеца имах подозрения, че съм бременна и докато ми дойде какви ли не мисли ми минаха през главата 
Определено сте много яки родители 

Успех в търсенето на нова работа 
дадох инструкции ма майка да почва витамин ц и да слага капки...Някой да предложи друг бързолек за начален стадии на настинка

Аз така се вдъхнових от тези пейзажи напоследък, то не беше Италия, то не беше балканско... не знам дали ще мога да се организирам толкова рано за лятната отпуска (най-вече щот не знам кога ще бъде тя), но горещо ви предлагам да се организираме пак за една среща в някоя хубава лятна градина... Аз нямам претенции дали да бъде в София или някъде в околностите - Драгалевци, Симеоново, Панчерево и т.н. Много вече ми се иска да се видим.
Препоръчани теми