РАБОТАТА - НАШЕ УТЕШЕНИЕ, БЕБЕПРАВЕНЕТО - ВИСША ФОРМА НА УСПОКОЕНИЕ

  • 14 236
  • 292
# 195
Здравчо и той кашля и пуска някой сопол ама аз се правя на глуха та дано се размине.Чудя се къде да организирам на Пети рожденния ден, досега сме били все в Макдоналдс обаче след миналата година си мисля че може и да бутнат я пързалката, я ресторанта а в Пловдив избор много няма и сигурно утре ще се разходим да разгледме тук там.
Незнам септември кои деца ще каня на Здравко на рожденния ден като  от тая рабита нямам време да скитам из парка с него и незнам как ще си намери приятелчета, едни такива мисли ми се въртят в главата  днес.
Виж целия пост
# 196
кате, аз нямам против... На рождения ден на малкия имаше поне 5-6 сополиви деца и никой не се разболя. То в момента няма грип, а някакъв ларингит, които е с висока температура и болно гърло - тоест сигурно са зъби вашето като знам как му избиват на твоя юнак - може и да са мъдреците  Joy Joy Joy.
ваня, аз да ти кажа на рождения ден на дребния бях поканила децата на колегите ми от работата /тук нали сме си всеки ден заедно и децата ни непрекъснато са заедно/, две - три мами от форума и само една приятелка с дете, че само нея си имам извън форума и работата  Joy Joy Joy. И събрах сигурно 15 деца, та сестра ми ме бъзикаше, че иска същите да *наеме* за рождения ден на нейния син, че и тя е една работохоличка като нас и съвсем са си занемарили социалните контакти...
Виж целия пост
# 197
Честито зъбче на Ники!!! tooth
Виж целия пост
# 198
кате, аз нямам против... На рождения ден на малкия имаше поне 5-6 сополиви деца и никой не се разболя. То в момента няма грип, а някакъв ларингит, които е с висока температура и болно гърло - тоест сигурно са зъби вашето като знам как му избиват на твоя юнак - може и да са мъдреците  Joy Joy Joy.
ваня, аз да ти кажа на рождения ден на дребния бях поканила децата на колегите ми от работата /тук нали сме си всеки ден заедно и децата ни непрекъснато са заедно/, две - три мами от форума и само една приятелка с дете, че само нея си имам извън форума и работата  Joy Joy Joy. И събрах сигурно 15 деца, та сестра ми ме бъзикаше, че иска същите да *наеме* за рождения ден на нейния син, че и тя е една работохоличка като нас и съвсем са си занемарили социалните контакти...
аз да си питам и да си кажа  Peace , майка днес каза че не му е капала капки защото не му течал носа и витамин ц не му дала нямало нужда лекарства на здраво дете #2gunfire  ей почна през главата ми да си прави каквото иска тая жена  #Cussing out витамин ц било лекарство ...цяла лекция и изнесох и нищо не е разбрала...
Май всички имаме този проблем с контактите  Joy аз поддържам връзка с 3 приятелки, с които сме заедно от 20 години и кумата с която се знаем от 12  Joy
Виж целия пост
# 199
ГЕРИИИ !! Супер много честитки за първото ви зъбче. За мен това беше един от най-вълнуващите моменти. по-голям кеф отколкото първия рожден ден.
да го снимаш, ей!

Благодаря че така специално ме поканнихте на срещата, но утре сутринта ще ходя на последни покупки преди пътуването, че нямам никакви летни блузки, а вече стана топло. от 9 съм на пазар... надали ще свърша навреме да се видим. но като се върна непременно, нали?
Виж целия пост
# 200
Гери честито зъбче на малкия сладур.
Виж целия пост
# 201
хора ся да са пофаля newsm44
имам книжка от 95 ама не съм карала
та днес ходих на опреснителни курсове сефте newsm01  car003
кво опресняване брате то няма спомени хич от онуй време
а много хубаво си карах даже
и ся отначало
ма не изгасих колата де
и направо едновреме с Ладата... ми то съвсем различно бе хора
ся само леееееееекичко кат бутна газта и съм потеглила а навремето ...
бе кво да ви разправям все едно от Правец осмица ма изрънчаха на лаптоп
станах за смях
кат зех да се наемам на волана въртя аз както си спомням леле мале
а то имало хидравлики простотии
и пред едно БМВ минах голям майтап smile3534
а като карам с 80 и натисна педала и тя скача на 120 и са шашкам
хихихи
сама си се смея кат са сетя ква картинка съм била
и от паркинга дето само спирах и тръгвах инструктора ма навря в един ляв завой дето е преди ЖП прелез да се включа в околовръстното
баси родителката ситуация smile3505 censored
отидох аз настаних са на стопа и викам Тва е ся от тука посмъртно не моа вляза в дижението и видимост няма
изобщо
и представяте ли си не само си влязох ми си тръгнах кат пич и си карах smile3521  newsm08
абе не беше ептен зле
утре сутрин пак я мятам smile3508
че до края на месеца трябва да мога да карам добре поне на извънградско и градското колкото да се добера до офиса и обратно
таааааааааааа ако имате познати из Бургас им се обадете утре от 8 до 9 да внимават за Опел Вектра с У отгоре - една дебела жена с очила го кара да не ми пресичат пътя rotfImbo smile3532
Виж целия пост
# 202
Уффф, цяла кана кафе изпих, докато ви изчета и то отгоре-отгоре! Ама аз съм си виновна, като се вясвам толкова рядко. За протокола - тази седмица бях в Германия, верно беше много топло - като кацнахме в понеделник, термометърът показваше 31 градуса! Ама на мене ми е супер при тези температури!
На Иванчо-сладуранчо вече му пресъхва течащия нос - не сме много сериозни с лечението, особено бавачката, но щом вървим към подобрение, няма да й се сърдя. Ииии, да се похваля - ВЕЧЕ ИМАМЕ ВТОРО ЗЪБЧЕ Mr. Green, но нямам време за снимки, че работата ме е нагърчила, а вкъщи бомба е паднала. Едва откраднах малко време сега да се отчета!
Ох, как сладко гука малката душичка - много смешно приказлив е станал напоследък. Май трябва да му обръщам повече внимание. Не съм го снимала от седмици а сега ми се иска и гласчето му да запиша, но си оставам с добрите намерения. Поне за игра открадвам малко време, особено като изпуша от нерви.
Цачи, няма да идвам в Бургас тези дни - по-добре да не се срещаме с тебе на пътя! Да ви се оплача - в Германия много се е изкофтило движението в последните години. Преди всички караха страхотно, а магистралите им бяха невероятни. Сега, въпреки че няма ограничения на скоростта по магистрала (само на места има в определени отсечки), просто няма къде да караш - едни камиони и "въшки" в лявата лента - ужас! Аз за малко да се натреса в един малоумен тираджия, който без да си погледне в огледалото даде мигач и за секунда се намърда пред мен - В НАЙ-ЛЯВАТА ЛЕНТА!!! Ама аз се движех с 280 - как се спира при такава скорост!!! Добре, че между платното и мантинелата имаше тревичка, която окосих с бръснещ полет, че иначе щяха да ни пишат по вестниците. Лоша работа - а аз си мислех, че само по нашите магистрали правят такива ГСП-та.
Кате за мобилните оператори само чакам да пуснат мигрирането на номерата  smile3508. Ако искаш, можем да обменим информация за договорените условия. Мисля, че ще ни е полезно...
Засега чао! Отиваме на разходка!
Виж целия пост
# 203
Миньон, браво бе, идваш и не се обаждаш  Sad Спасява те само ако си била далеч от мен  Mr. Green А какви са тия самолети дето ги караш с 280 Shocked Тук общо взето се ограничаваме до 200 Mr. Green

Кабив, честито зъбче! и за мен беше голяма радост и си имам снимка даже Blush Ако кърмиш още обаче трябва да внимаваш да не започне да те хапе.

Кали, в Брюксел е принципно по-хладно и вали много  - както се изказват местните - през септември ако имат късмет се радвали на хубаво време Wink

Хайде чакаме разкази и снимки от срещичката Simple Smile
Виж целия пост
# 204
Ауууу чак и среща спретнали! Е така който чете, си чете и на срещи ходи..  Пак не съм разбрала! А това със социалните контакти е ясно,ако не беше форум-а ( поне при мен ) щях да си обикалям сама с детето…


 Hug
целувки
Виж целия пост
# 205
Миньон, браво бе, идваш и не се обаждаш  Sad Спасява те само ако си била далеч от мен  Mr. Green А какви са тия самолети дето ги караш с 280 Shocked

Майра, не са самолети, а направо ракети! Едната така се и казва даже  Laughing Ако те интересува, дай мейл да ти пусна снимка, да не разводняваме темата тук. Бяхме близо до Дюселдорф, а ти, ако не се лъжа си във Франкфурт, така че имам извинение.  Grinning

Мен пък вчера ме удари съвестта след постинга ми и набързо спретнах една фотосесия на бебчо. Ето - да си покажем първите зъбчета:



Хайде, чакаме снимки от срещата!
Виж целия пост
# 206
Момичета, отбивам се да почерпя за моята маймунка, която днес става на 1год.

Ей, за луда ме помислиха колегите, докато ви се хилех на "лудостите". Crazy

Страхотни снимки от Италия! Пак се размечтах...

Kabiv, честито за новата работа и честито първо зъбче!

Цачи, браво мацка - и на мен ми трябва един опреснителен, ама откак спретнах една верижна катастрофа преди години, ме е хванало шубето... Embarassed

Успешна седмица на всички!
Виж целия пост
# 207
Иленка, честито!

  bouquet  bouquet  bouquet

Да расте и хубавее малката принцеса!
Виж целия пост
# 208
мацки чао..
изпускам самолета....
обичам ви
до скоро
Виж целия пост
# 209
Честит Рожден Ден на малкото слънце  Hug да е жива и здрава и много късмет в живота   bouquet  bouquet  bouquet
На всички озъбили се   bouquet  Heart Eyes
Миньон много съм за обмен на инфо за мобилните оператори, то хубаво е да си правим и работни срещи  Laughing не само бебешки  Simple Smile
Пратих телеграма до Бургас  Joy  Joy  Joy до второ нареждане да не напускат домовете си  Simple Smile
Лек път Кали  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия