РАБОТАТА - НАШЕ УТЕШЕНИЕ, БЕБЕПРАВЕНЕТО - ВИСША ФОРМА НА УСПОКОЕНИЕ

  • 14 236
  • 292
# 75
RAVIA честито на рожденника - много здраве и успеху му желая. Благодаря за почерпката  Laughing

Azzy радвам се, че имаме още една адашка. В отчетната ни тема са 2 Бояни  Laughing

Днес ми е едно петъчно, чакам да става 5 и да си ходя, че днес нищо не ми се прави.
Дайте идея за някакво хубаво хотелче близо до София, че нещо ми омръзна да стоя тук. Пък и най после щъркел да видя, че ходя още с десетина мартеници на ръката  Mr. Green
Виж целия пост
# 76
Честито на батко Митко! Да му върви по вода и с учението и с момичетата Mr. Green Ох, и аз искам да съм на 16иииии
Нямам още нищо, с което да се похваля Tired Не съм очарована от вчерашното интревю - останах с впечатлението, че не знаят какво точно търсят и изискването им да тестват кандидатите за познанията им в Excel и PowerPoint страшно много ме обидиха Naughty Да мине операцията другата седмица и ще видим какво ще се правим. Бори, тези са в сграда 12. Малки са, може и да не ги знаеш.
Приятни събота и неделя Heart Eyes
Виж целия пост
# 77
ПОЧЕРПКА OT RAVIA !!!!!
Честито от нас    bouquet

Виж целия пост
# 78
RAVIA честито на рожденника - Да ти е жив и здрав и мнооооого да те радва!
Виж целия пост
# 79
... изискването им да тестват кандидатите за познанията им в Excel и PowerPoint страшно много ме обидиха .

Гери, това е нормално! И аз ги тествам - ВИНАГИ! Защото напоследъл всеки обяснява, че работи с комп, ама едно е да знаеш откъде се пуска ексела, друго е да можеш да правиш пивот таблици... Не се обиждай, сигурно и тези хора са се нагледали на "отлични познания в МС Офис"... Ако ти се наложи да ходиш по-често на и-вюта, ще видиш колк омасова практика е това тестване...  Peace

Равия, честит ти голям мъж! Още малко и животът ти почти ще започне Simple Smile - както казват евреите, жиовтът започва, когато децата излязат от къщи и кучето ти умре... Simple Smile
Виж целия пост
# 80
Благодаря за пожеланията ,момичета!   bouquet  bouquet  bouquet
 Да ви се връща и на вас!
Кали,благодаря миличка! Добре,че ви има, ей, без вас за къде! Hug
А относно почването на живота, като излезнели децата от къщи, трябва да почакаме още поне 16 - щерката да излезе  hahaha hahaha hahaha
Гери, търпение му е майката и да си отракана! Покажи им,че ги знаеш по-добре от тях тия неща!
Виж целия пост
# 81
Равия, честит ти рожденник!

Мами, вчера ми гипсираха крака! Той се влошаваше и аз отидах на лекар и той като разбра, че не е обездвижван изобщо и не съм лежала и направо  Shocked. На всичкото отгоре на вчерашните снимки също излиза счупване от вътрешната страна, но там не ме боли. Този лекар предположи, че може да е нещо старо, но аз освен главата друго не съм си чупила и то си ми личи...Та сега 2-3 седмици незнам как ще изкарам - сутринта от него се събудих в 5. направо откачам.
Виж целия пост
# 82
... изискването им да тестват кандидатите за познанията им в Excel и PowerPoint страшно много ме обидиха .

Гери, това е нормално! И аз ги тествам - ВИНАГИ! Защото напоследъл всеки обяснява, че работи с комп, ама едно е да знаеш откъде се пуска ексела, друго е да можеш да правиш пивот таблици... Не се обиждай, сигурно и тези хора са се нагледали на "отлични познания в МС Офис"... Ако ти се наложи да ходиш по-често на и-вюта, ще видиш колк омасова практика е това тестване...  Peace


Гери, Борива е абсолютно права! Аз не само на Ексел, ами и на езици ги изпитвам. Да видиш как от "много добро" и "отлично" владеене на английски, френски, италиански... изведнъж се оказва, че "ама аз всъщност съм ги учил(а) много отдавна и съм ги забравил(а)". И това - масово! Тези хора вероятно си мислят, че шефовете са идиоти или най-малкото - неграмотни и затова си търсят някой (полуграмотен), който да им свърши работата.  #2gunfire Така че наистина нямаш основание да се обиждаш.

Герчо, раздвижването е много важно при счупванията, но все пак се почва след свалянето на гипса, а не преди да ти го сложат.  Grinning  Търпение и кураж - знам колко е гадно. Между другото, познавам няколко много добри травматолози - ако имаш нужда, ще те свържа с тях.
Виж целия пост
# 83
 Герчоооо  Sad Hug Hug Hug много лошо това! не толкова счупването, защото е поправимо, но не те виждам как ще се обездвижиш за толкова време. Искрено ти съчуствам, като знам аз как бих издивяла.  Shocked
  Аз да кажа за едни пресни снощни преживявания - тъкмо ще си лягаме с любимия и отивам да правя млякото на беба и по едно време го чувам, че се заразхожда по бельо из терасите. А той чул ,че се чупи някакво стъкло и излизнал да види. Зад блока ни има паркинг,където си държим колите, той е затворен паркинг, има една стена над него и пази сравнително колите. Отивам и аз и си говорим,че някой разбеснял се комшия е хвърлил някакъв буркан отговре, но се оказа, като се вгледахме,че всъщност предното стъкло на шофьорската врата е счупено. Някакви хлапета после се разбягаха и малко по-късно са ги хванали с някаква щанга. Та дойдоха разни полицаи и половината нощ с тях разправии. После като се прибрахме си говорим, че на комшията колата е между нашите две коли а те са избрали точно неговата. Направо луд късмет! newsm68
Виж целия пост
# 84
ЧЕСтИТ РОЖДЕН НА МАРИЯ! И НА БАТИ ДИМИТЪР! викат меееееееееее Confused
Виж целия пост
# 85
Ravia, благодаря за тортичката, да ти е жив и здрав Митко! Струва ми се, че на лентичката ти е объркана информацията, нали сега става на 16?

Kabiv, бившата ми работа е в сграда 12, дано да не си кандидатствала там, не знам какво разбираш под "малки", ако искаш пиши на лични за сверка. Аз и сега съм в Бизнес парка, все се каня да звънна на Боби, ама нали ми е нова работата и колегите и все ходим заедно на обяд, да се опознаваме.  Embarassed

Гер4о, много неприятно, дано бързо се възстановиш!
Виж целия пост
# 86
Гер4о,бързо възстановяване Hug
РАВИА,с огромно закъснение честитя на вашият бати  bouquet Да е здрав и много щастлив и да се вслушва понякога в родителските съвети Wink
Виж целия пост
# 87
 Благодаря на всички момичета за пожеланията на порасналото ми вече момче!  Hug Hug Hug

Честит празник на всички! Бъдете много усмихнати и здрави! Да нацелувате сладките бонбончета! Хубав ден от нас!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 88
Честито на всички с имена на цветя!  newsm51  Gift  bigdance2  ura Tada
Почерпка от мен:
Виж целия пост
# 89
Честит празник С-ЗРО!Бъди все така духовита и свежа.Желая ти любов и щастие да царят около теб!
Честито и на всички които празнуват днес!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия