Не сме ний вече манекенки ,но през АВГУСТ на бебчетата ще сме луди фенки!:)

  • 11 073
  • 307
# 150
Севда Лина честито за новината мила Hug  bouquet много да те радва и да е жива и здрава! Flutter Partyмай започват да се показват девойките  Wink Sunglasses Crazy
Виж целия пост
# 151
Севдалина, честито ти момиченце  Hug
Май редиците на девойките започнаха да се увеличават  Wink
Виж целия пост
# 152
Ама аз не пия ни6то, само глобули и крем. Може би зависи от това колко са силни, тези са 500 мг и даже се продават по една в опаковка, 4е трябва6е да купувам 3 и така се израсих, ужас. Незнам по колко мг са били тези, които вие сте ползвали,аз се се6там, 4е преди в Бьлгария са ми изписвали някакви глобули, с М запо4ва6е името и то за 6 дена, но не си спомням колко са били силни.

Толкова съм те и разбрала.  Embarassed Тогава няма какво толкова да се притесняваш според мен. Страшно е в началото на бременността. И за да те успокоя, ще ти кажа, че в самото начало пих Флажил, който може да причини ужасии на бебето. Слава Богу, ми се размина.
Виж целия пост
# 153
браво много се радвам утре съм аз наред да видим какво ще ми кажат да но вси4ко е наред Hug
Виж целия пост
# 154
Ще стискаме палци и на теб Simple Smile  Hug а и на други мами доста са утре май Simple Smile ще чакаме отчет!
Виж целия пост
# 155
sevda_lina, ЧЕСТИТА ДЕВОЙКА!
Виж целия пост
# 156
Здравейте сладуранки,
Днес ходих да ми вземат кръв и урина за изследване! Оказа се че ми е нисък хемоглобина Sad И се обадих доктора ми предписа ФЕРОФОЛГАМА по 1 на ден! Никога до сега не съм имала проблем с анемия или нещо подобно! Сега ми е криво! Дали всичко е наред с бебчето?Някои от вас пие ли ферофолгама?
Виж целия пост
# 157
Bob4enka, искренно ти съчувствам за ситуацията ,в която си изпаднала. Sad Но вярвам ,4е след ле4ението ще се чувстваш много по-добре.М/у другото и при мен се беше получило подобно нещо преди 2 месеца-парене ,сърбеж и подуване-непоносима гадост. ooooh! Бяха ми изписали като на теб -крем и глобули и се оправих.Но за сметка на това сега пия АБ ,за да се преборя със стафилококите си.Нямах никакви оплаквания ,освен това ,4е течението ми беше жълтеникаво.Като прочетох колко е опасно да не сме здрави "отдолу" веднага се съгласих да пия антибиотика (и то 7 дни). Чудя се защо не ни пускат по-често микробиология ,като е толкова опасно?! newsm78 Аз си изисках това изследване ,както и антибиограмата ,за което ,естествено ,си платих скъпичко. Crossing ArmsА глобулите ,които са ти предписали в БГ да не са били Макмирор?
sevda_lina ,4естито!Ще връзваш плитки и панделки! Grinning  Мъжа ти ве4е ревнува принцеската ,а? Laughing
Г-жо Бели4ка,снимките ви са прекрасни!Изглеждаш СТРАХОТНО!И тортата ви е убиец! Laughing Нека всеки ден от бъдещия ви семеен живот носи опиянението и радостта от този незабравим празник!  bouquet  Hug Heart Eyes
Мимсат  ,браво за усилието да издириш близнашката мама Ilyova! Party Тъкмо щях да ровя в старите теми.Ако знае каква мистика създаде около себе си... Laughing
Виж целия пост
# 158
А я аз пак да ви питам никоя мама освен аз и Ади ли няма желание да дойде утре в Мола на лекцията на 9 месеца за Нормалното раждане и обезболяването  newsm78 ние ще сме там към 10.00 за да се настаним а лекцията е от 10.30 и свършва най-късно 12.00 Simple Smile 
Виж целия пост
# 159
Севдалина, честита ти госпожица   bouquet
Виж целия пост
# 160
Честито момиченце на Севдалина  bouquet!
Виж целия пост
# 161
Аз мами ви оставям,че ще почне след малко ВИП Брадър та да надникна кой ще е там този сезон  Sunglasses Полсе може да се включа пак,ако ли не лека вечер от мен Hug Flutter 
Виж целия пост
# 162
Мда беше много ясен и този ВИП брадър:)))Пак се знаеше кои ще влезнат,само тъпунци хи их
Виж целия пост
# 163
Мамчета разглеждах албумите със снимките ви и аз туку що прибавих наши снимки там ( надявам се да са ви интересни ) аз разгледах вашите с голям интерес  newsm10
Но малко се притесних когато гледах снимките на сладките ви коремчета Sad Вие си имате сладки оформени коремчета, а на мен почти не ми личи и понеже ми е първа бременност незнам дали да се притеснявам. Преди да забременея бях 56 кг., а сега съм 60. Обаче нямам почти никакъв апетит Weary
Е разбира се гледам от хубавата страна на нещата после ще ми е по-лесно да ги сваля тези килца  newsm48
Виж целия пост
# 164
august20 ,много са ви хубави снимките! Party Сложи си някоя от тях за аватар ,плиийз!Тази ,на която си с пусната чуплива коса е жестока.Ако не знаеш как се слагат снимки за ав. , пиши ми на лични. Grinning Не се притеснявай ,4е не си напълняла и не ти ли4и!Всеки организъм реагира по свой начин.Все пак имаме още толкова да бременеем и ако от сега сме 100кг. то накъде отиваме?! #Crazy Laughing Важно е само да не гладуваш.Старай се малкото ,което ядеш да е разнообразно -пилешко ,риба ,сирене,зеленчуци...(особено полезно е да хапваме спанак ,коприва ,магданоз-за желязо).И да приемаш витамини ,щом не хапваш достатъчно.От тях може да ти дойде и апетита. Wink
М/у другото с мъжа ти много си приличате!Според будистите това е гаранция за дълъг и щастлив семеен живот! Grinning
Вижте на какво попаднах в кърмаческия отдел  hahaha :

Какво ми се случи тази вечер, да се посмеете и вие малко.
Вечеряме. По едно време синът ми ( на 3г.9м.) дойде и каза, че трябвало да нахрани Мечо Пух. В началото нищо не ми направи впечатление и само му измърморих " Добре мамо". Чак на втори поглед видях, че дребния си е надигнал фанелата и е сложил мечката все едно я кърми        Направо щях да падна от смях    Той понеже вижда, че кърмя сестра му и решил човека мечо Пух да не остане гладен                                                             
  Автор на постинга: Tandoori   
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия