Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е мнението за използването на солариум по време на бременност?
Какви са някои идеи за подарък за нова къща?
Как се прави "тестът" за предсказване на пола на бебето?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е мнението за използването на солариум по време на бременност?
Използването на солариум не се препоръчва по време на бременност, тъй като излагането на ултравиолетови лъчи може да доведе до риск от прегряване и дехидратация както за майката, така и за бебето. Освен това излагането на слънце или в солариум може да доведе до появата на хлоазма, известна още като "маска на бременността". Вместо това се препоръчва избягване на пряка слънчева светлина и използване на защитни кремове с висок SPF.
-
Какви са някои идеи за подарък за нова къща?
-
Как се прави "тестът" за предсказване на пола на бебето?
-
Как да кача снимки в албум?
-
Как мога да се приспособя към новото часово време?
много да те радва и да е жива и здрава!
май започват да се показват девойките
И се обадих доктора ми предписа ФЕРОФОЛГАМА по 1 на ден! Никога до сега не съм имала проблем с анемия или нещо подобно! Сега ми е криво! Дали всичко е наред с бебчето?Някои от вас пие ли ферофолгама?
Бяха ми изписали като на теб -крем и глобули и се оправих.Но за сметка на това сега пия АБ ,за да се преборя със стафилококите си.Нямах никакви оплаквания ,освен това ,4е течението ми беше жълтеникаво.Като прочетох колко е опасно да не сме здрави "отдолу" веднага се съгласих да пия антибиотика (и то 7 дни). Чудя се защо не ни пускат по-често микробиология ,като е толкова опасно?!
Аз си изисках това изследване ,както и антибиограмата ,за което ,естествено ,си платих скъпичко.
А глобулите ,които са ти предписали в БГ да не са били
Мъжа ти ве4е ревнува принцеската ,а?
