Тест за овулация - въпроси (тема 18)

  • 20 014
  • 655
# 225
Лутеалната фаза още не е дошла, та няма как да знаем колко е този месец или по принцип. Аз забременях в месец, в който овулацията ми беше на 22 или 23 ден някъде, не помня вече
Виж целия пост
# 226
Лутеалната фаза още не е дошла, та няма как да знаем колко е този месец или по принцип. Аз забременях в месец, в който овулацията ми беше на 22 или 23 ден някъде, не помня вече
Факт е, че нямам как да знаем, но ако отново ми дойде на 28мия ден, това ще означава, че лутеалната ми фаза е средно 7 дни.
Все пак каква е продължителността на Вашия цикъл? Би било полезно да знам. Давате ми надежда😁
Виж целия пост
# 227
Аз имам въпрос. Днес е 20-ти ден от месечния ми цикъл. Тествам с o-view от 10тия ден. Едва днес отчете пик на ЛХ. Цикълът обаче обикновено при мен е 28 дни. Притеснявам се, че лутеалната фаза е прекалено кратка за зачеване. Моля за мнения🥹
Лутеалната фаза започва след овулацията, следователно при теб още не е започнала. Няма как да знаеш дали ще е кратка.
Виж целия пост
# 228
Аз имам въпрос. Днес е 20-ти ден от месечния ми цикъл. Тествам с o-view от 10тия ден. Едва днес отчете пик на ЛХ. Цикълът обаче обикновено при мен е 28 дни. Притеснявам се, че лутеалната фаза е прекалено кратка за зачеване. Моля за мнения🥹
Лутеалната фаза започва след овулацията, следователно при теб още не е започнала. Няма как да знаеш дали ще е кратка.
Да, така е. Просто овулацията вероятно ще настъпи утре🥹 а от тогава до очакваното начало на менструалното кървене по план няма да е голям период от време…
Виж целия пост
# 229
Аз имам въпрос. Днес е 20-ти ден от месечния ми цикъл. Тествам с o-view от 10тия ден. Едва днес отчете пик на ЛХ. Цикълът обаче обикновено при мен е 28 дни. Притеснявам се, че лутеалната фаза е прекалено кратка за зачеване. Моля за мнения🥹
Лутеалната фаза започва след овулацията, следователно при теб още не е започнала. Няма как да знаеш дали ще е кратка.
Да, така е. Просто овулацията вероятно ще настъпи утре🥹 а от тогава до очакваното начало на менструалното кървене по план няма да е голям период от време…
Просто ако ти идва, ще ти дойде по-късно.
Виж целия пост
# 230
Благодаря Ви много! Действаме днес и утре🥳 Дано пожънем успех! Приятна вечер!
Виж целия пост
# 231
Благодаря Ви много! Действаме днес и утре🥳 Дано пожънем успех! Приятна вечер!
Късмет и дано се похвалиш скоро.
Виж целия пост
# 232
Лутеалната фаза още не е дошла, та няма как да знаем колко е този месец или по принцип. Аз забременях в месец, в който овулацията ми беше на 22 или 23 ден някъде, не помня вече
Факт е, че нямам как да знаем, но ако отново ми дойде на 28мия ден, това ще означава, че лутеалната ми фаза е средно 7 дни.
Все пак каква е продължителността на Вашия цикъл? Би било полезно да знам. Давате ми надежда😁

Ами цикълът ми е между 28 и 35 дни, различно. Това преди бременността де, сега кърмя и е съвсем друга работа. Овулацията си я следих с години с natural cycles и беше между 17 и 24 ден. Не съм била особено редовна
Виж целия пост
# 233
Здравейте на всички как ви изглежда за 9 ден от МЦ вече година опитваме  правим и стимулация за овулацията до сега без успех!
Виж целия пост
# 234
Здравейте на всички как ви изглежда за 9 ден от МЦ вече година опитваме  правим и стимулация за овулацията до сега без успех!

За сега е отрицателен.
Виж целия пост
# 235
Отрицателен е. Аз миналия месец за първи път реших да повторя теста няколко часа по-късно и вече беше положителен. Но защото знам, че може би моята овулация се случва между 11-13 ден. Та нямахме успех де, просто споделям Simple Smile

Виж целия пост
# 236
Здравейте. Правим опити за второ дете от доста време и напоследък овулацията ми е около 20 ден. Днес направих два,защото единия без да искам го потопих над макс линията. Първия е от преди два дни,а другите два са от днес. Третия (втория за днес) е с две еднакви черти,но за съжаление мъжо няма да е тази вечер вкъщи и сега съм в депресия 😅 Ако правим опити утре дали ще е късно? Знам,че овулацията ще настъпи от 24 до 48ч от положителния тест,но ако правим опит утре вечер ще са минали вече 24ч и е възможно овулацията да е минала. Има ли изобщо шанс да се случи?
 
Виж целия пост
# 237
Здравейте. Правим опити за второ дете от доста време и напоследък овулацията ми е около 20 ден. Днес направих
Скрит текст:
два,защото единия без да искам го потопих над макс линията. Първия е от преди два дни,а другите два са от днес. Третия (втория за днес) е с две еднакви черти,но за съжаление мъжо няма да е тази вечер вкъщи и сега съм в депресия 😅 Ако правим опити утре дали ще е късно? Знам,че овулацията ще настъпи от 24 до 48ч от положителния тест,но ако правим опит утре вечер ще са минали вече 24ч и е възможно овулацията да е минала. Има ли изобщо шанс да се случи?
 
Здравей!
Има шанс, не се притеснявай. О. настъпва след пика на ЛХ, а Я. e годна за оплождане още около 12 часа, като на теория е дори 24ч.
Стискам палци! Peace

ПП. Направи и утре тест за О., ако е положителен, пика се измества с около 12 часа, по-късно, респ. и самата О.
Виж целия пост
# 238
Има шанс, да, а ако сте правили опити и предните дни, още по-добре
Виж целия пост
# 239
Има шанс, да, а ако сте правили опити и предните дни, още по-добре

Ами за съжаление в понеделник,все не можем да се уцелим 😅

Здравейте пак. Теста ми днес не е положителен,явно този от вчера си е положителен. Надявам се днес да имам някакъв шанс за бебе 😁 Първия тест в от вчера,а долния от днес.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия