Тест за овулация - въпроси (тема 18)

  • 20 001
  • 655
# 645
А обратното има ли го като вариант, да няма пик, но да е имало овулация?
Виж целия пост
# 646
За да има овулация, пик трябва да има, но може да не е хванат от тестовете
Виж целия пост
# 647
Това са тестовете ми от 5 дни насам правени сутрин и следобяд. На 03.05 бях на преглед за проследяване на овулацията и нямаше признаци за такава. Възможно ли е за 5 дни това да се промени? С поликистоза съм, но всеки месец като ходя на преглед засичаме спонтанна овулация, без да пия никакви медикаменти. Цикъла ми е между 27 и 45 дни. Нередовен. Но го има, както и овулация.  Въпроса ми е в момента мога ли да вярвам на тези тестове и на прогресиращата линия?
Благодаря!
Виж целия пост
# 648
Тестовете са достоверни и щом показват, значи има пик на ЛХ. Но пикът на ЛХ е преди овулацията и при поликистоза може да има пик, но овулация да не настъпи. Но ако правите опити за бебе, действайте, без да отлагате
Виж целия пост
# 649
Този тест положителен ли е?
Виж целия пост
# 650
Този тест положителен ли е?

Не
Виж целия пост
# 651
Все още не
Виж целия пост
# 652
Здравейте, според вас последният тест има ли как да се ,,насити” още повече, защото приложението ми дава пик да има около 1ви юли, но според мен тестът е положителен.
Последната ми менструация беше 2-7.06. Миналият месец пикът беше около 30ден на менструалният цикъл, но беше втора менструация след спонтанен аборт и последвало абразио, най-вероятно все още е имало подреждане на хормоните.
Другият ми въпрос е- ако действаме тази и утре вечер дали ще бъде достатъчно, или е желателно и сутринта, за да не се изпусне овулацията?
Виж целия пост
# 653
Здравейте, според вас последният тест има ли как да се ,,насити” още повече, защото приложението ми дава пик да има около 1ви юли, но според мен тестът е положителен.
Последната ми менструация беше 2-7.06. Миналият месец пикът беше около 30ден на менструалният цикъл, но беше втора менструация след спонтанен аборт и последвало абразио, най-вероятно все още е имало подреждане на хормоните.
Другият ми въпрос е- ако действаме тази и утре вечер дали ще бъде достатъчно, или е желателно и сутринта, за да не се изпусне овулацията?
Едвали ☺️ действай те днес и утре.
Виж целия пост
# 654
Ами може и да,е положителен може и да,е утре. Имала съм такава тестове,  понякога избледняват понякога се насилствено още на другият ден.
Виж целия пост
# 655
Здравейте, според вас последният тест има ли как да се ,,насити” още повече, защото приложението ми дава пик да има около 1ви юли, но според мен тестът е положителен.
Последната ми менструация беше 2-7.06. Миналият месец пикът беше около 30ден на менструалният цикъл, но беше втора менструация след спонтанен аборт и последвало абразио, най-вероятно все още е имало подреждане на хормоните.
Другият ми въпрос е- ако действаме тази и утре вечер дали ще бъде достатъчно, или е желателно и сутринта, за да не се изпусне овулацията?
За мен е напълно положителен и няма за закъде да чакате да се насища още, действайте днес и утре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия