💖ЕДИН ЗА ДРУГ 💕 Сезон 6 (Тема 3)

  • 49 496
  • 735
# 120
Тая Рада има 300 живота.  Няма отърване от тяхната двойка Grinning
Виж целия пост
# 121
Обтегнати стават отношенията. Сега да видим с какво ще ги накажат.
Виж целия пост
# 122
Залия за мен се старае да е конформистка, но ако стане нещо "лично" към нея, мачка.
Играе си тя социалната игра, с рев върви нагоре.
Виж целия пост
# 123
Защо така Залия и Деян?!?
 Дори само от това ,което направи Мара на това гласуване не заслужават подкрепа
Много арогантно поведение ,наистина.
Виж целия пост
# 124
Защо така Залия и Деян?!?
 Дори само от това ,което направи Мара на това гласуване не заслужават подкрепа

Аз мисля, защото Залия е оценила Здравко и Рада, че са много умни, което си е точно така. Конкуренти са им на тях с Дидо.
Виж целия пост
# 125
Залия почти започнах да я харесвам след миналата седмица и за секунда ми отиде на кота нула
Виж целия пост
# 126
На мен пък Рада и Здравко са ми много странни. Едни лигави, все се хилят.
Виж целия пост
# 127
На мен пък Рада и Здравко са ми много странни. Едни лигави, все се хилят.

Гонят си те интереса, никак даже не са глупави. Имам чувството, че за това не ги харесват. Предполагали са, че като Здравко е фолклорен певец и е някакъв селяндур, обаче той ги скрива всички в джоба си по акъл. Освен това Здравко има добро самочувствие на успял човек.
Виж целия пост
# 128
А защо мазната (не на база външен вид) Мария реагира така на Стела, Никол?! То, че е злобна и лицемерна, и че не ги харесва е ясно, ама това сега за какво?! Заради наливането в колбата?! Заради яд, че е пред тв, че не я подкрепят и няма влияние върху тях?!
Виж целия пост
# 129
Много добре си е ориентирана Залия,тя така тихо си правеше ноктите при една известна дама.
Виж целия пост
# 130
Абе показаха си рогата. Никак не е проста Залия и аз това забелязах. Но Никол и Радо, не ги харесвам. Съжалявам, но повечето неща си бяха вярно за тях.
Мария, не я харесвам въобще, Коцето и него с тая мазна усмивка.
Всички имат стратегия, нормално.
Виж целия пост
# 131
А защо мазната (не на база външен вид) Мария реагира така на Стела, Никол?! То, че е злобна и лицемерна, и че не ги харесва е ясно, ама това сега за какво?! Заради наливането в колбата?! Заради яд, че е пред тв, че не я подкрепят и няма влияние върху тях?!

Тя Мария всичко много лично е взела, като че ли целият свят се върти около тях. А Коцето мълчи като припикано мушкато, не смее гък да каже. Явно е изневерявал и тя го е прибрала обратно, с което го е демаскулинизирала. Обикновено така става, когато жената прибере обратно изневерника.
Виж целия пост
# 132
Мария за ква се взела. И това ми е било учителка.
Виж целия пост
# 133
Мария надмина Никол по злоба 😈
Виж целия пост
# 134
Стоп кадър от тази вечер:

JoyJoyJoy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия