💖ЕДИН ЗА ДРУГ 💕 Сезон 6 (Тема 3)

  • 49 498
  • 735
# 195
Голям хит ще стане тази песен. 😛
Виж целия пост
# 196
Съгласна съм с Диаволо. Според мен много избирателно ни представят нещата и виждаме само злобната Мария. Според мен има още нещо, нещо което не виждаме. Щом Рада и Здравко са там з антрето път, има причина. Щом Деян и Залия се отдръпнаха от тях има причина. И защо никой не говори за разговорите на Рада след номинациитез как ги разпитва и наговаря.
Мария не е цвете, но не издържа. Извинявайте, ама една 20 годишна пикла да ти се прави на интересна ми и аз няма да издържа.
Виж целия пост
# 197
Че то всеки е влязъл да си играе играта, може ли това да повод да не  харесваме двойните. Още повече, че става въпрос за пари, предполагам победителите си тръгват с тях. Защо да лошо да си стратег, на мен това не ми ясно. Каквито и връзки и приятелства да създадеш, това все пак не е детски лагер. Проявата на характери и образи, често са провокирани от такива игри, като вчерашната. Какво ни се представя е друг въпрос...
Виж целия пост
# 198
По повод непрестанните номинации на Радка, много смешно ми стана вчера като обясняваше тя, че повечето хора сипват в тяхната колба, защото ги смятат за конкуренция 😀 Е може ли да се вечно последен, всяка седмица на “телевизора” и си голяма конкуренция 😀 никаква мисъл в тая жена.
Много добре си мисли жената. Защото накрая ще има зрителски вот и много хора ще гласуват за Здравко-певеца, а не за двойката им.

Тук няколко потребители се скъсаха да повтарят, че Здравко бил гей (може и да го харесват, де да знам), а аз не мога да се оттърва от това усещане, като гледам Боби. Въпреки че гейовете, които аз познавам, нямат нищо женско в себе си.
Виж целия пост
# 199
И какво значение има дали е гей? Не е ли по-важно, че е добър човек?
И аз като Рада страдам от устата си, защото предпочитам честно и откровено да си кажа какво ми е в сърцето и ума. Да, знам, не е възпитано така. Най-добре е да си лицемер.
Виж целия пост
# 200
По повод непрестанните номинации на Радка, много смешно ми стана вчера като обясняваше тя, че повечето хора сипват в тяхната колба, защото ги смятат за конкуренция 😀 Е може ли да се вечно последен, всяка седмица на “телевизора” и си голяма конкуренция 😀 никаква мисъл в тая жена.
Много добре си мисли жената. Защото накрая ще има зрителски вот и много хора ще гласуват за Здравко-певеца, а не за двойката им.
Еми да видим дали ще стигнат до финал, за да гласуват за Здравко певеца, аз лично никога не съм го чувала. Гледайки предаването, гласът ми няма да е мотивиран от нечия професия.
На мен любимци са ми Ники и Цецо, но няма да гласувам за певицата Ники, а за човека Ники, който е над нещата и не се взима твърде насериозно.
Виж целия пост
# 201
Аз ако съм на Мария ще ме е срам да кажа какво работя, честно!
В началото я усетих, че е злобна, ама и Константин натам отива.
Марияна и тя е същата, започна да си показва рогата.

Още доглеждам, много дълъг епизод.
Смях се как бяха натъпкали на диванчето Радо, Ники и Цецо 😂 Забележете как е застанал Цецо 😂

Цеци пак пръска сексапил 🥵
Виж целия пост
# 202
И какво значение има дали е гей? Не е ли по-важно, че е добър човек?
И аз като Рада страдам от устата си, защото предпочитам честно и откровено да си кажа какво ми е в сърцето и ума. Да, знам, не е възпитано така. Най-добре е да си лицемер.
И аз мисля,че заради това я харесвам, същата съм"  право куме в очи" и мъжа ми вси ми повтаря,че страдам заради голямата си уста Joy Гледам да съм позитивна като тях,но не винаги ми се получава, затова ако нещо не ми е ок,в повечето случаи си мълча точно за да не се обиди някой. Само че за беда съм от хората на които мислите и чувствата им се изписват и на лицето, та като ме пита някой какво не ми харесва, просто не мога да си замълча. Истината не е за всеки по принцип ,а лицемерието е на почит като се бърка с възпитание
Виж целия пост
# 203
Точно, Леона.
Виж целия пост
# 204
Напротив - възпитанието се бърка с лицемерие!
С какво ще променя някого и въобще какво ще постигна, ако му кажа директно - "Ти си проста селска пръчка, не знаеш елементарни думи като "морален", много мрънкаш на мъжа си и  мен това адски ме дразни....." и човекът върху когото току що си изсипал една кофа л@йна, ще игнорира обидата и яда си и мигновено ще започне да се чуди как точно да се промени, че да угоди на моята персона.

Какво освен да предизвикаш напрежение и конфликт се постига от подобна директност и кому е нужна. Да ги мислят тези, дето са им в къщите.

 Коци (дори името му е на чехльо) сичката му наред, тръгнал на Стела мъжа й да мисли.
Виж целия пост
# 205
Здравейте. Включвам се в темата, защото във фейсбук имам чувството, че хората са като хиени и само чакат жертва. Тук виждам, че се водят много по-адекватни разговори.

Според мен на този етап от играта Ники и Цецо ми се струват силни в двойните игри, но определено не знаят какво се случва във вилата и никога не заемат страна. Освен разбира се когато съквартирантите им са застрашени. Струва ми се, че Ники и Цецо ако отидат на елиминация са чао. При събирането с Моника дори не ги видях. Тогава много жени си замълчаха като цяло. Браво на Стела и Залия и мъжете им. Ивето и Герман добре се разграничиха от Моника и Алек, въпреки че бяха в една стая.

Браво на Стела вчера за отговора към Мария. Стана ми интересно защо Залия и Дидо гласуваха за Коци и Мария. До колкото разбирам е заради Дидо, защото харесва Коци, а вече на Рада и Здравко са дали 2 пъти шанс. Това по принцип е правилно от една страна, защото Рада и Здравко са нон стоп на телевизора. Цели 3 пъти.

Вчера Марияна и Боби си показаха истинските лица. Знаех си, че няма как да са толкова спокойни. Хубава работа ама .. Simple Smile

Учуден съм от Мария. От Коци също, защото си замълча вместо да я секне.

Рада и Здравко са ми симпатични, повече Здравко, но не може да са всяка седмица на телевизора.

Радо и Никол бяха много учудени как всичко лошо е за тях. Ами явно има някаква причина.. най-вече отношението им един към друг. Лошото е, че не се усещат и за тях те са различни, но другите видиш ли не могат да ги приемат.

В социалните мрежи виждам, че доста от участниците отговарят на коментари във фейсбук. Струва ми се малко странно..  Най-вече Рада, но виждам, че има участници, които харесват коментари. От сторитата на Ивелина и Герман разбирам, че са си най-близки с Дани и Стела, и Деян и Залия (изключвам Моника и Алек). Казват - гледайте до края дали ще си останем близки с тях в предаването и след предването. На този етап не виждам да показват особена близост. Виждам единствено, че Дани и Стела са си близки с Дидо и Залия, защото са в една стая. Дали не се случва нещо, което да ни покаже, че тези 3 двойки са си близки и ще са коалиция? Стела имаше също подобно стори, в което я питат с кои двойки сте си най-близки и тя отговори същото.

Опитвам да анализирам нещата и участниците понякога сами се издават.
Виж целия пост
# 206
Понеже аз два пъти писах, че Здравко ми прилича на гей искам да уточня, че дали е или не е си е негова работа. Обаче при положение, че е влязъл в предаване за “стандартни”двойки като зрител имам право да го намирам за нелеп с жена му. Освен това Боби също ми прилича на гей - дали е или не е, пак си е негова работа и не ме интересува много.
Между другото, продукцията да се събуди - може в следващия сезон да разнообразят двойките. Шегувам се!
Виж целия пост
# 207
Напротив - възпитанието се бърка с лицемерие!
С какво ще променя някого и въобще какво ще постигна, ако му кажа директно - "Ти си проста селска пръчка, не знаеш елементарни думи като "морален", много мрънкаш на мъжа си и  мен това адски ме дразни....." и човекът върху когото току що си изсипал една кофа л@йна, ще игнорира обидата и яда си и мигновено ще започне да се чуди как точно да се промени, че да угоди на моята персона.

Какво освен да предизвикаш напрежение и конфликт се постига от подобна директност и кому е нужна. Да ги мислят тези, дето са им в къщите.

 Коци (дори името му е на чехльо) сичката му наред, тръгнал на Стела мъжа й да мисли.
Всъщност в случаят със Стела,която смятам, че визираш, възпитаният човек ще каже  " Не мислиш ли,че би било по-добре да не мрънкаш толкова ? Или пък да работиш върху себе си /образованието си за да станеш добър пример за децата и младите хора,които те следват в социалните мрежи ?"  Така хем ще почеткаш егото на инфлуенсърката,хем пък може да се замисли защо не я харесваш и в същото време не си лицемерен,тъй като тактично казваш какво те дразни в даден човек.
Тово да си директен не значи да си груб и да наричаш някой проста селска пръчка
Виж целия пост
# 208
Коци (дори името му е на чехльо) сичката му наред, тръгнал на Стела мъжа й да мисли.

Именно, и аз това не понасям - да се бъркат в отношенията на другите. Кои са те, че да кажат Даниел дали е тормозен или не. Аз не съм чула нито веднъж Стела насериозно да тъпче самочувствието на Даниел и да го унижава. Играе го леко разглезена и това е. Но не усещам напрежение между тях. За мен просто Мария и КоцИ не харесват Стела още от самото начало и то без да имат конкретен повод, единственото, което са изтъквали е мрънкането й, друг аргумент нямат. Може и да ги дразни, но може ли това да е причината да кажеш на гласуването "вашето мнение не искам да го чуя". Но иначе в играта не се свениха надълго и нашироко да се обосноват защо Стела и Дани ще се разделят до 10 години. Психиката на другите не я щадят, но тяхната всички трябва да я пазят. Въобще не ме интересува какви неизлъчени кадри има и какво са ни спестили, за думите си Мария просто няма никакво оправдание.

Да кажа и за Рада - въпреки че е срещу коалицията, изобщо не ми е симпатична, много ми простее, не се аргументира добре и наистина много се сърди като не я подкрепят в гласуването. Здравко пък ми е някак безличен и далечен. Тази година наистина никого не харесвам. Никол и Цецо на теория трябва да станат любимци на всички, но хич не ми е ясно как е възможно толкова пък да не искат да се обременяват с каквото и да било и да заемат страна. То и чак толкова неконфликтен да си не е работа.
Виж целия пост
# 209
Те си имат хора, с които са станали по-близки и общуват с тях. В живия живот е същото, не е нужно да изпадаш в конфликти. Факт е и че мнозинството във вилата смята, че те заслужават да са победители, значи са стигнали до повечето по някакъв начин.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия