“Като две капки вода“ - сезон 13, тема №4

  • 33 685
  • 818
# 660
Супер изпълнение направи Цитиридис. Само не можах да разбера как образите на Криско и Вирго бяха отстрани на сцените. Холограми ли бяха?
Виж целия пост
# 661
Цитиридис се справи много добре. Звезди ужасен.
Виж целия пост
# 662
Предварително са правени и ги пускат на стената.
Виж целия пост
# 663
Предварително са правени и ги пускат на стената.
Да, на стената ги видях. Но и пред стената имаше такива образ. На страничните сцени точно пред стените.
Виж целия пост
# 664
Иван беше забавен, Звезди има не от мен. Цитиридис се справи чудесно с тази нелепа песен, сигурно ще гласувам пак за него. Не разбрах за какво е този златен палец или там каквото е.
Виж целия пост
# 665
Чакам Дивна като Лепа Брена,че да живнат малко Joy
Виж целия пост
# 666
Все страхотни му се получават имитациите на Цитиридката Heart Eyes Няма слаби. След скучното начало, много се забавлявах с неговото изпълнение.
Май и този път ще гласувам за него. Trophy
Виж целия пост
# 667
Глас даден за Нико!
Виж целия пост
# 668
На страничните сцени бяха танцьори от Фънки мънкис.
Цитиридис беше страхотен.
Виж целия пост
# 669
Чудех се аз що го рекламират тоя концерт, все едно такъв Вселената не е виждал..а то щото най-евтините билети почват от 80 лв. 🤨
Виж целия пост
# 670
Изчаквам да видя Роксана преди да гласувам. Има шанс да ги отвее с народната песен.
Виж целия пост
# 671
На страничните сцени бяха танцьори от Фънки мънкис.
Цитиридис беше страхотен.
И те бяха дегизирани като Вирго и Криско ли? Като ги даваха отблизо, но не на стената, а на малките сцени си беше точно Цитиридис. Просто се чудих как го постигат.
Виж целия пост
# 672

И те бяха дегизирани като Вирго и Криско ли?
Като Боро 1 и Криско, Николаос беше Вирго.
Виж целия пост
# 673
Да, обърках се. Благодаря за поправката. Много са 🤣
Виж целия пост
# 674
Харесвам Бенсън, харесвам и Вени.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия