Кралски работи и клюки - април 2025

  • 63 585
  • 787
# 480
Рождениците днес
Маргрете- 85 години.

Анри- 70 години

Себастиян-33 години

Леонор- 17 години
Виж целия пост
# 481
Мен пък ме впечатли как са в тълпата на мача. Не е отцепен кръг за тях. Даже на едната снимка се вижда как една жена снима Уилям вместо мача Grinning
Виж целия пост
# 482
Много ми харесват принцесите
Скрит текст:

 

На Амалия - Браво- изглежда все по-добре!
Виж целия пост
# 483
Страхотни момичета вчера, страхотни.
И кралиците до тях уверени ги оставят да блестят.

Много рожденици днес Simple Smile

Уилям винаги ме стряска в екзалтираността си.
Виж целия пост
# 484
И на мен ми харесаха момичетата, освен тоалета на най-малката датчанка. Гащеризонът ми е много странен, да не кажа, че ми е като наставен.
Не е нужно всички да са слаби като статуетки като Мери и Кейт, още повече, че са млади и хормоните и режимите тепърва ще ги наместват.
Амалия изглежда вече много добре и дори да запази тези килограми.
Относно преден коментар, че личи кои спортуват и кои - не, съм абсолютно съгласна. Спортът създава съвсем друга стойка.
Виж целия пост
# 485

Много харесвам полата на Мери, иска ми се да я разнообрази с друга горна част.

Знаех си, че съм виждала Рания с други килоти и то до коляното, но бях забравила кога. Вчера ми излязоха. Е в пъти повече харесвам тоалета на Мери.


Още една тиара от приема в Холандия.
Принцеса Виктория от Бурбон-Парма носеше тиара с огърлица от холандски сапфир .
Ей това вече ми е супер странно и неподходящо съчетание.
Коя е Виктория
Скрит текст:
Принцеса Виктория от Бурбон-Парма, графиня на Барди, графиня на Монтизон (по баща Cservenyák [ a ] ; родена на 25 май 1982 г.) е унгарско-холандски адвокат, филантроп и корпоративен стратегически мениджър. Чрез брака си с принц Хайме от Бурбон-Парма , син на принцеса Ирен от Холандия и Карлос Юго, херцог на Парма , тя е член на Камарата на Бурбон-Парма и холандското кралско семейство . Тя сама по себе си е графиня на Монтизон , удостоена с титлата от нейния зет принц Карлос, херцог на Парма , през 2013 г. Съгласно кралски указ от 1996 г., издаден от кралица Беатрикс , тя има право на стила и титлата Нейно кралско височество принцеса Виктория дьо Бурбон дьо Парм в Холандия като член на разширената кралска фамилия .


 

Маделин вчера  е дала интервю за German RTL


Виж целия пост
# 486
Мен ме впечатли една снимка на Шарлот - беше се изпънала като струна. Зара също е със страхотна стойка.
Белгийските младежи винаги много ме радват, а хем не са от “блестящите”.
Виж целия пост
# 487
Полата с бялото сако при Мери изглежда супер шик.

Тия висящи връзки при Рания съвсем окепазяват кЮлотите Simple Smile
Виж целия пост
# 488
Мен ме впечатли една снимка на Шарлот - беше се изпънала като струна. Зара също е със страхотна стойка.
Белгийските младежи винаги много ме радват, а хем не са от “блестящите”.
Шарлот тренира много видове спорт, включително и балет. С такива спортни натури за родители. Няма как да не обича спорта.
А Зара покрай язденето също е придобила страхотна стойка.
Виж целия пост
# 489
Колко много рожденици днес и все симпатяги. Да са живи и здрави.


Страхотни момичета вчера, страхотни.
И кралиците до тях уверени ги оставят да блестят.

Нали? Много приятно впечатление прави това Simple Smile
Виж целия пост
# 490
Днес отново всички в тон за Маргрете.
Чудесно са се съчетали всички с нея.
Този път тя е звездата. 🥰



Вчера забравих да кажа колко много ми харесва Кристиян как се е променил.
Виж целия пост
# 491
Палче за Кристиян и аз.
Виж целия пост
# 492

Много харесвам полата на Мери, иска ми се да я разнообрази с друга горна част.

Знаех си - много е готина така. Черният топ трябва да не го слага с тази пола.
Виж целия пост
# 493
Двете принцеси от къде ги извадиха тия грозни дрехи, много лелченски. Нищо кралско не виждам в тия снимки.
Виж целия пост
# 494
Какво "лелско" има в сако+пола или сако+рокля?!
Няма как да се изтипосат по дънки и фанелки...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия