Концерти тема 3

  • 41 268
  • 690
# 330



Виж целия пост
# 331
В случай, че някой се интересува как е минал концерта на Горан Брегович вчера. Днес Balkan Legends непрекъснато трият коментари във фейсбук на хората, били на концерта. На страницата на Горан Брегович изчезна поста за концерта, съдържащ коментара, че закъснение от негова страна не е имало. В медиите информацията е меко казно невярна и изопачена. Simple Smile
Да допълня - не си причинявайте гледане/слушане на  C'est La Vie Live Band & Show. На мен ми го причиниха Balkan Legends над два часа вчера.
Виж целия пост
# 332
Ние успяхме да вземем билети за Take That за Дъблин. 🥳 Гост звезда One Republic.  Heart Направо джакпот! Много ги обичам! Преди точно 10 години бях на техен концерт и отдавна чаках да се върнат. 2 в 1.
Виж целия пост
# 333
И аз взех, но за Лондон, и за двете вечери. Удивително лесно и бързо беше този път, нямаше сринати сайтове, километрични опашки и обичайния стрес. Доста дни има между отделните градове, сигурна съм, че ще пуснат още дати.
При нас подгряващите ще са Белинда Карлайл и The Script.
Вече нямам търпение.
Виж целия пост
# 334
Взехме билети заради дъщеря ми за корейската група, която ще идва на 6 февруари в София- XLOV. Никога не сме ходили в joy station в София, дано не е твърде претъпкано. Сигурно ще има доста деца.
Виж целия пост
# 335
Взехме билети заради дъщеря ми за корейската група, която ще идва на 6 февруари в София- XLOV. Никога не сме ходили в joy station в София, дано не е твърде претъпкано. Сигурно ще има доста деца.
Можете да попитате в темата за к-попа за информация. Там има хора ходещи редовно на такива концерти
https://www.bg-mamma.com/?topic=1799582
Виж целия пост
# 336
В случай, че някой се интересува как е минал концерта на Горан Брегович вчера. Днес Balkan Legends непрекъснато трият коментари във фейсбук на хората, били на концерта. На страницата на Горан Брегович изчезна поста за концерта, съдържащ коментара, че закъснение от негова страна не е имало. В медиите информацията е меко казно невярна и изопачена. Simple Smile
Да допълня - не си причинявайте гледане/слушане на  C'est La Vie Live Band & Show. На мен ми го причиниха Balkan Legends над два часа вчера.

Голяма подигравка и гавра с хората, който очакваха да се забавляват с музиката на Горан Брегович ...
Концертът обявен с начало 20 часа.
Горан Брегович се появи в 22.15 часа. Голяма част от публиката вече беше напуснала залата, след изнервящо чакане.
Виж целия пост
# 337
@monii,
Собствениците на Balkan Legends явно са хoра със сериозни финансови възможности и за съжаление никакво уважение към феновете. Успяха да подменят статии излезли сутринта с негативни коментари за концерта с други, описващи великолепния концерт. И колко удобно за тях - абсолютно анонимни са. В сайта им лица за контакт, фирма собственик или нещо подобно няма.
Виж целия пост
# 338
За съжаление всичко в България е така....
Виж целия пост
# 339
И аз взех, но за Лондон, и за двете вечери. Удивително лесно и бързо беше този път, нямаше сринати сайтове, километрични опашки и обичайния стрес. Доста дни има между отделните градове, сигурна съм, че ще пуснат още дати.
При нас подгряващите ще са Белинда Карлайл и The Script.
Вече нямам търпение.
И Белинда Карлайл и The Script сме ги гледали, но пак бяхме разочаровани като видяхме, че са подгряващи навсякъде с изключение на Дъблин. Чудехме се защо, при положение че групата е ирландска и най-вече кой ще подгрява вместо тях. Е, вече не съм им ядосана. Даже обратното. Simple Smile
Виж целия пост
# 340
Какво взимате за концерти навън, когато вали? Дъждобрани? Някакви идеи какви/откъде? Няма да пускат с чадъри на концерта на Роби Уилямс, доколкото виждам, и се притеснявам за облеклото/обувките. Долу правостоящи сме. На терена трева ли е, или друго? Сигурно глупави въпроси, но никога не сме били в дъжд на терен долу, а го дават 60% дъжд засега.
Виж целия пост
# 341
Дъждобрани взимаме. Даже трябва да купя за неделя. На Ед Шийрън всички бяхме с дъждобрани. Имаше хора минали през контрола с чадъри, но те пречат на другите да гледат и може да бръкнеш в нечие око. Долу не е трева, слагат някаква настилка на терена. Ние сме седящи, ще ни вали, това е ясно. Само да не е много студено.
Виж целия пост
# 342
Дъждобрани има в ДМ, в Джъмбо.
По-скъпи и по- плътни- в Декатлон...
Виж целия пост
# 343
Купуваме еднократни дъждобрани от този тип:
Скрит текст:
Сгъват се и можеш да го побереш в джоб, ако не вали.
Виж целия пост
# 344
Около стадиона съм сигурна, че ще има продавачи на дъждобрани от показаните от Дидичка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия