Концерти тема 3

  • 41 639
  • 690
# 390
Ехее... как така? Много харесвам гласа на Ронан Кийтинг, бяха супер група. Някои от самостоятелните му албуми са много добри.
Виж целия пост
# 391
Някой (ако е ходил) да рече няколко думи за лайва на БТР в НДК? (В понеделник съм на Милениния.)
Виж целия пост
# 392
Не знам за НДК , но преди седмици в Добрич направиха велик концерт. Супер .
Виж целия пост
# 393
Бях преди две години на техен концерт в Плевен, страхотни бяха. Обожавам китарите 🥰
Виж целия пост
# 394
Виж целия пост
# 395
Pentatonix ще имат европейско турне през 2026. Билетите вече са в продажба.
Виж целия пост
# 396
Била съм на няколко концерта на БТР в Пловдив и бяха супер! Освен майсторското свирене и пеене, правят и страхотно шоу.
Виж целия пост
# 397
Някой (ако е ходил) да рече няколко думи за лайва на БТР в НДК? (В понеделник съм на Милениния.)

И ние сме на Милена и приятели! Това е музикалното събитие на годината на НДК!
Почти всички от музикантите сме гледали/слушали на живо и то неведнъж, но заедно на една сцена - никога и едва ли ще се повтори някога в такъв формат!
Виж целия пост
# 398
Има ли начин да се разбере сет листа за Фондацията този месец?
Като акустика как е Арената спрямо НДК зала 1?
https://www.facebook.com/events/24713526978310162/?acontext=%7B% … %22:%22null%22%7D
Виж целия пост
# 399
Арената е спортна, не концертна зала, няма добра акустика.
Виж целия пост
# 400
Арената е спортна, не концертна зала, няма добра акустика.

Моето лично мнение от концерта на Гънс в Мюнхен Алинац Арена - пълна трагедия. Повече там на концерт няма да отида. Мачове не ме интересуват, но за концерти не става.
Обаче, на Veltins Arena в Гелзенкирхен Рамщайн ни отвяха главите. Но онзи е по-различен от мюнхенския.
Виж целия пост
# 401
МИЛЕНА, нашата рок прима, която внесе в БГ рок сцената колорит - какъвто никоя друга няма: пънк, траш и уейв в смислени текстове (които са социалната ни история за един дълъг период) и неподправен купон. Шарена и чувствителна. Чудесна! Беше наистина вечер за историята.
(С ALL Friends от тези странни български 40 години. Които друга нация няма да успее да разбере - даже и на нейния език да й го изпееш. Звезди, Гюров, Амебата, Фънки, Кръпката, Пецов, Емо "Конкурента", акордеониста от Южния парк Исус, тийна Марто - откритие от един от нейните Power of Music-фестове, който направо си изкара 2/3 лайв като водеща китара, Шкумбата даже..., не бяха пропуснати БойчО от древното Ревю и Гошо Минчев, които припяваха отгоре...)
Виж целия пост
# 402
МИЛЕНА, нашата рок прима, която внесе в БГ рок сцената колорит - какъвто никоя друга няма: пънк, траш и уейв в смислени текстове (които са социалната ни история за един дълъг период) и неподправен купон. Шарена и чувствителна. Чудесна! Беше наистина вечер за историята.
(С ALL Friends от тези странни български 40 години. Които друга нация няма да успее да разбере - даже и на нейния език да й го изпееш. Звезди, Гюров, Амебата, Фънки, Кръпката, Пецов, Емо "Конкурента", акордеониста от Южния парк Исус, тийна Марто - откритие от един от нейните Power of Music-фестове, който направо си изкара 2/3 лайв като водеща китара, Шкумбата даже..., не бяха пропуснати БойчО от древното Ревю и Гошо Минчев, които припяваха отгоре...)


Беше велик, грандиозен концерт! И изключителна публика!
Виж целия пост
# 403
Милена е върхът: текст, музика, колорит. Залата беше пълна и се получи прекрасен концерт. На сърце ми е. Друго си е като си го изживял. БГ музиката зарежда повече от всяка друга.
Виж целия пост
# 404
Има ли начин да се разбере сет листа за Фондацията този месец?
Като акустика как е Арената спрямо НДК зала 1?
https://www.facebook.com/events/24713526978310162/?acontext=%7B% … %22:%22null%22%7D

Преди време питах за траклиста и казаха, че е изненада.
Това ме отказа от концерта им.
Котка в чувал.

Относно акустиката в Арена 888- бил съм отпред и си беше ок.
Принципно не е много ок за концерти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия