Съфорумки с намален слух -2

  • 8 758
  • 270
# 270
Ами домчетата са 3 лв./бр., така че излиза по-изгодно да ми подарят отливки (искам да пробвам, защото може би ще стоят по-стабилно при физическа активност), а ако не става с тях, ще си купувам домчета.
На мен с отворени ми е по-приятно, защото слухът в ниските честоти е запазен и си чувам окей без апарат, а и като са ми плътно запушени ушите, откачам. Затова и отливките обещаха да ги направят с по-голям вентилационен отвор. Поради тоя факт, ще са малко по-големи и ще се показват леко, но здраве да е.
Важното е, че сутринта прекъснах на мъжа ми разказа и сложих апаратите с желание, за да не се напрягам Grinning
Бонус: Бебето ми като плаче и пищи, чувам целия диапазон от красиви звуци Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия