🌹 Ергенът 🌹 сезон 4, тема #8: от вторник до четвъртък, 20:00

  • 132 222
  • 2 495
# 210
Ох, Виктор досега не съм докосвал жена Sweat Smile
Виж целия пост
# 211
Тези две преждевременно презряли нови девойки, влизат единствено за да правят скандали и шоу с лош вкус. Никаква друга функция няма да имат. А и нито един от ерегените няма да прояви интерес. Ненужен ход на сценаристите...
Да, Алекса е скандалджийка по принцип. В "Къщата на инфлуенсърите" вдигаше панаири постоянно и крещеше по всеки, който я нарича Алѐкса, не А̀лекса. Показваше средни пръсти, въобще... много вулгарно и просто същество.
Виж целия пост
# 212
Вярвам му.
Виж целия пост
# 213
"Аз досега не съм докосвал жена"... От това по-точно кратко и ясно няма как да стане😀
Виж целия пост
# 214
Всяка мисъл на Виктор изречена на глас ми отнема по 30 жизнени точки. Head Band
Няма такъв загубеняк
😂😂😂
Виж целия пост
# 215

А не бе...
Скоро ще масажирам възглавницата..ако тЕй върви...Joy
Виж целия пост
# 216
Ей Мартин ме пръсна Grinning около дупето най имало нужда Joy
Виж целия пост
# 217
Повече синхрони има Марин, Витя 2 изречения не може да върже.
Даниела как мърка, Любка боботи 🤨😂.
Виж целия пост
# 218
Мхм… На следващата среща ще гледат как тревата никне… Или ще броят плочките в къщата.
Виж целия пост
# 219
Ако тъй върви, направо ще масажирам дистанционното на друг канал. И край няма, целия епизод ли ще ги гледаме тия?
Виж целия пост
# 220
Тези, ако ще се масажират до края на епизода, да гасим и да лягаме...
Виж целия пост
# 221
Виктор за първи път ми е Sweat Smile
Виж целия пост
# 222
Виктор горкия иска Батю му да го масажира. Как жално го гледа.
Виж целия пост
# 223
Любомира е добре с това бюстие , Даниела има много нежен глас .
Виж целия пост
# 224
Гнусничко си беше цялото това нещо, няма да ви лъжа Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия